Valmieras Ziņas

ReTV: Atvērts vēl viens “OPEN Radošais Centrs”; tagad arī Valmierā

Lasīšanas laiks: 2 min

Daudzi jaunieši Latvijā saskaras ar emocionālām, fiziskām grūtībām, vardarbību, spriedzi, necieņu ģimenē un citiem apgrūtinājumiem. Visai bieži viņu ikdiena ir meklēt mieru un labsajūtu. Tas ir iemesls, kādēļ arī Valmierā atvērts “OPEN Radošais Centrs”.

Lai arī telpas vēl nav iekārtotas, pavisam drīz jau tajās pusaudžiem būs iespējams pavadīt savu brīvo laiku. “OPEN Radošais Centrs” vadītājs Edijs Klaišis saka: “Mēs esam tikuši pie telpām, kur agrāk bija nakts patversme. Mums ir daudz telpu – garderobe, tualete tepat blakām. Pats vēl īsti neorientējos – tualetes, dušas…”

Šis jau būs Latvijā desmitais “OPEN Radošais Centrs”, kurā uzturēsies riska grupas jaunieši. “Mēs neesam nedz krīzes centrs, nedz dienas centrs, nedz interešu centrs, nedz interešu izglītības centrs. Tas nav noslēpums – mēs esam vispār bez statusa,” saka Edijs Klaišis.

Edijs Klaišis ReTV Ziņām pauž, ka daļai grūtībās nonākušo jauniešu tas ir tieši tas, kas ir nepieciešams – vieta, kas neuzliek saistības ar dienestiem un birokrātiju.

“Pagatavot sev ēst, spēlēt galda spēles. Cenšamies nodrošināt katrā centrā pa spēļu konsolēm, televizoram. Grāmatas, šeit būs arī galda teniss. Vieta atļauj. Tā ir, teiksim tā – drošības saliņa, kur viņi var justies droši un mierīgi,” saka “OPEN Radošais Centrs” vadītājs.

Centra vadītājs vēl piebilst, ka esot aizspriedumaini domāt, ka uz šiem centriem dodas tikai mazturīgi jaunieši – savas dzīves laikā viņš dzirdējis ļoti dažādus stāstus.

Edijs Klaišis: “Mums ir jaunieši, kuri ir no ļoti turīgām ģimenēm, mums ir jaunieši, kas apmeklē mūsu centrus no topa skolām, kas ir reitinga augšgalā. Mēs viņiem nemācām dzīvot, un mēs arī nepārmetam to, ka, ja viņi ir kādreiz kādus podus sagāzuši agrāk.”

Paši jaunieši būs tie, kuri turēs rūpi par centru, to uzkops, iekārtos un glabās centra ārdurvju atslēgas.

“OPEN Radošais Centrs” vadītājs uzsver: “Ir ļoti liela problēma – viņiem sabiedrība neuzticas, uzliekot zīmogu, ka viņi neko nevar. Tā gluži nav, tas ir pierādījies.”

Sabiedriskā labuma organizācijas pārstāve Maija Bērziņa ReTV Ziņām atzīst – šāds centrs daļai jauniešu var būt glābiņš. “Diemžēl riska jauniešiem viņš nav tik populārs, bet pozitīvi ir tas, ka speciālisti viņu zina, un, kad jau kādu laiku notiek darbs ar jaunieti, viņš ir pietiekami motivēts, lai viņš varētu šādu centru apmeklēt, par šāda centra iespējamību, ka tāds pastāv, tiek informēts.”

Maija Bērziņa piebilst – pandēmijas laikā pusaudži saskaras ar vēl smagākiem izaicinājumiem.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA "BONO" Meža īpašumu, Cirsmu un Lauksaimniecības zemju  Pārdevēju BONO ir kokrūpniecības un mežsaimniecības nozares uzņēmums. Uzņēmuma darbības virzieni aptver kokmateriālu ieguvi, loģistiku, pirmapstrādi, tālākapstrādi, tirdzniecību un koka māju ražošanu. BONO ir kļuvis par pilnībā integrētu uzņēmumu grupu, kas tiecās izmantot vismodernākās tehnoloģijas un ražošanas metodes, lai koksne iegūtu augstāku pievienoto vērtību visos vērtību ķēdes posmos. GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: ▪ Veikt izejošos zvanus potenciālajiem klientiem, lai identificētu interesi par meža īpašuma/lauksaimniecības zemes pārdošanu vai meža izstrādi. ▪ Pārliecināt potenciālos klientus par izteiktā piedāvājuma priekšrocībām un vienoties par darījumu; ▪ Sadarboties ar citām uzņēmuma nodaļām-vērtēšanas/projektu vadības/juridisko nodaļu u.c. pēc nepieciešamības, lai veiksmīgi novērtētu īpašumus, nodotu informāciju par plānoto darījumu kolēģiem. ▪ Izpētīt un saprast uzņēmuma meža īpašumu; cirsmu un lauksaimniecības zemju pirkšanas piedāvājumus. GALVENĀS PRASĪBAS: ▪ Spēja efektīvi un laipni komunicēt, izmantojot tālruni; ▪ Iepriekšēja pieredze zvanu centrā, telemārketingā vai aktīvā pārdošanā pa telefonu B2C sektorā tiks uzskatīta par priekšrocību; ▪ Vēlme apgūt un izprast meža īpašumu; cirsmu un lauksaimniecības zemju biznesa nianses; ▪ Izturība un motivācija ikdienā strādāt ar lielu zvanu apjomu; ▪ Spēja strādāt komandā un sadarboties ar citiem departamentiem; ▪ Labas latviešu un vēlamas krievu valodas prasmes gan mutiski, gan rakstiski. MĒS PIEDĀVĀJAM: ▪ Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; ▪ Apmācības un iespēju attīstīties uzņēmumā; ▪ Iespēja strādāt no mūsdienīgas un ērtas darba vides Beātes iela 5; Valmiera; LV-4201. ▪ Konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 1800EUR bruto + kvartāla bonusu sistēma - balstīta uz sasniegto rezultātu; ▪ Draudzīgu darba vidi un atbalstošu kolektīvu; ▪ Apmaksātus telekomunikācijas pakalpojumus CV sūtīt uz e-pastu recruitment@bonotimber.com Profesija: PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Lauksaimniecība / Vide Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-21

Mēs, AS Brink’S Latvia, esam daļa no Amerikas Savienoto Valstu koncerna Brink’S, kas ir globāls līderis skaidras naudas pārvadājumu jomā. Šobrīd mēs aktīvi meklējam savā komandā inkasentu (-i) darbam Valmierā. Mēs lepojamies ar savu 120 cilvēku lielu un stabilu komandu Latvijā un 165 gadu pieredzi pasaulē. Mēs ar prieku sniedzam pakalpojumus vairāk kā 600 klientiem visā Latvijā. Mūsu vērtības ir Drošība, Fokuss uz klientiem, Ētika un godīgums, Darbinieku pieredze, Pastāvīgi uzlabojumi, Dažādība un komanda. Regulāri veikto personāla lojalitātes aptauju rezultāti rāda, ka mūsu darbinieki augstāk par visu vērtē savus kolēģus un darba saturu. Pievienojoties mums, TU iegūsi valstij nozīmīgu darbu starptautiskā, nozares lielākajā uzņēmumā, kā arī: - profesionālu kolēģu un zinoša vadītāja atbalstu - apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai - finansiālu atbalstu apsardzes sertifikāta iegūšanai un pagarināšanai - veselības apdrošināšanu ar pirmo darba dienu - atalgojumu 6.2-7.0 EUR bruto/h, vienmēr laikā - darba apģērbu ērtam darbam, dienesta ieroci un citu ekipējumu Mēs TEV uzticēsim materiālo vērtību inkasāciju, apsardzi un pārvadāšanu, nodrošinot izcilu servisu mūsu klientiem. Mēs sagaidām, ka Tev ir: apsardzes sertifikāts un nepieciešamie dokumenti ieroča nēsāšanas apliecības noformēšanai, B kategorijas autovadītāja apliecība, latviešu valodas prasme un augsta atbildības sajūta. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: hr.lv@brinks.com AS “Brink's Latvia” apstrādās Jūsu personas datus, kas iegūti atlases procesā, lai veiktu atlasi amatam, uz kuru pretendējat, un aizsargātu mūsu intereses strīdu rašanās gadījumā. Atkarībā no amata mēs varam kopīgot Jūsu personas datus ar citiem Brink’s uzņēmumiem, kas ir iesaistīti atlases procesā, un daži no uzņēmumiem var atrasties ārpus ES. Ja Jūs netiksiet pieņemts darbā, mēs iznīcināsim Jūsu datus tā kalendārā gada beigās, kas seko gadam, kurā pieteicāties darbam. Ja vēlaties iegūt plašāku informāciju par to, kā mēs apstrādājam Jūsu datus, lūdzam sazināties ar mums pirms pieteikšanās šim amatam. Ja vēlaties saņemt piedāvājumus dalībai citos konkursos, tostarp uz citiem amatiem, lūdzam norādīt to savā pieteikumā. Lūdzam ņemt vērā, ka šādos gadījumos Jūsu dati tiks kopīgoti Brink's grupas ietvaros (tostarp ārpus ES), kā arī Jūs varat saņemt piedāvājumus dalībai konkursos no citiem Brink's grupas uzņēmumiem. Pateicamies par atsaucību. Profesija: INKASENTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-31 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: hr.lv@brinks.com

Mūsu partneri