Valmieras Ziņas

Sajūtu parkā Valmierā tiks atklāts disku golfa laukums

Nākamajā otrdienā, 6.augustā, plkst. 18:00 tiks atklāts Valmieras disku golfa laukums, kas papildinās Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parka aktivitāšu klāstu. Uz laukuma atklāšanu un atklāšanas turnīru aicināts ikviens interesents, kurš vēlas piedalīties un izmēģināt disku golfu Valmierā.

Valmieras disku golfa laukums ir deviņu grozu laukums, kas ir ļoti piemērots iesācējiem, jo metienu distances ir salīdzinoši īsas. Tomēr arī lietpratējiem šis laukums var sagādāt ne vienu vien pārsteigumu koku ieskautās teritorijas dēļ. Valmieras disku golfa laukuma atklāšanas sacensībās būs iespēja izcīnīt pirmās šīs trases medaļas un citas balvas kā iesācēju, tā lietpratēju grupā.

Spēlētājiem, kuriem ir pieejams savs inventārs, disku golfa laukums būs pieejams bez maksas jebkurā laikā. Tiem, kuriem vēl nav savs inventārs, bet ir vēlme disku golfu izmēģināt – būs pieejami nomas diski, ko iespējams saņemt Sajūtu parka centrā, Jāņa Daliņa ielā 2, Valmierā. Visiem spēlētājiem tomēr būs nepieciešams reģistrēt savu  spēli, dodoties uz QR kodā norādīto saiti, kas atrodas uz izmetienu zīmēm un laukuma  kartes.

Valmieras disku golfa laukums ir pagaidu laukums, kas darbosies līdz 2020.gada  pavasarim. Pēc tam tiks izskatīta iespēja Valmiera ierīkot patstāvīgo 18 grozu disku golfa laukumu, kurā rīkot gan vietēja mēroga, gan starptautiskās sacensības.

Disku golfs ir šobrīd Latvijā mazpazīstams sporta veids, bet tas ir ļoti populārs Skandināvijā un Centrāleiropā. Disku golfs ir “lidojošā šķīvīša” spēle, kas bieži tiek salīdzināta ar frisbiju, bet patiesībā šī spēle ir ļoti līdzīga golfam. Tradicionālajā golfā spēlētāja uzdevums ir trāpīt bumbiņu bedrītē ar pēc iespējas mazāk sitieniem, savukārt

disku golfā spēlētāja galvenais uzdevums ir iemest disku grozā ar mazāku metienu skaitu. Disku golfa stiprā puse ir pieejamība, jo to var spēlēt jebkurā vecumā un nav nepieciešama liela fiziskā sagatavotība, turklāt diski – tieši tādi paši, ar kādiem spēlē profesionāļi – nopērkami par 10-20 eiro. Galvenā disku golfa burvība ir tajā, ka šī aktivitāte notiek brīvā dabā, nepiespiestā un sakārtotā vidē kā aktīva pastaiga, turklāt to var spēlēt jebkurā gadalaikā un jebkādos laikapstākļos. Arī katrs pats var izlemt, vai izmantot disku golfu kā lielisku aktīvās atpūtas veidu, vai arī, uzlabojot savas prasmes, piedalīties mazākās vai lielākās sacensībās, kuras bieži notiek gan Latvijā, gan ārzemēs.

Disku golfa laukums ir tapis sadarbojoties Latvijas Disku golfa federācijai, Aktīva dzīvesveida klubam “Savējais” un disku golfa entuziastiem no Valmieras un Cēsīm, kā arī pateicoties Valmieras pilsētas pašvaldības, Vidzemes Olimpiskā centra un Sajūtu parka atbalstam.

Interesentiem, kuri vēlas iegūt plašāku informāciju par disku golfu vai treniņiem Valmierā un Latvijā, piedāvājam apmeklēt disku golfa kluba “Savējais” un Latvijas Disku golfa federācijas Facebook lapas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

3119 18 Kokapstrādes Tehnologs BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts Plānot tehnoloģisko secību kokapstrādes procesiem ražotnē; Noteikt iekārtu noslogojumu un ražotspēju; Paaugstināt uzņēmuma darbības efektivitāti un rūpēties, lai darba procesi noritētu bez aizķeršanās; Nodrošināt maksimāli racionāli darbagaldu un resusrsu izmantošanu; Apstrādāt pasūtījumus, aprēķināt to izdevīgumu, noteikt iespējamos zudumus; Pārzināt un kontrolēt saražoto produktu kvalitāti; Pārzināt uzņēmuma tehniskās iespējas, konsultēt uzņēmuma vadību un piedalīties lēmumu pieņemšanā; Plānot ražošanas darbinieku darbu pēc ražošanas uzdevumiem, motivēt un organizēt darbinieku darbu; Uzņemties atbildību un sekot līdz darba drošībai un disciplīnas ievērošanai. Prasības kandidātiem Augstākā izglītība kokapstrādē; Obligāta pieredze kokapstrādes nozarē; Izprast kokapstrādes iekārtu un darba galdu īpašības, to tehniskās iespējas; Augsta atbildības sajūta, precizitāte un sistemātiska pieeja darbam; Spēja brīvi sazināties latviešu un krievu valodās; Pieredze darbā ar datoru. Uzņēmums piedāvā Profesionālus izaicinājumus un stabilu darba vietu; Vērtīgu darba pieredzi; Konkurētspējīgu atalgojumu; Daļēji apmaksātas pusdienas; Apmaksātus ceļa izdevumus. Uz darba vietu nogādā no Valmieras uz cehu “Zālītes”, Brenguļi, Beverīnas novads, LV-4245 Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks. Darba laiks: 8:00-17:00 Līdz 2019. gada 15.novembrim Alga: Sākot no EUR 1125.00 Bruto.  Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Pieteikties: sūtot CV uz Epasts: bwe@bwe.lv Profesija: KOKAPSTRĀDES TEHNOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15 Kontaktpersona: sūtīt CV uz e-pasta adresi: bwe@bwe.lv

Mūsu partneri