Valmieras Ziņas

Spēkā stājušies braukšanas maksas atvieglojumi Valmieras pilsētas sabiedriskajā transportā

Lasīšanas laiks: 2 min

No 6.marta spēkā stājušies spēkā grozījumi Valmieras pilsētas pašvaldības saistošajos noteikumos, kas paredz braukšanas maksas atvieglojumus plašākam cilvēku lokam, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Didzis Stāvausis.

No 2014.gada 6.marta spēkā stājušies grozījumi Valmieras pilsētas pašvaldības saistošajos noteikumos Nr.75 “Par braukšanas maksas atvieglojumiem Valmieras pilsētas sabiedriskajā transportā”.

Pēc Stāvauša teiktā, līdz šim pilsētas sabiedrisko transportu, saņemot Sociālā dienesta bezmaksas braukšanas talonus, bez maksas varēja izmantot pensionāri, kas sasnieguši 80 gadu vecumu, taču jaunā noteikumu redakcija paredz, ka Valmieras pilsētas sabiedriskajā transportā bez maksas varēs braukt visi pensionāri, kuri sasnieguši 75 gadu vecumu, vismaz 12 mēnešus dzīves vietu deklarējuši Valmierā un kuri būs saņēmuši personalizētu braukšanas karti. Savukārt pensionāri līdz 74 gadu vecumam un ieskaitot, kuri vismaz pēdējos 12 mēnešus dzīves vietu būs deklarējuši Valmierā un būs saņēmuši personalizēto braukšanas karti, Valmieras pilsētas sabiedrisko transporta mēnešbiļeti varēs iegādāties ar 50% atlaidi.

Savukārt skolēni un studenti mēnešbiļeti braucieniem darba dienās pilsētas sabiedriskajā transportā turpmāk varēs iegādāties ar 75% atlaidi līdzšinējo 50% vietā. Atlaidi mēnešbiļetes iegādei laika posmā no septembra līdz maijam varēs saņemt Valmieras pilsētā dzīves vietu deklarējušie vai uz mācību laiku faktiski dzīvojošie vispārizglītojošo izglītības iestāžu un profesionālo vidējās izglītības iestāžu audzēkņi, kā arī augstāko izglītības iestāžu dienas nodaļu studenti.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri