Valmieras Ziņas

PII “Sprīdītis” pārtrauc klātienes mācību procesu

Pirmsskolas izglītības iestādē (PII) “Sprīdītis” vairāku grupiņu personālam un bērniem ir konstatēti Covid-19 saslimšanas simptomi, savukārt viena PII grupiņa līdz 5.februārim atrodas jau iepriekš noteiktā karantīnā. Rīkojoties preventīvi un piesardzīgi, Valmieras pilsētas pašvaldība un PII “Sprīdītis” vadība pieņēmusi lēmumu PII “Sprīdītis” no 5. līdz 19.februārim pārtraukt klātienes mācību procesu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

PII “Sprīdītis” vadība informēs personālu un nosūtīs arī informāciju bērnu vecākiem e-pastā un mirkļsaziņas rīkā WhatsApp, lai ziņotu par attālinātā mācību procesa norisi. Bērnu vecākus aicina sadarboties un būt saprotošiem.

PII “Sprīdītis” darbiniekiem un bērnu vecākiem jāseko līdzi bērnu un savam veselības stāvoklim, jāvēro, vai neparādās saslimšanas pazīmes, parādoties simptomiem, telefoniski jāsazinās ar ģimenes ārstu par tālāko rīcību.

Vienam no vecākiem iestādes attālinātā mācību procesa laikā ir iespēja saņemt vienreizēju slimības palīdzības pabalstu bērna pieskatīšanai. Plašāka informācija šeit.

PII “Sprīdītis” notiks telpu dezinfekcija.

Pirms klātienes darba gaitu atsākšanas iestādes darbinieki nodos pārbaudei Covid-19 siekalu testus.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri