Valmieras Ziņas

Sācis skanēt Valmieras 739. dzimšanas dienas radio

Lasīšanas laiks: 2 min

Šodien, 18. jūlijā, mājaslapā valmierasvin.lv ieslēdz Valmieras 739. dzimšanas dienas radio! Tas skanēs visu svētku nedēļu, no 18. līdz 24. jūlijam, Andra Jurgas vadībā atskaņojot gan dzimšanas dienai īpaši piemērotus skaņdarbus, gan stāstot, kas gaidāms svētkos. 22. un 23. jūlijā svētku studija būs ne tikai tiešsaistē mājaslapā, bet arī klātienē Valmieras centrā, kur radio tiešraidēs rosīsies Sanda Dejus un Uģis Melders, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Šogad Valmiera savā dzimšanas dienā aicinu uz satikšanos. Ar draugiem, ar suņuku, ar vecmāmiņu, ar mīļāko cilvēku pasaulē, ar klasesbiedriem, ar kolēģiem, ar kaimiņiem, ar dzīvesprieku, ar patikšanos, ar lustēšanos, ar dziesmām, ar dejām, ar smaržām, ar garšām, ar domām, ar Valmieru. Svētku randiņā aicināts doties ikviens, izvēloties savu īpašo satikšanos. Programma skatāma mājaslapā valmierasvin.lv. Par to vairāk pastāstīs, kā arī īstu svētku noskaņu radio studijā radīs Andris Jurga.

Studija “Randiņš”

Esi kopā ar Andri Jurgu visu svētku nedēļu! Bet 22. un 23. jūlijā radio programmā gaidāms kas īpašs. Svētku studiju “Randiņš” vadīs dzīvespriecīgie Sanda Dejus un Uģis Melders. Turklāt radio skanēs ne tikai tiešsaistē mājaslapā valmierasvin.lv, bet studija būs atvērta klātienē skvērā pie Valmieras Kultūras centra.

Tur tiksimies ar dažādām Valmieras novada personībām, būs interesanti stāsti un arī iespēja saņemt lieliskas dāvanas. Par ideālo randiņu, par tradīcijām, par mīlestību, ko atklāj grāmatu lappuses, par novērojumiem iz randiņdzīves, par iepazīšanās knifiņiem, par saldumu izvēli, par randiņu mūziku – tie ir tikai daži stāsti, kas tiks atklāti studijā “Randiņš” Sandas un Uģa vadībā.

Valmieras 739. dzimšanas dienas svētku radio programma:

18.–24.jūlijs 

Valmieras 739. dzimšanas dienas radio Andra Jurgas vadībā mājaslapā valmierasvin.lv.

Piektdiena, 22. jūlijs

Plkst. 10.00–16.00 skvērā pie Valmieras Kultūras centra, kā arī tiešsaistē mājaslapā valmierasvin.lv svētku radio studija “Randiņš” kopā ar Sandu Dejus un Uģi Melderu. Randiņi ar dažādām Valmieras novada personībām, balvu izlozes, svētku programmas aktualitātes.

Sestdiena, 23. jūlijs

Plkst. 10.00–16.00 skvērā pie Valmieras Kultūras centra, kā arī tiešsaistē mājaslapā valmierasvin.lv svētku radio studija “Randiņš” kopā ar Sandu Dejus un Uģi Melderu. Randiņi ar dažādām Valmieras novada personībām, balvu izlozes, svētku programmas aktualitātes.

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri