Valmieras Ziņas

Satiksmes ierobežojumi Valmieras pilsētas svētku laikā

Lasīšanas laiks: 3 min

No 22. līdz 24. jūlijā aicinām doties svētku randiņā uz Valmieras 739. dzimšanas dienu, kurā parunāsimies, pasmiesimies, paklausīsimies, paskatīsimies, padejosim, padomāsim, pastaigāsimies, pabraukāsimies, paskriesim, pavizināsimies, paleposimies, padarīsim, paēdīsim, papriecāsimies!

Svētku laikā ir plānotas vairākas satiksmes organizācijas izmaiņas un satiksmes ierobežojumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša.

Saistībā ar svētku centrālā laukuma iekārtošanu un plānotajiem svētku pasākumiem no ceturtdienas, 21. jūlija plkst. 22.00, līdz svētdienai, 24. jūlija plkst. 06.00, satiksmei tiks slēgta Bastiona iela (posmā no Ozolu ielas līdz Katrīnas ielai) un Katrīnas iela.

Piektdien, 22. jūlijā, no plkst. 17.30 līdz plkst. 19.30 būs slēgta Semināra iela un Smilšu iela (posmā no Dārza ielas līdz Grants ielai). Uz Semināra ielas un Smilšu ielas notiks dalībnieku stāšanās pilsētas svētku gājienam “Valmiera lepojas!”.

Gājiena norises laikā no plkst. 19.00 līdz plkst. 20.30 satiksme būs slēgta Lāčplēša ielā, Raiņa ielā (posmā no Beātes ielas līdz Lāčplēša ielai), Tērbatas ielā (posmā no Lucas ielas virzienā uz Lāčplēša ielu), pār Gaujas tiltu un Cēsu ielā (posmā no centra rotācijas apļa līdz rotācijas aplim pie autoostas). Gājiena laikā no plkst. 19.00 līdz plkst. 20.30 satiksme būs ierobežota Rīgas ielā un Lāčplēša ielā (no Limbažu ielas līdz Sv. Sīmaņa baznīcai).

Pasākuma “Harmonija brīvdabā” norisei no piektdienas, 22. jūlija plkst. 15.00, līdz sestdienai, 23. jūlija plkst. 3.00, būs slēgts Palejas ielas posms (no Lucas ielas līdz Dīvaliņu ielai)

Sestdien, 23. jūlijā, no plkst. 6.00 līdz plkst. 18.00 autotransporta satiksmei būs slēgta Rīgas iela (posmā no Kārļa Baumaņa ielas līdz Limbažu ielai) un Rīgas ielai blakus esošo ielu posmi saistībā ar Amatnieku un mājražotāju tirgus norisi. Savukārt pasākuma “VINDA Street food’’ laikā no plkst. 6.00 līdz plkst. 18.00 būs slēgta arī Veides iela un Strazdu iela.

Valmieras pilsētas svētku laikā automašīnas varēs novietot stāvlaukumos: Rīgas ielā 91, Leona Paegles ielā 40A, Andreja Upīša ielā 1, K.Baumaņa ielā 8A, Lāčplēša ielā 2, Pilskalna ielā 3, Bruņinieku ielā 1, Zvaigžņu ielā 4, Meža ielā 12A, Cēsu ielā 4, Tērbatas ielā 13, Raiņa ielā 11, Raiņa ielā 3, Dīvaliņa ielā 15, Rīgas ielā 25C, Rīgas ielā 13 un citviet.

Aicinām transportlīdzekļu vadītājus būt uzmanīgiem un sekot līdzi izvietotajām ceļa zīmēm. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Svētkus organizē Valmieras novada pašvaldība. Svētku programma ir pieejama vietnē valmierasvin.lv.

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri