Valmieras Ziņas

Policija: augusts uz Latvijas ceļiem kļuvis par traģisku mēnesi

Lasīšanas laiks: < 1 min

Augusts uz Latvijas ceļiem kļuvis par traģisku mēnesi, reizēm pie avārijām vainojams arī vadītāja nogurums, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” teica Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Artis Velšs.

Viņš atgādināja, ka augustā šogad uz ceļiem avārijās bojā gājuši 28 cilvēki – šāds bojā gājušo skaits nav bijis vasaras mēnešos jau vairākus gadus.

Kā galvenos iemeslus avārijām policija joprojām min paša vadītāja bezatbildību, jo tieši vadītājs ir atbildīgs par to, kā tiek vadīts transporta līdzeklis.

Vienlaikus Velšs akcentēja, ka vairākās avārijās, kas notikušas augustā, iezīmējies fakts, ka, iespējams, dažas no tām notikušas, jo vadītājs bijis pārāk noguris.

Lai uzlabotu situāciju uz ceļiem, Velšs minēja, ka nepieciešams strādāt, lai uzlabotu vadītāju braukšanas kultūru, tāpat nepieciešams domāt par iespējamiem uzlabojumiem ceļu infrastruktūrā, piemēram, par joslām, kuras šķērsojot, ar vibrācijas palīdzību vadītajam tiek ziņots, ka tā ir šķērsota.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA Lāči veikals tc"Valleta"Rīgas ielā 4, Valmierā aicina darbā pārdevēju-kasieri.Pienākumi:-Piedāvāt un pārdot klientiem mūsu uzņēmuma ražotos gardumus.-Veikt produktu pasūtīšanu, pieņemšanu un izkārtošanu plauktos.-Rūpēties par veikala kārtību, tīrību.-Darbs ar kases aparātu.No Jums sagaidām:- Laipnu klientu apkalpošanu;- Latviešu valodas zināšanas;- Interesi par maizes un konditorejas izstrādājumiem;- Pozitīvu attieksmi pret veicamo darbu un kolēģiem.Mēs piedāvājam:-Elastīgu darbu dalītās maiņās, vienojoties;-Atalgojumu sākot no 5, 00 EUR/h (bruto), pēc 3 mēnešu pārbaudes laika 5, 50 EUR/ h (bruto) + bonusu sistēma;-25% atlaidi mūsu produkcijai;-Garšīgu kafiju ik dienas.LĀČOS ikvienam un ikviena darbam ir nozīme. Augsti vērtējam darbiniekus, kas ar vislielāko atbildības sajūtu, patiesu godaprātu un sirdsdegsmi veic savus darba pienākumus.Ja esi aizrautīgs, strādāt gribošs, draudzīgs un atbildīgs, pievienojies LĀČU kolektīvam.Gaidīsim Jūsu CV. E-pasts: andra.lielkalne@laci.lvMēs augstu novērtējam katru pieteikumu, bet lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks virzīti nākamajai atlases kārtai. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-05-15 Darba sākšanas datums: 2026-04-21 Kontaktpersona: Andra Lielkalne

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā "top!" VALMIERA Brīvības iela 62 Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu,marķējuma,kvalitātes,uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole; Darba laiku maiņās no plkst 8.00-22.00 Prasības kandidātiem: Labas komunikācijas prasmes; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, atbildības sajūta. Piedāvājam: Darba algu no 1000-1050 EUR (brutto); "top! Labumu karti" pusdienu un pārtikas preču iegādei summā līdz 700 EUR gadā ( pēc 3 mēnešiem; Īpaši labumi pirkumiem mūsu veikalos; Veselības apdrišināšanu un papildus bonusus pēc nostrādāta gada; Kompensāciju redzes korekcijas līdzekļiem 100 EUR; Svētku dāvanas un pasākumus; Atmaksātus papildatvaļinājumus. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VEIK. "top!" VALMIERA Brīvības iela 62 vai pieteikties WhatsApp +371 29617749 Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Brīvības iela 62, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-05-05 Kontaktpersona: top! VALMIERA, BRĪVĪBAS 62 CV sūtīt uz e-pastu Vai pieteikties WhatsApp Izglītības līmenis: Vispārējā pamatizglītība

Mūsu partneri