Valmieras Ziņas

Sācis skanēt Valmieras 739. dzimšanas dienas radio

Lasīšanas laiks: 2 min

Šodien, 18. jūlijā, mājaslapā valmierasvin.lv ieslēdz Valmieras 739. dzimšanas dienas radio! Tas skanēs visu svētku nedēļu, no 18. līdz 24. jūlijam, Andra Jurgas vadībā atskaņojot gan dzimšanas dienai īpaši piemērotus skaņdarbus, gan stāstot, kas gaidāms svētkos. 22. un 23. jūlijā svētku studija būs ne tikai tiešsaistē mājaslapā, bet arī klātienē Valmieras centrā, kur radio tiešraidēs rosīsies Sanda Dejus un Uģis Melders, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Šogad Valmiera savā dzimšanas dienā aicinu uz satikšanos. Ar draugiem, ar suņuku, ar vecmāmiņu, ar mīļāko cilvēku pasaulē, ar klasesbiedriem, ar kolēģiem, ar kaimiņiem, ar dzīvesprieku, ar patikšanos, ar lustēšanos, ar dziesmām, ar dejām, ar smaržām, ar garšām, ar domām, ar Valmieru. Svētku randiņā aicināts doties ikviens, izvēloties savu īpašo satikšanos. Programma skatāma mājaslapā valmierasvin.lv. Par to vairāk pastāstīs, kā arī īstu svētku noskaņu radio studijā radīs Andris Jurga.

Studija “Randiņš”

Esi kopā ar Andri Jurgu visu svētku nedēļu! Bet 22. un 23. jūlijā radio programmā gaidāms kas īpašs. Svētku studiju “Randiņš” vadīs dzīvespriecīgie Sanda Dejus un Uģis Melders. Turklāt radio skanēs ne tikai tiešsaistē mājaslapā valmierasvin.lv, bet studija būs atvērta klātienē skvērā pie Valmieras Kultūras centra.

Tur tiksimies ar dažādām Valmieras novada personībām, būs interesanti stāsti un arī iespēja saņemt lieliskas dāvanas. Par ideālo randiņu, par tradīcijām, par mīlestību, ko atklāj grāmatu lappuses, par novērojumiem iz randiņdzīves, par iepazīšanās knifiņiem, par saldumu izvēli, par randiņu mūziku – tie ir tikai daži stāsti, kas tiks atklāti studijā “Randiņš” Sandas un Uģa vadībā.

Valmieras 739. dzimšanas dienas svētku radio programma:

18.–24.jūlijs 

Valmieras 739. dzimšanas dienas radio Andra Jurgas vadībā mājaslapā valmierasvin.lv.

Piektdiena, 22. jūlijs

Plkst. 10.00–16.00 skvērā pie Valmieras Kultūras centra, kā arī tiešsaistē mājaslapā valmierasvin.lv svētku radio studija “Randiņš” kopā ar Sandu Dejus un Uģi Melderu. Randiņi ar dažādām Valmieras novada personībām, balvu izlozes, svētku programmas aktualitātes.

Sestdiena, 23. jūlijs

Plkst. 10.00–16.00 skvērā pie Valmieras Kultūras centra, kā arī tiešsaistē mājaslapā valmierasvin.lv svētku radio studija “Randiņš” kopā ar Sandu Dejus un Uģi Melderu. Randiņi ar dažādām Valmieras novada personībām, balvu izlozes, svētku programmas aktualitātes.

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri