Valmieras Ziņas

Starptautiskā izstādē Ķīpsalā popularizēs Burtnieka ezeru kā makšķernieku galamērķi

Lasīšanas laiks: < 1 min

No 28.marta līdz 30.martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā vienlaikus notiks trīs izstādes aktīvās atpūtas cienītājiem, tostarp izstādes “Motocikls 2014” un “Baltic Boat Show 2014”, kā arī “Atpūta un sports 2014”, kurā Burtnieku novada pašvaldība popularizēs Burtnieka ezeru kā makšķernieku galamērķi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Burtnieku novada pašvaldības attīstības projektu vadītāja Jūlija Ville.

Pēc viņas teiktā, Burtnieka ezers izstādē tiks prezentēts ar saukli “Burtnieks aicina – ne asakas!”.

Izstādes laikā apmeklētāji varēs iepazīties ar sagatavotajiem informatīvajiem materiāliem par aktīvās atpūtas iespējām Burtnieku novadā, kā arī būs pieejama ērta, kabatas formāta Burtnieka ezera karte, kurā būs ne tikai informācija par licencēto makšķerēšanu Burtniekā, bet arī ziņas par labākajiem makšķerēšanas laikiem konkrētām zivju sugām.

Pēc J.Villes teiktā, informatīvajos materiālos būs iekļauts arī apraksts par tuvākajiem apskates objektiem Burtnieka ezera apkārtnē, vietējiem uzņēmējiem un citu tūrisma piedāvājumu makšķerniekiem un viņu līdzbraucējiem.

J.Ville arī atzīmēja, ka izstāde “Atpūta un sports” ik gadu pulcē veselīga dzīvesveida piekritējus, tostarp ceļotājus, atpūtniekus, velobraucējus un ekstrēmās atpūtas piekritējus. Visus, kam aktīvā atpūta un sports ir būtiskas dzīves sastāvdaļas.

Izstādes laikā paredzētas arī dažādas sportiskas sacensības un paraugdemonstrējumi.

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri