Valmieras Ziņas

Rencēnos notiks X Ziemeļvidzemes Tautu muzikantu saiets

Svētdien, 23.martā plkst.13 Burtnieku novada Rencēnu pagasta kultūras namā notiks X Ziemeļvidzemes Tautu muzikantu saiets, kurā šogad piedalīsies deviņas kapelas no Latvijas, kā arī viesi no Igaunijas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Burtnieku novada pašvaldības pārstāve Edīte Stērste.

Pēc viņas teiktā, Rencēnos šogad skanēs tautas mūzika, vecmeistaru ziņģes un autentiski mūzikas instrumenti.

Pasākumā piedalīsies Rencēnu folkloras kopa “Rota”, Rūjienas pilsētas kultūras nama kapela “Rūvenas Aure”, Salnavas tautas nama kapela “Sābri”, tautas mūzikas kapela “Abulmalas burlakas” no Beverīnas novada, kā arī Heino Tartes ar kapelu no Igaunijas.

Ar neparastiem mūzikas instrumentiem spēlēs Lietuviešu biedrības kapela no Rīgas, muzicēs arī tautas mūzikas kapela “Vecie Turnavieši” no Valkas un kolektīvs no Salacgrīvas. Pēc E.Stērstes teiktā, ermoņikas spēlēs Oskars Patjanko no Rīgas, savukārt kapela “Hāgenskalna muzikanti” ne tikai priecēs ar skaistu melodiju, bet arī ar grezniem 19.gadsimta tērpiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Attīstot savu darbību, aicinām pievienoties mūsu komandai PALĪGSTRĀDNIEKU. 1. Veikt būvobjektos nepieciešamos palīgdarbus, veikt vienkāršus zemes darbus, pārvieto celtniecības materiālus un palīgmateriālus celtniecības objektā, veikt materiālu izkraušanu un nokraušanu, palīdzēt uzstādīt un demontēt dažādas būvkonstrukcijas un būvizstrādājumus, sagatavot dažādas virsmas tālākai apdarei, novākt būvgružus, prast strādāt ar rokas un vienkāršiem elektriskiem instrumentiem; 2. Savlaicīga un precīza darba vadītāja rīkojumu izpilde; 3. Citi pienākumi pēc darba devēja norādījumiem; 4. Darba vietā ievērot darba kārtības, darba aizsardzības, drošības tehnikas noteikumus, darba higiēnas prasības un citu Latvijas Republikā pastāvošo normatīvo aktu prasības. Lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies tikai ar nākamajai atlases kārtai izvirzītajiem pretendentiem! Ja pretendents nesaņem atbildi līdz 2021.gada 16.jūnijam, tas nozīmē, ka 1.atlases kārta nav izturēta. Pieteikties, sūtot CV uz e-pasta adresi jolantaacc@gmail.com Profesija: PALĪGSTRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 7 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-16 Darba sākšanas datums: 2021-06-01 Kontaktpersona: Cv sūtīt uz e-pasta adresi; jolantaacc@gmail.com Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri