Valmieras Ziņas

Policijas reida laikā nekonstatē pārkāpumus tirdzniecības vietās Valmierā

Trešdien 26.martā, ar mērķi kontrolēt, kā pārdevēji ievēro aizliegumu tirgot alkoholu saturošus dzērienus un tabakas izstrādājumus personām, kas nav sasniegušas 18 gadu vecumu, reidā devās Valmieras iecirkņa policijas darbinieki. Reida laikā nav konstatēts neviens pārkāpums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Dace Jukāma.

Reida laikā pārbaudītas 12 tirdzniecības vietas Valmierā, tostarp arī degvielas uzpildes stacijas un kioski. Pēc D.Jukāmas teiktā, visās tirdzniecības vietās pārdevēji godprātīgi pildījuši sev uzticētos pienākumus un, pirms tirgot atkarību izraisošas vielas, pārliecinājušies par personas vecumu, prasot uzrādīt personu apliecinošu dokumentu.

Četru gadu laikā, kopš Vidzemes reģiona teritorijā ir sāktas kontroles, šis ir pirmais gadījums, kad reida rīkotāji ar gandarījumu konstatē, ka ieguldītais darbs ir devis rezultātus, atzina D.Jukāma.

Sods par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu pārdošanu nepilngadīgajiem, ir no 280 līdz 350 eiro (no 196 līdz 245 latiem) pārdevējam, bet juridiskām personām – no 700 līdz 1400 eiro (no 491 līdz 983 latiem). Ja šāds pārkāpums izdarīts atkārtoti gada laikā, soda summa ir vēl lielāka.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Attīstot savu darbību, aicinām pievienoties mūsu komandai PALĪGSTRĀDNIEKU. 1. Veikt būvobjektos nepieciešamos palīgdarbus, veikt vienkāršus zemes darbus, pārvieto celtniecības materiālus un palīgmateriālus celtniecības objektā, veikt materiālu izkraušanu un nokraušanu, palīdzēt uzstādīt un demontēt dažādas būvkonstrukcijas un būvizstrādājumus, sagatavot dažādas virsmas tālākai apdarei, novākt būvgružus, prast strādāt ar rokas un vienkāršiem elektriskiem instrumentiem; 2. Savlaicīga un precīza darba vadītāja rīkojumu izpilde; 3. Citi pienākumi pēc darba devēja norādījumiem; 4. Darba vietā ievērot darba kārtības, darba aizsardzības, drošības tehnikas noteikumus, darba higiēnas prasības un citu Latvijas Republikā pastāvošo normatīvo aktu prasības. Lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies tikai ar nākamajai atlases kārtai izvirzītajiem pretendentiem! Ja pretendents nesaņem atbildi līdz 2021.gada 16.jūnijam, tas nozīmē, ka 1.atlases kārta nav izturēta. Pieteikties, sūtot CV uz e-pasta adresi jolantaacc@gmail.com Profesija: PALĪGSTRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 7 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-16 Darba sākšanas datums: 2021-06-01 Kontaktpersona: Cv sūtīt uz e-pasta adresi; jolantaacc@gmail.com Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri