Valmieras Ziņas

Pirmajās Lieldienās norisināsies “Kocēnu pavasaris 2023”

Lasīšanas laiks: 2 min

Pirmajās Lieldienās, 9. aprīlī, Kocēnos, pie Kokmuižas pils norisināsies tradīcijām bagātais pasākums “Kocēnu pavasaris 2023” ar svētku tirdziņu un daudzveidīgu aktivitāšu programmu maziem un lieliem apmeklētājiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Kultūras centra projektu vadītāja Līga Tarbuna.

No plkst. 10.00 līdz 15.00 notiks Latvijas mājražotāju, amatnieku un zemnieku darinājumu tirdziņš, kurā piedalīsies aptuveni 100 tirgotāju. Tajā varēs atrast gan gardumus svētku galdam, gan skaistus darinājumus – rotas, dabīgo kosmētiku, rotaļlietas un daudz ko citu. Pavasara tirdziņu neatņemama sastāvdaļa ir stādi – arī Kocēnos varēs iegādāties puķu stādus savam košumdārzam, kā arī dārza darbiem noderīgus darbarīkus. 

Bērnu priekam ciemos “Kocēnu pavasaris 2023” būs ieradušies mini ZOO “Mežiņi” ar lielu un mazu trusīšu saimi.

Plkst. 11.00 uz lielās skatuves sāksies svētku koncerts kopā ar Lieldienu Zaķi Žani. Koncertā uzstāsies  Valmieras Kultūras centra saksofonu ansamblis “Valmieras meitenes”, vokālās studijas “Notiņas” bērni, Dikļu deju grupa “Estrelas”, Kocēnu Kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs (VPDK) “Savieši”, Kocēnu pamatskolas tautas deju kolektīvs “Saulītes”, Brenguļu Kultūras nama VPDK “DZIETI”. Dančos lustinās deju folkloras kopa “Dandari” no Rīgas. 

Paralēli koncertam darbosies radošā darbnīca “Lieldienotava”, kur būs iespēja krāsot olas, rotājot tās ar dabas veltēm un sīpolu mizām un pēcāk tās ietīt krāsainos dzīparos. Varēs izšūpoties šūpolēs un sacensties olu ripināšanā. Iekrāsot olas citādos rakstos vaskā un krāsās ikviens interesents varēs kopā ar Mariju Mišeļenko no Ukrainas.

Aicinām uz pasākumu ņemt līdzi visskaistāko olu, kas piedalīsies izstādē! 

Kopā ar Ingu Loginu bērni varēs piedalīties radošajā darbnīcā “Mans Lieldienu zaķis”. Gaidot pavasari, koka darbnīcā pie Zaķa būs iespēja izgatavot kādu interesantu un noderīgu lietu no koka.  

Kā jau ierasts, pasākuma noslēgumā norisināsies tradicionālā “Kocēnu pavasara” loterija ar bagātīgu balvu fondu ar mājražotāju un amatnieku sarūpētiem labumiem. 

Uz tikšanos Kocēnos!

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri