Valmieras Ziņas

Sajūtu parkā Valmierā tiks atklāts disku golfa laukums

Nākamajā otrdienā, 6.augustā, plkst. 18:00 tiks atklāts Valmieras disku golfa laukums, kas papildinās Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parka aktivitāšu klāstu. Uz laukuma atklāšanu un atklāšanas turnīru aicināts ikviens interesents, kurš vēlas piedalīties un izmēģināt disku golfu Valmierā.

Valmieras disku golfa laukums ir deviņu grozu laukums, kas ir ļoti piemērots iesācējiem, jo metienu distances ir salīdzinoši īsas. Tomēr arī lietpratējiem šis laukums var sagādāt ne vienu vien pārsteigumu koku ieskautās teritorijas dēļ. Valmieras disku golfa laukuma atklāšanas sacensībās būs iespēja izcīnīt pirmās šīs trases medaļas un citas balvas kā iesācēju, tā lietpratēju grupā.

Spēlētājiem, kuriem ir pieejams savs inventārs, disku golfa laukums būs pieejams bez maksas jebkurā laikā. Tiem, kuriem vēl nav savs inventārs, bet ir vēlme disku golfu izmēģināt – būs pieejami nomas diski, ko iespējams saņemt Sajūtu parka centrā, Jāņa Daliņa ielā 2, Valmierā. Visiem spēlētājiem tomēr būs nepieciešams reģistrēt savu  spēli, dodoties uz QR kodā norādīto saiti, kas atrodas uz izmetienu zīmēm un laukuma  kartes.

Valmieras disku golfa laukums ir pagaidu laukums, kas darbosies līdz 2020.gada  pavasarim. Pēc tam tiks izskatīta iespēja Valmiera ierīkot patstāvīgo 18 grozu disku golfa laukumu, kurā rīkot gan vietēja mēroga, gan starptautiskās sacensības.

Disku golfs ir šobrīd Latvijā mazpazīstams sporta veids, bet tas ir ļoti populārs Skandināvijā un Centrāleiropā. Disku golfs ir “lidojošā šķīvīša” spēle, kas bieži tiek salīdzināta ar frisbiju, bet patiesībā šī spēle ir ļoti līdzīga golfam. Tradicionālajā golfā spēlētāja uzdevums ir trāpīt bumbiņu bedrītē ar pēc iespējas mazāk sitieniem, savukārt

disku golfā spēlētāja galvenais uzdevums ir iemest disku grozā ar mazāku metienu skaitu. Disku golfa stiprā puse ir pieejamība, jo to var spēlēt jebkurā vecumā un nav nepieciešama liela fiziskā sagatavotība, turklāt diski – tieši tādi paši, ar kādiem spēlē profesionāļi – nopērkami par 10-20 eiro. Galvenā disku golfa burvība ir tajā, ka šī aktivitāte notiek brīvā dabā, nepiespiestā un sakārtotā vidē kā aktīva pastaiga, turklāt to var spēlēt jebkurā gadalaikā un jebkādos laikapstākļos. Arī katrs pats var izlemt, vai izmantot disku golfu kā lielisku aktīvās atpūtas veidu, vai arī, uzlabojot savas prasmes, piedalīties mazākās vai lielākās sacensībās, kuras bieži notiek gan Latvijā, gan ārzemēs.

Disku golfa laukums ir tapis sadarbojoties Latvijas Disku golfa federācijai, Aktīva dzīvesveida klubam “Savējais” un disku golfa entuziastiem no Valmieras un Cēsīm, kā arī pateicoties Valmieras pilsētas pašvaldības, Vidzemes Olimpiskā centra un Sajūtu parka atbalstam.

Interesentiem, kuri vēlas iegūt plašāku informāciju par disku golfu vai treniņiem Valmierā un Latvijā, piedāvājam apmeklēt disku golfa kluba “Savējais” un Latvijas Disku golfa federācijas Facebook lapas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri