Valmieras Ziņas

PII “Sprīdītis” pārtrauc klātienes mācību procesu

Lasīšanas laiks: < 1 min

Pirmsskolas izglītības iestādē (PII) “Sprīdītis” vairāku grupiņu personālam un bērniem ir konstatēti Covid-19 saslimšanas simptomi, savukārt viena PII grupiņa līdz 5.februārim atrodas jau iepriekš noteiktā karantīnā. Rīkojoties preventīvi un piesardzīgi, Valmieras pilsētas pašvaldība un PII “Sprīdītis” vadība pieņēmusi lēmumu PII “Sprīdītis” no 5. līdz 19.februārim pārtraukt klātienes mācību procesu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

PII “Sprīdītis” vadība informēs personālu un nosūtīs arī informāciju bērnu vecākiem e-pastā un mirkļsaziņas rīkā WhatsApp, lai ziņotu par attālinātā mācību procesa norisi. Bērnu vecākus aicina sadarboties un būt saprotošiem.

PII “Sprīdītis” darbiniekiem un bērnu vecākiem jāseko līdzi bērnu un savam veselības stāvoklim, jāvēro, vai neparādās saslimšanas pazīmes, parādoties simptomiem, telefoniski jāsazinās ar ģimenes ārstu par tālāko rīcību.

Vienam no vecākiem iestādes attālinātā mācību procesa laikā ir iespēja saņemt vienreizēju slimības palīdzības pabalstu bērna pieskatīšanai. Plašāka informācija šeit.

PII “Sprīdītis” notiks telpu dezinfekcija.

Pirms klātienes darba gaitu atsākšanas iestādes darbinieki nodos pārbaudei Covid-19 siekalu testus.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri