Valmieras Ziņas

Reinis Jaunais un Erna Daugaviete koncertēs Sēļu muižas nakts kafejnīcā

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras novada Mājas kafejnīcu dienu laikā, 6. augustā plkst. 22.00–24.00, Sēļu muižā apmeklētājiem būs atvērta nakts kafejnīca. Tur muzikālās nakts romantiku uzburs Reinis Jaunais /ģitāra/ un Erna Daugaviete /čells/ programmā “Klejā. Vārdi”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Reinis Jaunais ir viens no pazīstamākajiem jaunās paaudzes ģitāristiem Latvijā. Viņš bieži dodas koncerttūrēs, apceļojot dažādas pasaules valstis. Ceļošana ir ne tikai viena no viņa lielākajām dzīves aizrautībām, bet arī iedvesma jaunas mūzikas radīšanā. Bieži mūziķa kompozīcijās atspoguļojas biogrāfiski fragmenti no viņa piedzīvojumiem. Reinis var lepoties ar bagātīgu diskogrāfiju. Instrumentālās dziesmas var atpazīt seriālos, kā arī TV un radio raidījumos, citas dziesmas savukārt pabijušas Latvijas radio staciju topos. Kopā ar Reini uzstāsies jaunā, bet pieredzes bagātā un daudzsološā čelliste Erna Daugaviete. Viņa ir piedalījusies vairākos mūzikas projektos Latvijā un arī divos Reiņa Jaunā albumu ierakstos. Šajā instrumentālās mūzikas programmā skanēs gan kompozīcijas no iepriekš izdotajiem albumiem, gan jaunas un iepriekš nedzirdētas dziesmas. Kompozīcijas tapušas, iedvesmojoties no vēl neizstāstītiem mūziķa klejojumu piedzīvojumiem tuvās un tālās zemēs. Reinis Jaunais plašāk ir pazīstams kā fingerstyle veida ģitāras pārstāvis, taču jaunajā oriģinālmūzikas programmā var saklausīt dažādu mūzikas stilu ietekmes. 

Sēļu muižas nakts kafejnīcā Reinis Jaunais un Erna Daugaviete galvenokārt izpildīs dziesmas no šobrīd topošā ieraksta “Vārdi”, kurā apkopotas jaunradītas dziesmas ar latviešu dzejnieku sarkastītiem vārdiem, kā arī no nesenā instrumentālās mūzikas ieraksta “Klejā”.

Jaunajā oriģinālmūzikas programmā varēs saklausīt dažādu mūzikas stilu ietekmi no fingerstyle ģitāras un akadēmiskās mūzikas līdz live looping un pat artrokam. Klausītājus priecēs arī iecienītākās kompozīcijas no albuma ”Zeme”, kā arī no senākiem ierakstiem.

Aicinām dalību nakts kafejnīcā pieteikt līdz 5. augustam, zvanot pa tālruni 26321158.

Dalības maksa – 10.00 EUR.

Mājas kafejnīcu dienu laikā mākslinieki Reinis Jaunais un Erna Daugaviete piedāvā ekskluzīvu iespēju – ģitāras un čella meistarklases Sēļu muižā 6. augustā no plkst.15.00 līdz 19.00. Pieteikšanās līdz 5.augustam, zvanot pa tālr. 26321158. Dalības maksa – 5.00 EUR.

Reiņa Jaunā izpildījumu iespējams klausīties šeit, savukārt koncertvideo skatāms šeit.

Plašāk par Valmieras novada Mājas kafejnīcu dienām šeit.

SIA „Firma Madara’89” viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu konditoram (-ei) maiznīcā “top!” Valmierā,Rīgas ielā 64. Galvenie darba pienākumi: Konditorejas izstrādājumu ražošana, ievērojot receptūras un tehnoloģiskās instrukcijas; Gatavās produkcijas kontrole un pēcapstrāde. Prasības kandidātiem: Obligāta darba pieredze konditorejā nav nepieciešama; Godīgums un atbildības sajūta; Pozitīva attieksme pret darbu. Piedāvājam: Veselības apdrošināšana; Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; Svētku dāvanas; Atmaksātus papildatvaļinājumus; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; Interesantu darbu stabilā uzņēmumā, mūsdienīgu darba vidi; Darbs maiņās no plkst. 4.00 līdz 15.00; Darba alga no EUR 900 (bruto); Piedāvājam apmācības uz vietas maiznīcā. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - konditors VALMIERĀ,Rīgas ielā vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 29 174 701. Profesija: KONDITORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-01 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai zvanīt uz WhatsApp mob.t. +37129174701

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri