Valmieras Ziņas

Šodien daudzviet starp mākoņiem uzspīdēs saule, bet gaidāms arī īslaicīgs lietus

Šodien Latvijā daudzviet starp mākoņiem uzspīdēs saule, bet vietām gaidāms arī īslaicīgs lietus, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Naktī laika apstākļus noteica zema spiediena ieplaka, tāpēc Latvijā bija mainīgs mākoņu daudzums un galvenokārt austrumu rajonos arī īslaicīgi lija. Termometra stabiņš naktī noslīdēja līdz +7, +12 grādu atzīmei, bet piekrastē bija nedaudz siltāks laiks.

Dienā būtiskas atmosfēras spiediena izmaiņas nav gaidāmas, daudzviet starp mākoņiem uzspīdēs saule, bet vietām gaidāms arī īslaicīgs lietus.

Šodien Latvijā pūtīs lēns līdz mērens ziemeļu puses vējš, un gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +17, +20 grādiem.

Arī Rīgā naktī bija mainīgs mākoņu daudzums, bez ievērojamiem nokrišņiem. Gaiss galvaspilsētā atdzisa līdz +12, +13 grādiem.

Savukārt dienā Rīgā saule mīsies ar mākoņiem, un nokrišņi nav gaidāmi. Pūtīs lēns līdz mērens ziemeļu puses vējš, un gaiss iesils līdz +18, +19 grādiem.

Ar pilnu laika prognozi Valmierai iepazīsties “Valmieras Ziņu” mājaslapā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri