Valmieras Ziņas

Smiltenes tehnikums aicina darbā pavāru, konditoru un būvstrādnieku

Smiltenes tehnikums aicina kolektīvam pievienoties:


PAVĀRU 
Galvenie pienākumi:
ēdienu gatavošana;
darbs sadalē;
porciju noformēšana;
darba vietas un darba laika organizēšana;
uzņemties atbildību;
sekot higiēnas normu ievērošanai virtuvē.

Pvāru (KONDITORU)
Galvenie pienākumi:
ēdienu gatavošana (konditorejas izstrādājumi);
darbs sadalē;
porciju noformēšana;
darba vietas un darba laika organizēšana;
uzņemties atbildību;
sekot higiēnas normu ievērošanai virtuvē.

Prasības pretendentiem:
vēlama darba pieredze pavāra amatā;
pārzināt un ievērot sanitārijas un higiēnas noteikumus;
pārzināt un mācēt ēdienu gatavošanas tehnoloģiskos procesus;
vēlme un spēja strādāt aktīvos darba apstākļos;
spēja sevi kontrolēt stresa situācijās;
pozitīva attieksme pret darbu, godīgums;
labas komunikācijas prasmes.

Piedāvājam:
Iespēju strādāt stabilā uzņēmumā;
Atalgojums (bruto) no 500,00 EUR, saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu.

Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli ar norādi “pavārs” un “pavārs (konditors)” 
uz e-pastu: smiltenestehnikums@gmail.com līdz 2019. gada 15. maijam.
Kontakttālrunis 26674429.

Visa norādītā informācija CV un motivācijas vēstule (t.sk. personas dati) tiks izmantoti tikai Jūsu kandidatūras izvērtēšanai iesūtītam amatam. Jums ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt savu pieteikumu, sazinoties ar uzņēmumu personīgi.

Aicinām savā komandā arī  
BŪVSTRĀDNIEKU

Prasības pretendentam:
vēlama darba pieredze krāsošanas, flīzēšanas un citos remontdarbos;
profesionālā vidējā izglītība;
pozitīva attieksme pret darbu;
labas komunikācijas prasmes. 

Piedāvājam:
iespēju strādāt stabilā uzņēmumā;
atalgojumu (bruto) no 580,00 EUR, saskaņā ar  Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu.
Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli ar norādi “būvstrādnieks” uz e-pastu: smiltenestehnikums@gmail.com līdz 2019. gada 17. maijam.

Kontakttālrunis 29429211.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

NMP dienests aicina pieteikties iekšējā konkursa kārtībā pretendentus Galvenā speciālista OMT nodrošinājuma jautājumos amatā, Vidzemes reģionālajā centrā Darba vieta: Valmiera, Rīgas iela 47a Amata galvenie pienākumi: nodrošināt Vidzemes RC operatīvā medicīniskā un saimnieciskā nodrošinājuma transportlīdzekļu uzturēšanu un ekspluatāciju; nodrošināt Vidzemes RC operatīvā medicīniskā un saimnieciskā nodrošinājuma transportlīdzekļu materiālo vērtību kustības fiksēšanu; regulāri veikt padotībā esošo darbinieku kontroli, darba rezultātu analīzi; nodrošināt Vidzemes RC transporta parka ceļazīmju un degvielas patēriņa aprites kontroli. Prasības kandidātiem: vēlama vidējā vai augstākā tehniskā izglītība; vēlama C kategorijas autovadītāja apliecība; nozarei saistošo normatīvo aktu pārzināšana; labas komunikācijas prasmes; prasmes patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu; valsta valodas prasmes C2 līmenī; laba prasme strādāt ar MS Office programmām. Piedāvājam: dinamisku un atbildīgu darbu pie viena no lielākajiem nozares darba devējiem; sociālās garantijas (atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam); valsts apmaksātu veselības aprūpi (atbrīvojumu no pacienta iemaksas un līdzmaksājumiem); stabilu atalgojumu no EUR 940 līdz EUR 1095 apmērā atbilstoši noteiktajai kategorijai (pirms nodokļu nomaksas). Mēnešalga tiek noteikta saskaņā ar MK 29.01.2013 noteikumu Nr.66 “Noteikumi par valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku darba samaksu un tās noteikšanas kārtību” 3.pielikumu. CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas jānosūta elektroniski uz e-pastu: vidzeme@nmpd.gov.lv līdz 2019.gada 26.maijam. Tālrunis uzziņām 67337203 Vēršam Jūsu uzmanību, ka sazināsimies ar pretendentiem, kurus aicināsim uz atlases otro kārtu. Jūsu personas datus - iesniegto dzīves gājumu (Curriculum Vitae) un dokumentus, lai novērtētu Jūsu iespējamību ieņemt amatu uz kuru izsludināts konkurss, pamatojoties uz Darba likuma 32.pantu un Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta f) apakšpunktu apstrādās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests; Reģ. Nr. 90009029104; adrese: Laktas iela 8, Rīga, LV-1013; tālr. Nr. 67337000; e-pasts: nmpd@nmpd.gov.lv (nmpd.gov.lv, reģistrācijas Nr. 90009029104)   Vairāk informācijas skatīt: http://www.nmpd.gov.lv/nmpd/NMPD/datu_drosiba/personala_atlase/ Profesija: TEHNISKAIS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 47A, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-05-26 Kontaktpersona: Sūtīt CV

Mūsu partneri