Valmieras Ziņas

Skaistākās amerikāņu kino mūzikas šovs “Pēc pusnakts / After Midnight”

27.janvārī plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centrā notiks Latvijas džeza teātra izrāde “Pēc pusnakts / After Midnight”, kurā izskanēs skaistākā amerikāņu kino mūzika dziedātājas un konkursa “Supernova” 2018 debitantes Katrīnas Gupalo izpildījumā, ko papildinās izcilā latviešu pianista Andreja Osokina virtuozs klavieru pavadījums, jutekliski horeogrāfes un dejotājas Gabijas Bīriņas dejas priekšnesumi, kā arī sitaminstrumentālista Elvija Endeļa radīti enerģijas pilni ritmi. Šova video mākslinieks – Jānis Romanovskis.

Izrādē maigas, romantiskas, bet tai pat laikā draiskas, koķetas un izaicinošas būtnes klejojumi savās fantāzijās norit nakts piedzīvojumu, netveramu vīziju un sapņu atmosfērā, skanot Amerikas mūzikas zelta laikmeta kompozīcijām – Kola Portera, Reja Čārlza, Merilinas Monro, Ninas Simones, Džordža Geršvina, Džūlijas Londonas un Ellas Ficdžeraldas dziesmām un melodijām. Mūziķu profesionalitāte un plašā muzikālā pieredze rada aizraujošu klasiskās un populārās mūzikas mijiedarbību, ko bagātina krāšņs šovs, projekcijas un neizsīkstoša enerģija.

Andrejs Osokins: “Man tas ir liels izaicinājums un uzdrošināšanās, jo šajā izrādē esmu gan aktiera, gan komponista aranžētāja, gan koncertpianista lomā. Tā ir fantastiska sajūta, veidot un piedalīties izrādē, kur savijas teātris, džezs, deja, klasiskā klaviermūzika, gaismas, video projekcijas, kas viss ir integrēts vienā stāstījumā.”

Katrīna Gupalo: “Katra izrāde mani uzlādē ar milzīgu enerģijas lādiņu, iedvesmu un fantastisko saspēli ar kolēģiem, kur katrreiz ir savas īpašas nianses, krāsas un emocijas.”

Kopš iestudējuma pirmizrādes 2017. gada 14. februārī koncertzālē “Lielais dzintars” tas izskanējis ne tikai Latvijā – Liepājā, Cēsīs, Rīgā, Saldū un Berģos, bet arī Londonā Lielbritānijā, kur tas tika izrādīts 2017. gada vasarā 12. “Camden Fringe” festivālā. Šī gada janvāra sākumā Alūksnes Kultūras centrā tika atklāta otrā šova koncerttūre, kuras laikā izrāde viesosies Valmieras Kultūras centrā, Daugavpils Vienības nama koncertzālē (25. janvārī) un teātra namā “Jūras vārti” Ventspilī (31. janvārī). Tūres noslēguma šovs notiks  29. martā Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” Rīgā.

Biļetes uz izrādi Valmierā nopērkamas “Biļešu paradīze” kasēs un internetā https://www.bilesuparadize.lv/events/event/61607.

Pianists Andrejs Osokins un dziedātāja Katrīna Gupalo Latvijas skatītājiem ir jau labi pazīstami – ar koncertprogrammu “100 gadi ar Piafu” mūziķi viesojušies visā Latvijā, 15 koncertos pulcējot tūkstošiem skatītāju un iegūstot lielu klausītāju mīlestību un ovācijas.

Katrīna Gupalo ir viena no neordinārākajām latviešu mūziķēm, kura nesen beigusi mācības prestižajā Rietumu Mūzikas akadēmijā Kalifornijā (ASV) un Londonas Karaliskajā mūzikas akadēmijā. Pateicoties profesionālajai izglītībai trīs dažādās mākslas sfērās (klavierspēlē, vokālajā mākslā, aktiermeistarībā), Katrīna uz skatuves spēj uzburt neparastu, ekspresīvu un juteklisku pasauli. Pianistes un dziedātājas jaunākais oriģinālmūzikas projekts ir “Katrina Gupalo & the Black Birds”, kurā Katrīna izpilda pašas komponētas  dziesmas, kas drīzumā klausītājiem būs dzirdamas ne tikai koncertos, bet būs pieejamas arī debijas albuma formātā.

Horeogrāfes un modernā baleta un džeza dejotājas Gabijas Bīriņas spēcīgais un ekspresīvais talants pavēris viņai iespēju piedalīties daudzveidīgos projektos Latvijā un ārpus tās robežām. Gabija studējusi Dānijas Nacionālajā teātra un mūsdienu dejas augstskolā Kopenhāgenā un papildinājusi prasmes meistarklasēs Parīzē, Ņujorkā un Tbilisi.

Andrejs Osokins ir pasaules nozīmīgāko starptautisko pianistu konkursu un Latvijas Lielās mūzikas balvas laureāts. Regulāri uzstājas prestižākajās Eiropas koncertzālēs solo koncertos un kopā ar orķestriem, sadarbojoties ar mūsdienu izcilākajiem diriģentiem. Ierakstīti un izdoti divi Andreja solo albumi.

Elvijs Endelis ir viens no spožākajiem Latvijas jaunās paaudzes sitaminstrumentālistiem. Līdztekus solo darbībai Elvijs ir arī meistarīgs kamermūziķis, aktīvi koncertē Latvijā vienīgajā sitaminstrumentu kvartetā “Perpetuum Ritmico” un jau piekto sezonu ir Latvijas Nacionālās operas un baleta orķestra mūziķis.

Uzņēmums SIA „ECODUMAS” sakarā ar veikalu tīkla paplašināšanos jaunajā veikalā Valmierā aicina darbā PĀRDEVĒJUS KONSULTANTUS. Darbs: elektronisko cigarešu tirdzniecība. Prasības: - Labas latviešu valodas zināšanas, - Vēlamas vēl kādas svešvalodas (krievu, angļu) zināšanas, - Vēlama pieredze darbā ar kases aparātiem, - Datorprasmes lietotāja līmenī. Priekšrocība kandidātiem, kuriem ir zināšanas par elektroniskajām cigaretēm. Piedāvā apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai. Darba laiks un režīms: summētais darba laiks maiņās pēc grafika no plkst. 10.00-20.00 (~15 darba dienas mēnesī). Alga: no ~500 euro (pēc nodokļu nomaksas). Darba vieta: tirdzniecības lielveikala „Maxima” telpās, Georga Apiņa ielā 10A, Valmierā. Darbam pieteikties var sūtot CV ar norādi "Pārdevējs Valmierā" uz e-pastu valerijus@ecodumas.lt . Ja ir kādi jautājumi, zvani uz tālruni 2170484. Sīkāka informācija par uzņēmumu: www.ecodumas.lt Sazināsies ar pretendentiem, kuru CV tiks izvirzīti uz tālāku konkursu. Paldies par atsaucību! Profesija: PĀRDEVĒJS KONSULTANTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 10A, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-12-01 Darba sākšanas datums: 2018-12-12 Kontaktpersona: Valerijus Ryžovas Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri