Valmieras Ziņas

Smiltenes novada valsts un pašvaldību pakalpojumu centrs atzīts par labāko reģionālā mērogā

Smiltenes novada valsts un pašvaldību pakalpojumu centrs atzīts par labāko reģionālā mērogā, aģentūru LETA informē vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Kaspara Gerharda (VL/TB-LNNK) preses pārstāve Santa Vaļuma.

Smiltenes novada pašvaldībai un Smiltenes valsts un pašvaldības vienotajam klientu apkalpošanas centram (VPVKAC) pasniegta novērtējuma balva un zelta diploms.

Svinīgā balvas un diploma pasniegšanā, kas norisinājās novada domē, ministrs Gerhards norādīja, ka Smiltene kļūst par nopietnu attīstības centru, veidojot attīstības trīsstūri kopā ar Valmieru un Cēsīm. “Esmu gandarīts, ka Smiltenes novads aktīvi izmanto Eiropas Savienības fondu atbalsta iespējas, īstenojot jau vairāk nekā 50 sabiedrībai nozīmīgus projektus. Tiek veikta ceļu infrastruktūras pilnveidošana, arī lauku ceļu atjaunošana, uzņēmējdarbības veicināšana, kā arī citi pilsētvides sakārtošanas un pašvaldības iedzīvotāju labklājības veicinoši pasākumi. Tas uzskatāmi parāda to, ka kopīgiem spēkiem, sadarbojoties valstij un pašvaldībām, ir iespējams veidot Latvijas reģionus ar gaišu nākotni, kur ikviens iedzīvotājs saņem iespējami labākos pakalpojumus un atbalstu kā no valsts, tā arī no savas pašvaldības,” paudis ministrs.

Smiltenes novada VPVKAC sniegta lielākā daļa no visos reģionālās nozīmes centros sniegtajiem pakalpojumiem. Lielākā daļa jeb 71% Smiltenes novada VPVKAC sniegto pakalpojumu ir Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras pabalstu pieteikumi, 13% pakalpojumu bijuši valsts iestāžu konsultācijas, un 16% no visām konsultācijām ir bijušas konsultācijas par portāla “www.latvija.lv” pieejamajiem e-pakalpojumiem.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija VPVKAC projekta ieviešanu uzsāka 2015.gadā, un gada noslēgumā tika atvērti 56 klientu centri visā Latvijā. 2017.gada izskaņā kopējais klientu centru skaits sasniedza jau 72. Šogad plānots atvērt vēl četrus klientu centrus.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri