Valmieras Ziņas

Slēgs satiksmi Beātes un Dārza ielās

Lasīšanas laiks: 2 min

Saistībā ar siltumtrases būvniecības uzsākšanu nākamās nedēļas sākumā automašīnu satiksmei tiks slēgts Beātes ielas posms no Andreja Upīša ielas līdz Kārļa ielai un Dārza iela posmā no Rīgas ielas līdz Veides ielai, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Garās ielas posmā no Jāzepa Vītola ielas līdz Beātes ielai tiks organizēta divvirzienu satiksme līdzšinējās vienvirziena satiksmes vietā. Saistībā ar satiksmes kustības organizācijas maiņu šajā Garās ielas posmā būs jauni automašīnu apstāšanās ierobežojumi. Blakus esošajās mājās dzīvojošie automašīnu īpašnieki, kas šajā posmā mēdza novietot stāvēšanai automašīnas, lūgti siltumtrases būvniecības laikā rast iespēju automašīnas novietot citur. 

Būvdarbu laikā nebūs pieejamas Beātes ielā pie krustojuma ar Andreja Upīša ielu esošās publiskās automašīnu stāvvietas, kā arī Dārza ielā pie SEB bankas esošās automašīnu stāvvietas SEB bankas klientiem.

Beātes ielas posms no Andreja Upīša līdz Kārļa ielai satiksme būs slēgts līdz 30.jūnijam. Apbraucamais ceļš organizēts pa Georga Apiņa, Rubenes un Beātes ielu vai Kārļa, Rīgas un Andreja Upīša ielu braukšanai pretējā virzienā. Gājēju kustība būs iespējama pa esošajām ietvēm.

Dārza ielas posms no Rīgas līdz Veides ielai automašīnu satiksmei būs slēgts līdz 30.aprīlim. Šajā laikā arī Veides ielā pirms Dārza ielas būs slēgta viena braukšanas josla, divvirzienu satiksmi organizējot ar ceļa zīmēm. Gājēju kustība Dārza un Veides ielās būs iespējama pa esošajām ietvēm.

Piekļūšana slēgto ielu posmos esošajiem objektiem tiks nodrošināta. Piekļuve ēkai Annas ielā 2 tiks nodrošināta no Annas ielas puses. Piekļuve ēkai Andreja Upīša ielā 9 tiks nodrošināta no Andreja Upīša ielas puses.

Būvdarbu laikā lūgums sekot līdzi informācijai un ceļa zīmēm. Valmieras pilsētas pašvaldība atvainojas par sagādātajām neērtībām un aicina satiksmes dalībniekus būt saprotošiem un pacietīgiem. Aktuālā informācija par satiksmes ierobežojumiem pieejama Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā “Pilsēta” – “Ielu infrastruktūra”.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri