Valmieras Ziņas

Sēļu muižā skanēs džezs Ukrainas atbalstam

Lasīšanas laiks: 2 min

2. aprīlī plkst.18.00 Sēļu muižas lielajā zālē skanēs džezs Ukrainas atbalstam. Tā būs neaizmirstama satikšanās mūzikā ar izcilāko latviešu džeza un pasaules mūzikas dziedātāju Laimi Rācenāju –  personību latviešu populārajā un džeza mūzikā, kurš izceļas ar profesionālismu, nekad nepakļaujas konjunktūrai, iesaistās tikai sev tīkamās iecerēs un muzikālos projektos. Lūdzam pieteikties līdz 31. martam, zvanot pa tālr. 26321158.

Laimim Rācenājam sirdslieta ir un paliek džezs, viņš ļoti niansēti spēj interpretēt dažādas noskaņas mūzikā. Tas sasaucas ar mākslinieka sacīto kādā intervijā: “Es nedaru to, ko citi. Negribu dziedāt ar citiem vienā balsī. Tā nav augstprātība – man patīk atrast un parādīt ko interesantu.” Laimis Rācenājs piedalījies TV šovos Somijā, Vācijā, Igaunijā un Zviedrijā un ar dažādiem sastāviem koncertējis Anglijā, Francijā, Ungārijā, Brazīlijā, Lietuvā, Ukrainā.

Kopā ar Laimi Rācenāju koncertā uzstāsies grupas “Le Petit Paris” mūziķi – Marko Ojala (akordeons, ģitāra), Lauris Amantovs (trombons), Raivo Ozols (kontrabass), Mareks Logins (perkusijas). Koncertā skanēs vieglas tradicionālā džeza melodijas, “evergreens”, dziesmas no visas pasaules un populāri 20.gs.hīti. Laimis Rācenājs ar savu vienkāršo un nepiespiesto dziedājumu neatstās vienaldzīgu nevienu sirdi. Savukārt ansambļa ” Le Petite Paris” mūziķi caur improvizāciju un virtuozo izpildījumu piešķirs visam vajadzīgo ritmu un noskaņu.

Koncerts ir bez maksas, taču apmeklētājus lūdzam atbalstīt Valmieras novadā dzīvojošos patvēruma meklētājus no Ukrainas, ziedojot pirms pasākuma apmeklēšanas:

Valmieras Attīstības aģentūra
Ziedojumu konts: LV37RIKO0002930340339.
Ziedojot lūdzam norādīt mērķi “Atbalsts Ukrainas bēgļiem”

Apmeklētājus aicina ievērot valstī noteiktos Covid-19 ierobežojumus! Sarīkojuma laikā var tikt filmēts un fotografēts.

VSIA “Valmieras drāmas teātris” aicina darbā AUDIO IEKĀRTU OPERATORU Galvenie pienākumi: veikt izrāžu un mēģinājumu apskaņošanu gan stacionārā, gan izbraukumos uzstādīt un noņemt skaņu aparatūru Prasības: vidējā vispārējā vai profesionālā izglītība vēlama pieredze darbā ar skaņu iekārtām precizitāte un augsta atbildības sajūta spēja strādāt komandā prasme plānot spēja pielāgoties elastīgam darba laikam Mēs piedāvājam: pilnas slodzes darbu sociālās garantijas apmācību darba vietā dinamisku, interesantu darbu radošā vidē draudzīgu kolektīvu atalgojums no 1000.- līdz 1150.- eiro mēnesī (bruto) Pieteikumu un CV sūtīt līdz 13.februārim uz e-pastu: vdt@vdt.lv ar norādi “Audio iekārtu operatora vakancei”. Lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai (darba intervijai). Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu pretendentu atlasi. Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA “Valmieras drāmas teātris”. Pēc konkursa noslēgšanās, Jūsu personas dati tiks dzēsti vai iznīcināti. Profesija: AUDIO IEKĀRTU OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Kultūra / Māksla Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-13 Kontaktpersona: CV un motivāc. vēstuli sūtīt uz e-pastu vdt@vdt.lv vai nodādāt personīgi teātrī. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri