Valmieras Ziņas

Reinis Jaunais un Erna Daugaviete koncertēs Sēļu muižas nakts kafejnīcā

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras novada Mājas kafejnīcu dienu laikā, 6. augustā plkst. 22.00–24.00, Sēļu muižā apmeklētājiem būs atvērta nakts kafejnīca. Tur muzikālās nakts romantiku uzburs Reinis Jaunais /ģitāra/ un Erna Daugaviete /čells/ programmā “Klejā. Vārdi”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Reinis Jaunais ir viens no pazīstamākajiem jaunās paaudzes ģitāristiem Latvijā. Viņš bieži dodas koncerttūrēs, apceļojot dažādas pasaules valstis. Ceļošana ir ne tikai viena no viņa lielākajām dzīves aizrautībām, bet arī iedvesma jaunas mūzikas radīšanā. Bieži mūziķa kompozīcijās atspoguļojas biogrāfiski fragmenti no viņa piedzīvojumiem. Reinis var lepoties ar bagātīgu diskogrāfiju. Instrumentālās dziesmas var atpazīt seriālos, kā arī TV un radio raidījumos, citas dziesmas savukārt pabijušas Latvijas radio staciju topos. Kopā ar Reini uzstāsies jaunā, bet pieredzes bagātā un daudzsološā čelliste Erna Daugaviete. Viņa ir piedalījusies vairākos mūzikas projektos Latvijā un arī divos Reiņa Jaunā albumu ierakstos. Šajā instrumentālās mūzikas programmā skanēs gan kompozīcijas no iepriekš izdotajiem albumiem, gan jaunas un iepriekš nedzirdētas dziesmas. Kompozīcijas tapušas, iedvesmojoties no vēl neizstāstītiem mūziķa klejojumu piedzīvojumiem tuvās un tālās zemēs. Reinis Jaunais plašāk ir pazīstams kā fingerstyle veida ģitāras pārstāvis, taču jaunajā oriģinālmūzikas programmā var saklausīt dažādu mūzikas stilu ietekmes. 

Sēļu muižas nakts kafejnīcā Reinis Jaunais un Erna Daugaviete galvenokārt izpildīs dziesmas no šobrīd topošā ieraksta “Vārdi”, kurā apkopotas jaunradītas dziesmas ar latviešu dzejnieku sarkastītiem vārdiem, kā arī no nesenā instrumentālās mūzikas ieraksta “Klejā”.

Jaunajā oriģinālmūzikas programmā varēs saklausīt dažādu mūzikas stilu ietekmi no fingerstyle ģitāras un akadēmiskās mūzikas līdz live looping un pat artrokam. Klausītājus priecēs arī iecienītākās kompozīcijas no albuma ”Zeme”, kā arī no senākiem ierakstiem.

Aicinām dalību nakts kafejnīcā pieteikt līdz 5. augustam, zvanot pa tālruni 26321158.

Dalības maksa – 10.00 EUR.

Mājas kafejnīcu dienu laikā mākslinieki Reinis Jaunais un Erna Daugaviete piedāvā ekskluzīvu iespēju – ģitāras un čella meistarklases Sēļu muižā 6. augustā no plkst.15.00 līdz 19.00. Pieteikšanās līdz 5.augustam, zvanot pa tālr. 26321158. Dalības maksa – 5.00 EUR.

Reiņa Jaunā izpildījumu iespējams klausīties šeit, savukārt koncertvideo skatāms šeit.

Plašāk par Valmieras novada Mājas kafejnīcu dienām šeit.

VSIA “Valmieras drāmas teātris” aicina darbā AUDIO IEKĀRTU OPERATORU Galvenie pienākumi: veikt izrāžu un mēģinājumu apskaņošanu gan stacionārā, gan izbraukumos uzstādīt un noņemt skaņu aparatūru Prasības: vidējā vispārējā vai profesionālā izglītība vēlama pieredze darbā ar skaņu iekārtām precizitāte un augsta atbildības sajūta spēja strādāt komandā prasme plānot spēja pielāgoties elastīgam darba laikam Mēs piedāvājam: pilnas slodzes darbu sociālās garantijas apmācību darba vietā dinamisku, interesantu darbu radošā vidē draudzīgu kolektīvu atalgojums no 1000.- līdz 1150.- eiro mēnesī (bruto) Pieteikumu un CV sūtīt līdz 13.februārim uz e-pastu: vdt@vdt.lv ar norādi “Audio iekārtu operatora vakancei”. Lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai (darba intervijai). Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu pretendentu atlasi. Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA “Valmieras drāmas teātris”. Pēc konkursa noslēgšanās, Jūsu personas dati tiks dzēsti vai iznīcināti. Profesija: AUDIO IEKĀRTU OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Kultūra / Māksla Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-13 Kontaktpersona: CV un motivāc. vēstuli sūtīt uz e-pastu vdt@vdt.lv vai nodādāt personīgi teātrī. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri