Valmieras Ziņas

Rimi: Gardai maltītei nav jāmaksā dārgi

Lasīšanas laiks: 3 min

Karaliski gardai maltītei nebūt nav jāmaksā dārgi. Izvēloties kvalitatīvus produktus par izdevīgu cenu, ir iespējams ne tikai ietaupīt, bet arī draugus pacienāt ar īpašiem gardumiem. “Rimi” veselīgas ēšanas kustības Aikāgaršo šefpavārs Normunds Baranovskis piedāvā trīs karaliskas receptes.

 

Liellopa steiks ar grilētiem dārzeņiem

Pagatavošanas laiks 25 līdz 40 minūtes, porciju skaits paredzēts četriem cilvēkiem.

Liellopa steiks ar griletiem darzeniem

Foto: “Rimi” veselīgas ēšanas kustība “Aikāgaršo”

Nepieciešams liellopa steiks 800 gramu, divas paprikas, divi baltie redīsi, divi gabali salātu “Pak choi”, divi sarkanie sīpoli, četras ķiploka daiviņas, četri zariņi svaiga rozmarīna, četras ēdamkarotes “Rimi Extra Virgin” olīveļlas, “Selection by Rimi” sāls ar zaļumiem un piparu maisījums.

Marinē liellopa steiku – pārkaisa ar pipariem, rīvētu ķiploku, svaigu rozmarīnu un apslaka ar olīveļļu. Notīra dārzeņus, sagriež vidēji lielās šķēlēs, lai, liekot uz grila, tie nesadegtu un pēc gatavošanas būtu sulīgi.

Dārzeņus apslaka ar divām ēdamkarotēm olīveļļas, pievieno sāli ar zaļumiem. Uz sakarsēta grila cep gaļu. Kad gaļa gatava, pievieno sāli. Liek uz grila arī dārzeņus. Grilē, regulāri apgrozot. Liellopu steiku pasniedz siltu kopā ar grilētiem dārzeņiem.

 

Divu sieru un garneļu sacepums

Pagatavošanas laiks 40 minūtes. Porciju skaits paredzēts četriem līdz sešiem cilvēkiem.

Divu sieru un garnelu sacepums

Foto: “Rimi” veselīgas ēšanas kustība “Aikāgaršo”

Nepieciešama 250 gramu “Rimi” pastas “Penne”, 300 grami garneļu, 100 gramu “Rimi” saldētu zirnīšu, 100 gramu “Rimi” saldās kukurūzas, 100 gramu “Rimi” ķiršu tomātiņi, 200 gramu “Rimi” kausētā siera, 130 gramu “Rimi” svaigā siera ar garšvielām un zaļumi pēc izvēles.

Vāra makaronus divas līdz trīs minūtes, sakarsē cepeškrāsni līdz 200 grādiem, makaronus nokāš, jauc kopā ar kausēto sieru, garnelēm, ķiršu tomātiņiem. Klāt pievieno “Rimi” zirnīšus un kukurūzu.

Liek visu cepamajā traukā, pa virsu kārto sadrumstalotu svaigo sieru ar garšvielām. Cep 25 līdz 30 minūtes un pasniedz ar zaļumiem. Garneļu vietā var pievienot vairāk dārzeņus un pagatavot veģetāro sacepumu.

 

Mandeļu drumstalu ogu kūka

Pagatavošanas laiks 40 minūtes. Porciju skaits paredzēts četriem cilvēkiem.

Mandelu drumstalu ogu kuka

Foto: “Rimi” veselīgas ēšanas kustība “Aikāgaršo”

Pamatnei nepieciešami 500 grami saldētu vai svaigu ogu un 100 grami “Rimi” cukura. Drumstalām nepieciešami 100 grami “Rimi” sviesta, 100 grami miltu, 100 grami mandeļu miltu vai saberztu mandeļriekstu, 100 grami pūdercukura un šķipsniņa sāls. Pasniegšanai nepieciešams “Selection by Rimi” saldējums – četras saldējuma bumbas.

Gatavo drumstalas – sajauc sviestu ar miltiem, mandeļu miltiem, pūdercukuru un šķipsniņu sāls. Masu atdzesē ledusskapī līdz sviests sastingst.

Sakarsē cepeškrāsni līdz 180 grādiem, izvēlas formu kūkas pamatnei un tajā ieber ar cukuru sajauktas, saldētas vai svaigas ogas.

Pārkaisa sagatavotās drumstalas un cep 20 līdz 30 minūtes, līdz drumstalas kļuvušas zeltainas. Kūku pasniedz siltu, trauciņos kopā ar “Rimi” saldējumu.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā jūs ietekmējis energoresursu cenu kāpums?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Kafejnīca “Panda Sushi” Valmierā aicina pievienoties komandai kārtīgu, strādīgu un atbildīgu VIRTUVES PALĪGSTRĀDNIEKU - TRAUKU MAZGĀTĀJU Darba vieta: Dārza iela 4, Valmiera, Valmieras novads. Darbs laika veids un režīms: 3-4 dienas nedēļā – piektdienās, sestdienās un svētdienās no plkst.11:30-12:00 līdz plkst. 21:00-22:00 un pēc vajadzības ceturtdienās no plkst. 16:00 līdz plkst. 21:00-22:00. Darba samaksa: stundas tarifa likme 4.00 EUR/h (bruto). PIENĀKUMI: veikt trauku mazgāšanu (darbs ar trauku mazgājamo mašīnu) un savas darba vietas uzkopšanu atbilstoši sanitārajām un higiēnas prasībāM. PRASĪBAS: Sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts; Iespēja uzsākt darbu nekavējoties. CV ar norādi “Virtuves palīgstrādnieks Valmierā” sūtīt uz e-pastu vitalijs@pandasushi.lv Kontakttālrunis uzziņām 26070811. Priecāsimies savā komandā redzēt studentus un pirmspensijas un pensijas vecuma cilvēkus. Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Profesija: VIRTUVES DARBINIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Dārza iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-24 Kontaktpersona: CV ar vakances norādi sūtīt uz e-pastu vitalijs@pandasushi.lv, tālr.uzziņām 26070811.

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs (turpmāk – Iestāde) aicina darbā PSIHOLOGU uz nenoteiktu laiku pilnai darba likmei (30 stundas nedēļā). Ja Tev ir vēlme un Tu spēj: • sniegt psiholoģisku palīdzību izglītojamiem (individuāli un grupā); • veikt izglītojamo psiholoģisko izvērtēšanu un atzinumu sagatavošanu; • aktīvi iesaistīties Iestādes Atbalsta komandas darbā; • konsultēt un izglītot par psiholoģijas jautājumiem Iestādes darbiniekus un izglītojamo vecākus; • kā arī veikt citus pienākumus psihologa amata ietvaros; un ja Tev ir: • tiesības veikt psihologa profesionālo darbību atbilstoši Psihologu likuma 3.pantam; • atbilstība Bērnu tiesību aizsardzības likuma 72.panta prasībām; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; spēja analizēt un cieņpilni risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci; • prasmes darbā ar datoru; • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts; mēs piedāvājam: • atalgojumu 1032,70 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • sociālās garantija, darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli, izglītības dokumenta un citu dokumentu, kas apliecina tiesības veikt psihologa profesionālo darbību, kopijas lūdzam līdz 2022.gada 4.februārim iesniegt e-pastā: vgv@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai: 28388112. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-04

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs (turpmāk – Iestāde) (adrese: Leona Paegles iela 5, Valmiera, Valmieras novads) aicina darbā ANGĻU VALODAS skolotāju 7.-9.klašu skolēniem uz nenoteiktu laiku 7 stundas nedēļā. Ja Tev ir vēlme: īstenot izglītības programmas apguvi skolēniem ar speciālajām vajadzībām (izglītības programmas kods 21015811) atbilstoši Valsts izglītības standartam; plānot un organizēt savu darbu atbilstoši Iestādes mērķiem un uzdevumiem; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām; valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts; mēs piedāvājam: atalgojumu 219 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; profesionālās kompetences pilnveides iespējas. Pretendentiem profesionālās darbības aprakstu (CV) un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2022. gada 4.februārim e-pastā vgv@valmiera.edu.lv. Tālrunis uzziņai: 26564092. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SPECIĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-04

Mūsu partneri