Valmieras Ziņas

Samazinātas “Valmieras stikla šķiedras” koncerna šā gada apgrozījuma un peļņas prognozes

Samazinātas stikla šķiedras ražotāja “Valmieras stikla šķiedra” koncerna šā gada apgrozījuma un peļņas prognozes, teikts kompānijas paziņojumā biržai “Nasdaq Riga”.

Kompānijas paziņojumā sacīts, ka “Valmieras stikla šķiedras” valde samazinājusi koncerna apgrozījuma prognozi 2018.gadam līdz 140-145 miljoniem eiro, bet aktuālā peļņas prognoze šim gadam noteikta 250 000 eiro līdz miljona eiro apmērā.

“Korekcijas pamatā ir atjauninātā prognoze, kas balstīta uz jaunām atziņām par “Valmieras stikla šķiedras” jaunāko rūpnīcu ASV, kura darbību sāka 2018.gada pirmajā ceturksnī, un skaidrāku redzējumu par uzņēmējdarbības attīstību un papildu ekspluatācijas izdevumiem, kas radās, veicot stikla kausēšanas krāsns nodošanu ekspluatācijā un kavēšanos sākumā fāzē,” teikts kompānijas paziņojumā.

Šogad aprīlī publiskotajā kompānijas 2017.gada finanšu pārskatā bija teikts, ka “Valmieras stikla šķiedra” koncerns šogad plāno gūt peļņu 4,7 miljonu eiro apmērā, savukārt grupas apgrozījums bija prognozēts 162,4 miljonu eiro apmērā.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka “Valmieras stikla šķiedras” koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 125,864 miljonu eiro auditēto apgrozījumu, kas ir par 0,8% vairāk nekā 2016.gadā, savukārt grupas peļņa pieauga par 81,2%, sasniedzot 8,641 miljonu eiro.

Valmieras stikla šķiedras” koncernu veido “Valmieras stikla šķiedra” un trīs tās meitassabiedrības – “Valmiera Glass UK Ltd.” Apvienotajā Karalistē, kā arī “Valmiera Glass USA Corp.” un “Valmiera Glass USA Trading Corp” ASV. “Valmieras stikla šķiedras” akcijas kotē biržas “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri