Valmieras Ziņas

Sestdien Latvijā saglabāsies sals, gaidāma slikta gaisa kvalitāte

Lasīšanas laiks: < 1 min

Sestdien Latvijā saglabāsies sals, vietām gaidāma migla un sarma, daudzviet būs augsts gaisa piesārņojums, prognozē sinoptiķi.

Vietām arī nedaudz uzsnigs, un dienas gaitā daudzviet valstī uzspīdēs saule. Gaidāms lēns vējš un bezvējš.

Zemās gaisa temperatūras un bezvēja ietekmē pieaugs piesārņojošo vielu koncentrācija gaisā. Mikroskopisko putekļu PM2.5 koncentrācija var sasniegt ļoti sliktu līmeni. Šādos apstākļos ieteicams samazināt fiziskas aktivitātes ārā, jo īpaši cilvēkiem ar elpceļu un sirds un asinsvadu slimībām.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati liecina, ka jau piektdien daudzviet valstī – īpaši Kurzemē – ir slikta gaisa kvalitāte, un sestdien prognozēta tālāka situācijas pasliktināšanās. No svētdienas gaidāma gaisa kvalitātes uzlabošanās.

Gaisa temperatūra tuvākajā naktī pazemināsies līdz -6..-11 grādiem, bet vietām, kur debesis skaidrosies, tā noslīdēs vairākus grādus zemāk. Dienas vidū temperatūra gaidāma -4..-10 grādu robežās.

Rīgā sestdien gaidāms daļēji mākoņains laiks, pārsvarā bez nokrišņiem. Bezvēja ietekmē prognozēta slikta līdz ļoti slikta gaisa kvalitāte. Gaisa temperatūra naktī un dienā svārstīsies starp -5 un -10 grādiem.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri