Valmieras Ziņas

Sasniegts izaicinājuma “Ar Valmieras vārdu apkārt pasaulei” mērķis

8. janvārī sasniegts Valmieras pilsētas pašvaldības izaicinājuma “Ar Valmieras vārdu apkārt pasaulei” mērķis – kopīgi veikti 40 000 kilometri, kas pielīdzināms ceļam apkārt zemeslodei. Valmieriešiem, izaicinājuma dalībniekiem skrienot, nūjojot, soļojot, slidojot un citādi sportiski aktīvi pārvietojoties, neizmantojot transportu, 40 000 kilometrus izdevies “sakrāt” trīs mēnešos un divās dienās, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Laura Moča.

Ceļā apkārt pasaulei kopīgi devāmies 6. oktobrī, un izaicinājumu pieņēma 176 dalībnieki, kuri programmā Endomondo reģistrē savus aktīvi veiktos kilometrus. Aktīvākais izaicinājuma dalībnieks ar reģistrētiem 1512 km bijis Artis Šmits, otrajā vietā Raitis Puriņš (1391 km), savukārt trešajā vietā dāma – Santa A, kura veikusi 1065 kilometrus. Aktīvāko izaicinājuma dalībnieku desmitniekā iekļuvuši arī Normunds Rozītis, Ritvars K, Ilze, Jānis Baiks, Baiba Marta, Uldis Tučs un EvijaVo.

Desmit aktīvākie izaicinājuma dalībnieki ir nopelnījuši piemiņas veltes no Valmieras pilsētas pašvaldības. Lai tās saņemtu aicinām pieteikties, rakstot uz e-pastu laura.moca@valmiera.lv līdz 12. janvārim.

Viens no aktīvākajiem izaicinājuma dalībniekiem bijis arī Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, trīs mēnešu laikā mērojot 966 kilometrus.

“Šis izaicinājums un pozitīvā sāncensība arī man bija motivācija, lai pēc darbā pavadītas dienas dotos aktīvā un garā pastaigā pa Valmieru un tās apkārtni. Tas ļāva izvēdināt galvu, sakārtot domas un uzturēt sevi formā, vienlaikus sniedzot ieguldījumu kopīga mērķa sasniegšanā. Jaunajā gadā novēlu – būsim katrs atbildīgs par sevi, savu veselību un pašsajūtu, vienlaikus veicinot arī Valmieras kopējo attīstību un labklājību,”

atzīmē Jānis Baiks.

Tā kā izvirzīto mērķi – kopīgi mērot 40 000 km apkārt zemeslodei – izdevās sasniegt ļoti ātri – nedaudz vairāk nekā trīs mēnešos, rodas jautājums, cik reizes valmierieši varētu apiet apkārt zemeslodei vesela gada laikā. Lai to noskaidrotu, turpinātu popularizēt veselīgu dzīvesveidu un mudinātu iedzīvotājus ikdienā vairāk laika veltīt aktīvai atpūtai, izaicinājums “Ar Valmieras vārdu apkārt pasaulei” tiek turpināts līdz 2018. gada izskaņai. Aicināti aktīvi būt gan šī izaicinājuma dalībnieki, kā arī pievienoties vēl citi valmierieši, Valmieras pilsētas draugi, lai gada laikā mēs kopīgi būtu mērojuši iespējami lielāku attālumu. Lai pieņemtu izaicinājumu, jāreģistrējas lietotnē Endomondo. Pieteikties izaicinājumam iespējams ŠEIT. Programma uzskaitīs ceļā pavadītos kilometrus, kas veikti, neizmantojot transportu – ejot, skrienot, nūjojot, slēpojot, slidojot vai braucot ar skrituļslidām.

Šis ir jau otrais Valmieras pilsētas pašvaldības sportiskais izaicinājums. Pirmajā cilvēki bija aicināti krāt aktīvi pavadītās minūtes, kopumā sportiskās aktivitātēs pavadot 5 159 640 stundas. Izaicinājums “Ar Valmieras vārdu apkārt pasaulei” tiek rīkots, atbalstot arī SIA “ZAAO” vides iniciatīvu “100 darbi Latvijai”, ar mērķi Latvijai tās simtgadē dāvināt sportiskāku, veselīgāku un aktīvāku sabiedrību. Viens no soļiem, kā to sasniegt, ir veicināt valmieriešu kopējo veselības stāvokli un laiku, kas pavadīts sportojot.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri