Valmieras Ziņas

Policija: augusts uz Latvijas ceļiem kļuvis par traģisku mēnesi

Lasīšanas laiks: < 1 min

Augusts uz Latvijas ceļiem kļuvis par traģisku mēnesi, reizēm pie avārijām vainojams arī vadītāja nogurums, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” teica Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Artis Velšs.

Viņš atgādināja, ka augustā šogad uz ceļiem avārijās bojā gājuši 28 cilvēki – šāds bojā gājušo skaits nav bijis vasaras mēnešos jau vairākus gadus.

Kā galvenos iemeslus avārijām policija joprojām min paša vadītāja bezatbildību, jo tieši vadītājs ir atbildīgs par to, kā tiek vadīts transporta līdzeklis.

Vienlaikus Velšs akcentēja, ka vairākās avārijās, kas notikušas augustā, iezīmējies fakts, ka, iespējams, dažas no tām notikušas, jo vadītājs bijis pārāk noguris.

Lai uzlabotu situāciju uz ceļiem, Velšs minēja, ka nepieciešams strādāt, lai uzlabotu vadītāju braukšanas kultūru, tāpat nepieciešams domāt par iespējamiem uzlabojumiem ceļu infrastruktūrā, piemēram, par joslām, kuras šķērsojot, ar vibrācijas palīdzību vadītajam tiek ziņots, ka tā ir šķērsota.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri