Valmieras Ziņas

Portāla Valmieras Ziņas ’’Nedēļas viesis’’ – Megija Stalberga

Lasīšanas laiks: 3 min

Pēc vērienīgas rekonstrukcijas Jāņa Daliņa stadions un vieglatlētikas manēža durvis vēra 2021. gada vasarā. Latvijas pirmās olimpiskās medaļas ieguvēja vārdā nosauktais stadions ir nacionālas nozīmes sporta būve, kas ir modernākā šāda tipa stadions Latvijā un Baltijā.

Nu jau divas sezonas Jāņa Daliņa stadions kļuvis par mājvietu labākajiem pašmāju vieglatlētiem. Stadionu kā treniņu bāzi iecienījuši arī sportisti no citām kaimiņvalstīm.

Stadionā un manēžā ir iespēja trenēties, kā arī organizēt sacensības 24 vieglatlētikas disciplīnās. Lielākais ieguvums vieglatlētiem ir iespēja pilnvērtīgi aizvadīt darbu gan vasaras sezonā, gan ziemā, jo vieglatlētikas manēža sniedz iespēju aizvadīt treniņus gan skriešanas un lēkšanas, gan mešanas disciplīnu pārstāvjiem.

Mūsu šīs ’’Nedēļas viesis’’ ir Jāņa Daliņa stadiona vadītāja Megija Stalberga

Kas ir lielākais pluss dzīvošanai Valmierā un Valmieras novadā?

Valmieras lielākais pluss ir tās attīstība dažādās nozarēs, plašais piedāvājumu klāsts sociālos pakalpojumos, kultūrā, sportā un izglītībā, un draudzīgā pilsētas vide, veicinot iedzīvotāju labklājību. Pilsēta ar katru gadu kļūst saistošāka jauniem cilvēkiem, kuri redz šeit iespējas uzsākt mācības vidusskolā, studijas augstskolā un veikt pirmos pakāpienus pa karjeras kāpnēm. Nevar nepieminēt, ka visi sniegtie pakalpojumi ir ērti pieejami.

Kas būtu nepieciešams, kā Valmierai un Valmieras novadam būtu jāattīstās, lai šī vieta kļūtu vēl pievilcīgāka?

Noteikti jāpabeidz rekonstrukcijas darbi Valmieras Drāmas teātrī, kas ir nozīmīga sastāvdaļa pilsētas kultūrai. Vajadzētu padomāt par Valmieras Kultūras centru, kurš nav mainījis savus veidolu pēdējos gadus. Ikdienā tur notiek dažādas deju un koru skates, koncerti, balles un pasākumi. Tā vieta ir pelnījusi pārmaiņas. Jāpapildina ar saturu Vecpuišu parks un vecpilsēta, jo tur ir pilsētas vēsture, kodols un nerealizēts potenciāls tūrismā.

2023. gads jau tuvojas pusei, kā gads iesācies Jāņa Daliņa stadionā un kādus būtiskus notikumus tur vēl varam sagaidīt šajā gadā?

Varu teikt, ka 2023.gads Jāņa Daliņa sporta kompleksam ir notikumu pilns. Statistiski mūsu apmeklētāju skaits ir audzis, kā arī viesnīcas nakšņotāju skaits ir palielinājies. Ziemas periodā aizvadījām 12 dažāda līmeņa vieglatlētikas sacensības, paralēli notika treniņu nometnes Latvijas un Lietuvas vieglatlētu izlases sportistiem. Pavasarī norisinājās vairāki semināri kā NORDPLUS projekts treneriem, uzņēmējdarbības hakatoni un Erasmus + projekts “We Play Together”. Turpinam uzturēt un pilnveidojam sadarbību ar Vidzemes augstskolu, Latvijas un Lietuvas Vieglatlētikas savienību, piedāvājot savus pakalpojumus.

Šogad vasarā mums ir saspringts grafiks. Jūnija sākumā Daliņu sporta kompleksā norisināsies Latvijas Olimpiskās komitejas organizētā nometne “Personības akadēmija”, pulcējot 60 dalībniekus un dažādas sporta personības veselas nedēļas garumā. Vasaras laikā pie mums uz treniņu nometnēm brauks Kauņas sporta skolu “Gaja”, Tallinas, Rīgas un Siguldas vieglatlētu grupas. Pa vasaru treniņu bāzi priekš fiziskās sagatavotības arī izvēlējušies Latvijas Kamaniņu Sporta federācijas izlases sportisti.

Gatavojamies UEFA spēlei, kura notiks jūlijā. Datumi un nianses tiks precizētas jūnija vidū.

Šogad notiks 29.reizi Prezidenta balva vieglatlētikā un ieradīsies visu trīs valstu labākie sastāvi. Būs interesanti skatīties cīņu starp Igauniju, Latviju un Lietuvu.

Jauns projekts ir nometnes  “Vasaras akadēmija”. Nometnes laikā apgūs dažādas ikdienas prasmes, dosies pārgājienos pa pilsētas vidi, veiks orientēšanās uzdevumus Daliņu stadionā un Sajūtu parkā, cilts un komandu veidošana,  sportiskas aktivitātes peldbaseina kompleksā, kā arī virzīsim pozitīvu attieksmi par veselīgu uzturu.

Apkopojot visu, varu teikt, ka daudz plānu un darāmā, bet aiz manis ir spēcīga komanda, ar kuru ir iespējams visu realizēt un kvalitatīvi piedāvāt mūsu pakalpojumus.

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina jaunie elektroenerģijas tarifi?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Rūjienas apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā palīgstrādnieku (Ipiķu pagastā) uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt Pārvaldes Ipiķu pagasta teritorijā esošo Pašvaldības īpašumu un dzīvojamo māju, to teritoriju vispārējo saimniecisko uzturēšanu un remontdarbus; • veikt ikdienas saimnieciskos darbus Pārvaldes Ipiķu pagasta teritorijā; • veikt teritorijas labiekārtošanas un uzturēšanas darbus t.sk. pļaušanas un sniega attīrīšanas darbus; • uzraudzīt un apkopt apkures iekārtas; un ja Tev ir: • vismaz pamata izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • spēja patstāvīgi veikt darbu un uzņemties atbildību par noteikto uzdevumu izpildi; mēs piedāvājam: • normālo darba laiku 40 stundas nedēļā; • stabilu atalgojumu EUR 620 pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV un izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz rujienasapvieniba@valmierasnovads.lv vai personīgi Rūjienas apvienības valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, adrese: Raiņa iela 3, Rūjiena, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums palīgstrādnieka amatam”, līdz 2023.gada 4.oktobrim. Tālrunis papildu informācijai: 25662217. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PALĪGSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Papardes, Ipiķi, Ipiķu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-10-04

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras 2.vidusskolas struktūrvienība “Varavīksne” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā izglītības psihologu (profesijas kods 2634 03) uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads. Ja Tev ir vēlme: • konsultēt pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogus, audzēkņus un viņu vecākus audzēkņa psiholoģisko problēmu gadījumos; • veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; • sagatavot rakstisku atzinumu par izglītojamā psiholoģiskās izpētes vai konsultēšanas rezultātiem gadījumos, ja izglītojamais tiek nosūtīts uz valsts vai pašvaldības pedagoģiski medicīnisko komisiju vai saņem izglītības iestādes atbalsta komisijas palīdzību, kā arī normatīvajos aktos paredzētajos gadījumos vai pēc vecāku rakstiska pieprasījuma; • sniegt atbalstu izglītojamajiem adaptācijas procesā; • kārtot dokumentāciju atbilstoši Iestādes noteiktajām prasībām; un ja Tev ir: • tiesības veikt psihologa profesionālo darbību atbilstoši Psihologu likuma 3.pantam, kā arī ir reģistrēts Psihologu reģistrā; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām • izglītības jomu reglamentējošo normatīvo aktu pārzināšana; • mācību un audzināšanas darba satura pārzināšana; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • prasmes darbā ar datoru (MS Office programmas, kādu no tīmekļa pārlūkprogrammām – Microsoft Edge, Chrome vai MozillaFirefox) un izglītības tehnoloģijām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu; atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte; spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci. mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • nepilnu darba likmi; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • iespēju strādāt dinamiskā vidē Valmieras 2.vidusskolas struktūrvienībā “Varavīksne”; Profesionālās darbības aprakstu (CV) gaidīsim līdz 2023.gada 2.oktobrim iesniedzot personīgi Iestādes lietvedei (adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā: v2v@valmiera.edu.lv. Pieteikums iesniedzams ar norādi “Psihologa/-es amatam”. Tālrunis informācijai: 64281559 (lietvede). Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-02

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras 2.vidusskola aicina darbā pedagogu karjeras konsultantu (profesijas kods 2359 15) uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese; Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads. Ja Tev ir vēlme: • veikt karjeras izglītības programmas izstrādi, pasākumu plānošanu un īstenošanu; • konsultēt, informēt un izglītot izglītojamos karjeras veidošanas jautājumos; • nodrošināt informācijas pieejamību karjeras virziena izvēlei; • meklēt un sadarboties ar partneriem karjeras veidošanas jautājumos; • veikt pētniecisko un metodisko darbu; • koordinēt, organizēt un vadīt karjeras attīstības atbalsta pasākumus dažādām mērķa grupām; • veidot dokumentāciju karjeras atbalsta plānošanai un pasākumu īstenošanai; • iesaistīties Iestādes attīstības mērķu un uzdevumu īstenošanā, kā arī Iestādes īstenotajos projektos; un ja Tev ir: • bakalaura vai maģistra grāds karjeras konsultanta profesionālajā kvalifikācijā, vai augstākā pedagoģiskā izglītība un profesionālās kompetences pilnveides programma “Pedagogs – karjeras konsultants ar individuālās konsultēšanas tiesībām” (karjeras konsultanta B programma vismaz 72 stundu apjomā); • tiesības sniegt individuālās karjeras konsultācijas (maģistra grāds karjeras konsultēšanā vai iegūts individuālās karjeras konsultēšanas sertifikāts); • vēlama pieredze karjeras izglītības un profesionālās orientācijas pasākumu organizēšanā un vadīšanā; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: augsta saskarsmes kultūra, pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu, precizitāte, analītiskās un organizatoriskās prasmes; • prasmes darbā ar datoru (MS Office programmas, kādu no tīmekļa pārlūkprogrammām – Microsoft Edge, Chrome vai MozillaFirefox) un izglītības tehnoloģijām; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • nepilna vai pilna darba slodze – 1.-12.klasēm; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • iespēju strādāt dinamiskā vidē Valmieras 2.vidusskolā. Profesionālās darbības aprakstu (CV) gaidīsim līdz 2023.gada 2.oktobrim iesniedzot personīgi skolā (adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā: v2v@valmiera.edu.lv. Pieteikums iesniedzams ar norādi “Pedagoga karjeras konsultanta/-es vakancei”. Tālrunis informācijai: 64207543 (direktora vietnieks), 64207163 (direktors). Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PEDAGOGS KARJERAS KONSULTANTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-02

Mūsu partneri