Valmieras Ziņas

Senioru reģionālajā forumā Valmierā diskutēs par senioru vēlmēm un iespējām

Lasīšanas laiks: 2 min

Piektdien, 14.martā no plkst.11 Valmieras sākumskolas telpās notiks Senioru reģionālais forums, kurā diskutēs par senioru vēlmēm un iespējām, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Moča.

Pēc viņas teiktā, senioru forumā Valmierā piedalīsies 11.Saeimas deputāte Inga Vanaga, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes docente Anda Grīnfelde, 11.Saeimas deputāte Inga Bite, Ekonomikas ministrijas parlamentārā sekretāre Ilona Platonova un bijusī Veselības ministrijas parlamentārā sekretāre Liene Cipule, lai diskutētu par dažādiem senioriem aktuāliem tematiem.

Tiks runāts par Vidzemes pašvaldībās plānotajām un realizētajām politiskajām iniciatīvām senioru dzīves kvalitātes paaugstināšanas un veiksmīgas novecošanas kontekstā, starppaaudžu solidaritāti un senioru lomu ģimeņu stiprināšanā, senioru iesaisti Latvijas tautsaimniecībā, kā arī par veselības aprūpes sistēmas piemērotību kvalitatīvai novecošanai un citiem jautājumiem, atzīmēja Moča. Tāpat klātesošiem būs iespēja piedalīties darba grupās, iesaistoties diskusijās un kopīgi formulējot problēmas un meklējot tām labākos risinājumus.

Foruma dalībniekiem būs iespējams arī uzzināt par pētījuma “Latvijas pašvaldībās plānotās un realizētās politiskās iniciatīvas senioru dzīves kvalitātes paaugstināšanai un veiksmīgai novecošanai” mērķiem un galvenajiem rezultātiem. Savukārt foruma noslēgumā kādai pašvaldībai tiks piešķirts “Vidzemes reģiona senioriem draudzīgākās pašvaldības” statuss, un klātesošos ar priekšnesumiem priecēs Valmieras senioru un skolēnu pašdarbnieku kolektīvi.

Kā pastāstīja Moča, sabiedrības veiksmīgas novecošanas labās prakses piemēru popularizēšanas nolūkā 2014.gadā šādi reģionālie forumi tiks organizēti visos Latvijas reģionos.

 

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri