Valmieras Ziņas

Šauļu pilsētas svētkos iepazīs arī Valmieras novada tūrisma piedāvājumu

Lasīšanas laiks: < 1 min

8. un 9. septembrī norisināsies lielākie svētki Ziemeļlietuvā – Saules pilsēta Šauļi atzīmēs savu 787. dzimšanas dienu, piedāvājot plašu aktivitāšu programmu. Jau otro reizi pilsētas svētku laikā tiks organizēta “Šauļu tūrisma iela 2023”, kurā piedalīsies arī Valmieras novada Tūrisma pārvalde, svētku viesus iepazīstinot ar tūrisma piedāvājumu Valmieras novadā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada Tūrisma pārvaldes starptautiskā tūrisma speciāliste Vineta Pūce.

Šauļu tūrisma ielā piedalās tūrisma informācijas centri gan no citām Lietuvas pilsētām, gan arī viesi no Latvijas, Igaunijas, Polijas un citām valstīm. Svētku apmeklētāji tiks aicināti apceļot tuvākas un tālākas vietas, iepazīstoties ar daudzveidīgu un unikālu tūrisma piedāvājumu. Valmieras novada stendā būs iespēja uzzināt par Valmieru Hanzas laikā, kā arī caur Laimes rata aktivitāti iepazīt tādas Valmieras novada pērles kā Sietiņiezi, Burtnieka ezeru, Skaņākalna dabas parku un citus tūrisma objektus, ko iespējams apmeklēt plašajā Valmieras novadā. Aicināsim apmeklētājus pašiem izgatavot nozīmītes ar Valmieras novada tūrisma objektu attēliem, ko varēs piestiprināt pie sava apģērba vai somas.

Šauļu pilsētas svētku laikā norisināsies arī citas aktivitātes – dažādi koncerti, gadatirgus, baltu kultūras pasākumi, radošās darbnīcas, viktorīnas un virkne citu pasākumu. Pilna pasākuma programma pieejama šeit. Uz tikšanos Šauļos 8. un 9. septembrī!

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina jaunie elektroenerģijas tarifi?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (uz nepilnu darba slodzi) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: “Bērnudārzs Pasaciņa”, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālām spējām atbilstošu izglītības procesu grupā; • sadarboties ar kolēģiem un vecākiem, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti; • plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; • piedalīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Jums ir: • pieredze darbā ar bērniem; • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopijas gaidīsim līdz 2023.gada 13.oktobrim e-pastā: pasacina@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 28650094. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Bērnudārzs Pasaciņa, Mūrmuiža, Kauguru pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-13

Mūsu partneri