Valmieras Ziņas

Septembrī Vidzemes slimnīcā sāksies pārbūve vēl divās nodaļās

Lasīšanas laiks: 2 min

Turpinot realizēt Vidzemes slimnīcas infrastruktūras sakārtošanas projektu, lai jau septembra sākumā uzsāktu darbus, parakstīts līgums par nākamo divu nodaļu – Rehabilitācijas nodaļas stacionārās daļas un Hronisko pacientu aprūpes nodaļas pārbūvi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA “ Vidzemes slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

Pēc pārbūves nodaļu pacienti tiks uzņemti slimnīcas A korpusa 1. stāvā, kur līdz šim atradās slimnīcas administrācijas kabineti.

Lai uzlabotu medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumu pieejamību un attīstītu šo pakalpojumu klāstu, kā arī paaugstinātu komforta līmeni pacientiem un labiekārtotu darba vidi personālam, Rehabilitācijas nodaļas dienas stacionāra atrašanās plānota  blakus Rehabilitācijas centra telpām. Nodaļā paredzētas ērtas palātas dienas stacionāra pacientiem un darba telpas speciālistiem – fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārstam, fizioterapeitiem, ergoterapeitiem.

Pēc pārbūves blakus Hronisko pacientu aprūpes nodaļas ērtām palātām un darba telpām medicīnas personālam ieplānota vieta arī kapelai un kabinetam sociālajai darbiniecei un kapelānei.

Būvdarbus veiks Pilnsabiedrība BAZALSCO. Nodaļu ekspluatācijā plānots nodot 2019. gada pavasarī.

“Vidzemes slimnīca ir Neatliekamās medicīniskās palīdzības slimnīca, un nevaram to slēgt pārbūves darbu laikā”,

komentē valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs, “tāpēc būvdarbi notiek secīgi – nodaļa pēc nodaļas. Pēc iespējas netraucējot pārējo nodaļu darbu, cenšamies uzlabot slimnīcas infrastruktūru, sakārtot pacientu plūsmas loģistiku  un nodrošināt mūsdienīgu darba organizāciju”.

Pārbūves darbi  tiek veikti Projekta Nr. 9.3.2.0/17/I/006  “Kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošana Vidzemes slimnīcā, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru” ietvaros, kuru līdzfinansē  Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF) 85% apmērā, bet 9% ir valsts budžeta finansējums.

Mūsu partneri