Valmieras Ziņas

ReTV: Valdība varētu neapstiprināt asi kritizēto reģionālo pārvadājumu konkursu

Lasīšanas laiks: 2 min

Valdība, visticamāk, neatbalstīs vairāk nekā pusmiljarda eiro finansējuma piešķiršanu sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanai, tā intervijā ReTV Ziņu dienestam šodien sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV). Viņa galvenās pretenzijas ir par to, ka konkursā nav precīzi noteikti kritēriji un ka medijos izskan bažas par iespējamu necaurspīdīgumu. Iepriekš plašsaziņas līdzekļos izskanējis pieļāvums, ka “Rīgas satiksmes” skandālos iesaistītais Aleksandrs Brandavs, iespējams, saņems lielu tirgus daļu no šī pārvadājumu konkursa. 

“Pēc tās ziņas, kas ir publiski izskanējušas, man ir stipri daudz jautājumu, tā maigi izsakoties. Tiešām man sāk izskatīties, es gribu saprast, vai tā ir, vai tā nav, ka, iespējams, tas konkurss pēc savas būtības nav bijis uzstādīts uz pareizām kājām, nav pareizie kritēriji, iespējams, bijuši konkursā ierakstīti. Un, ja tā ir, tad mums jāatrod risinājums, jo šādi atstāt nevar mūsdienās, īpaši šī valdība, kas tik ļoti iestājās par tiesiskumu, taisnīgumu. Ja tā informācija ir patiesa, kas izskan medijos, tā mēs vienkārši to pieņemt nevaram. Es domāju, ka valdībā nebūs nekāds akls akcepts, domāju, ka satiksmes ministram Tālim Linkaitam būs diezgan pagrūti pārliecināt savus kolēģus, ka tiešām viss ir labi. Drīzāk būs otrādi, iespējams, ka vairākums neuzskatīs, ka tur viss ir kārtībā un tur kaut kas būtu jāmaina,” tā intervijā sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Autotransporta direkcija maijā izsludināja rezultātus iepirkumam par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu ar autobusiem Latvijas reģionālajā maršrutu tīklā nākamajiem desmit gadiem.  

Plašāk par to ReTV “Latvijas ziņās”, šovakar plkst. 19:00 un 21:00.

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri