Valmieras Ziņas

SIA “VALPRO” iegūst profesionālās izglītības balvu “Atsaucīgākais uzņēmums”

18.maijā Rīgas Kultūras centrā “Fabrika” tika pasniegta Vācijas-Baltijas tirdzniecības kameras Uzņēmējdarbības balva un profesionālās izglītības balva “MĒS MĀCĀMies”. SIA “VALPRO” 16 uzņēmumu konkurencē kļuva par laureātu darba vidē balstītas (DVB) izglītības balvai kategorijā “Atsaucīgākais uzņēmums”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA “VALPRO” sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste Krista Mierkalne.

Pēc konkursa žūrijas domām, VALPRO ir daudz investējis praktiskajā profesionālajā izglītībā. Tam piekrīt arī VALPRO valdes priekšsēdētājs Aivars Flemings: “Metālapstrādes nozarei Latvijā ir jāattīstās straujāk, labāk, veiksmīgāk, dodot lielāku pienesumu tautsaimniecībai. Mēs – VALPRO – saredzam lielas iespējas kvalitatīvu un zinošu metālapstrādes un mašīnbūves speciālistu izveidē. Šis eksperiments ar mehatronisku sistēmu tehniķiem ir pirmais solis uz sadarbību kvalitatīvas un darba vidē balstītas metālapstrādes izglītības programmas izveidē Vidzemē. Projekta ietvaros audzēkņus atbalstām gan nodrošinot pieredzējušus un zinošus darbaudzinātājus, gan sniedzot pieeju reālām, ikdienas darbā izmantotām iekārtām, gan stipendiju veidā un sagaidām, ka daļa jauniešu atgriezīsies VALPRO kā jaunie speciālisti.”

SIA “VALPRO” ciešāku sadarbību ar profesionālās izglītības iestādi Valmieras tehnikums uzsāka 2016.gadā, kad kopīgi izstrādāja mācību programmu “Mehatronisku sistēmu tehniķis”. Programma paredz, ka 50% mācību laika 18 šī brīža audzēkņi pavada mācību iestādē, savukārt, otrus 50% – kādā no trim projektā iesaistītajiem Valmieras uzņēmumiem – VALPRO, Valmieras stikla šķiedra un Valmieras piens. Jau šī gada nogalē būs pirmais mehatronisku sistēmu tehniķu DVB programmas izlaidums, kad arī varēs precīzāk izvērtēt sadarbības rezultātus.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierai būtu jāapvienojas ar apkārtējiem novadiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220 aicina darbā Transportlīdzekļu tīrītāju (uz noteiktu laiku, līdz 30.09.2019) DARBA PIENĀKUMI: ·Transportlīdzekļu salonu un to elementu mazgāšana un tīrīšana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: ·vidējā vai vidējā profesionālā izglītība ·vēlama iepriekšēja darba pieredze transportlīdzekļu mazgāšanā ·vēlamas iemaņas darbā ar sadzīves tehniku un mazgāšanas iekārtām ·labas saskarsmes un komunikācijas prasmes UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: ·darbu stabilā uzņēmumā ·darba samaksu 430-570 EUR (bruto) ·sociālās garantijas ·dinamisku un profesionālu darba vidi CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Transportlīdzekļu tīrītājs” līdz 2019.gada 31.martam iesniegt: ·sūtot elektroniski uz personals@vtu-valmiera.lv ·sūtot pa pastu „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 (ja dokumentus nosūta pa pastu, uzņēmumam tie ir jāsaņem norādītajā adresē līdz noteiktā dokumentu iesniegšanas termiņa beigām) ·personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, divu nedēļu laikā pēc CV un pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām. Informācija 64250675 Profesija: TRANSPORTLĪDZEKĻU TĪRĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-03-31 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt: personals@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri