Valmieras Ziņas

Sāksies pieteikumu pieņemšana bērnu uzņemšanai 1. klasēs Valmieras novada skolās

Lasīšanas laiks: 2 min

No 1. marta līdz 30. aprīlim notiks pieteikumu pieņemšana bērnu uzņemšanai 1. klasēs 2022./2023. mācību gadam Valmieras pilsētas vispārējās izglītības iestādēs, kas sniedz pamatizglītības programmas apgūšanas iespējas. Savukārt novada skolās saglabāsies līdzšinējā kārtība, un topošo pirmklasnieku vecāki aicināti sazināties ar interesējošas izglītības iestādes vadību, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Bērnu var pieteikt mācību uzsākšanai 1. klasē tajā kalendārajā gadā, kad bērnam aprit septiņi gadi. Atkarībā no veselības stāvokļa un psiholoģiskās sagatavotības bērns var sākt pamatizglītības ieguvi vienu gadu agrāk vai vēlāk saskaņā ar vecāku vēlmēm un ģimenes ārsta vai psihologa atzinumu (medicīniskā izziņa 026/u jāpievieno reģistrācijas pieteikumam).

Pieteikumus no 1. marta iespējams iesniegt:

  • izmantojot saziņai ar pašvaldību e-adresi – iepriekš lejuplādējot pieteikumu, aizpildot, saglabājot savā datorā un pievienojot to pielikumā, lai nosūtītu sagatavoto dokumentu no savas e-adreses uz Valmieras novada Izglītības pārvaldes e-adresi;
  • elektroniski, reģistrācijas pieteikumu parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz e-pasta adresi vnip@valmierasnovads.lv;
  • (tikai gadījumos, ja nav iespējams izmantot iepriekš minētos variantus) klātienē Valmieras novada pašvaldībā Lāčplēša ielā 2, Valmierā 103. kabinetā vai iesniedzot Apmeklētāju pieņemšanas centrā tā darba laikā.

Valmieras novada pašvaldības mājaslapā www.valmierasnovads.lv var iepazīties ar reģistrācijai nepieciešamajiem dokumentiem, informāciju par rindas veidošanu un aktualizēto rindu.

24. februāra Valmieras novada pašvaldības domes sēdē apstiprināts 2022./2023. mācību gadā uzņemamo skolēnu skaits Valmieras pilsētas vispārējās izglītības iestāžu 1. klasēs, lai nodrošinātu kvalitatīvu jaunā izglītības satura ieviešanu, ievērojot higiēnas prasību normas un iekļaujošās izglītības ieviešanas aspektus:

  • Valmieras sākumskolā: līdz 100 skolēniem;
  • Valmieras Pārgaujas sākumskolā: līdz 100 skolēniem;
  • Valmieras 2. vidusskolā: līdz 50 skolēniem;
  • Valmieras 5. vidusskolā: līdz 50 skolēniem;
  • Valmieras Viestura vidusskolā: līdz 75 skolēniem.

Plašāka informācija pieejama, sazinoties ar Valmieras novada Izglītības pārvaldi, rakstot e-pastu vnip@valmierasnovads.lv vai zvanot pa tālruni 64210697.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “LEGROLATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums aicina darbā “Laboratorijas vadītāju” (1223 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieraspagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu laboratorijā, kontrolēt ražotāsprodukcijas kvalitāti ,ienākošās kūdras kvalitāti, gatavās produkcijaskvalitāti, veikt attiecīgās analīzes un pārbaudes . Uzturēt tehniskā kartībā laboratorijasiekārtas. Darba laiks 8.oo – 17.oo. Pēc nepieciešamības pagarināts vai maiņudarba laiks. Prasības: Atbilstoša izglītība, zināšanas par laboratorijas procesiem un iekārtām.Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.  Valodas zināšanas – obligāti latviešuun angļu. B kategorijas autovadītāja apliecība, savs transports.  Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā,pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties,apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitāteslīmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīguskolēģus.  Apmācību jaunajā amatā. Darba alga 1500 EUR bruto.  Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. CV sūtīt uz info@seda.lv, ar norādi “Laboratorijasvadītājs”. Konfidencialitāti garantējam.Jautājumu gadījumā zvanīt 22498474 Profesija: LABORATORIJAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1200 EUR līdz 1600 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Mūsu partneri