Valmieras Ziņas

Policija lūdz iedzīvotāju palīdzību pazuduša vīrieša meklēšanā

Policija lūdz iedzīvotāju palīdzību pazuduša vīrieša meklēšanā. Ja Jums ir informācija, kas varētu palīdzēt noskaidrot attēlā redzamā vīrieša atrašanās vietu, lūgums zvanīt 110, 64201300, 64201354 vai 64201304, vai arī vērsties personīgi tuvākajā policijas iecirknī.

Kā portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Dace Jukāma, 12.maijā Valmieras policijas iecirknī saņemta informācija, ka naktī no 10.maija līdz 11.maijam Valmierā pie Gaujas netālu no Valmieras Mūzikas skolas bez vēsts pazudis 1984.gadā dzimis Siguldas iedzīvotājs Klāvs Bedrītis.

Valmierā vīrietis viesojies kopā ar draugiem no Rīgas un Siguldas, un pēc bāra apmeklējuma kopā ar vairākiem paziņām devušies Gaujas virzienā. Pēdējo reizi vīrietis redzēts 11.maijā ap plkst.4 no rīta, netālu no Gaujas.

Valmieras policijas darbinieki sākuši vīrieša meklēšanas pasākumus, pārmeklējot tuvāko apkārtni un Gaujas krastus, diemžēl līdz šim meklēšana noritējusi bez rezultātiem. Vīrietis ir vidējas miesasbūves, augums – 193 centimetri, bija ģērbies gaiši zilā kreklā ar rozā un gaiši zilām vertikālām svītrām, melnā žaketē, melnas krāsas uzvalka biksēs, kājās bija mokasīni. Fotogrāfijā vīrietis redzams pases bildē, taču patlaban viņš ir bez ūsām un bārdas, norādīja D.Jukāma.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri