Valmieras Ziņas

Piektdien Latvijā reģistrēti 279 jauni Covid-19 gadījumi

Piektdien Latvijā reģistrēti 279 jauni Covid-19 gadījumi un saņemta ziņa par vienas saslimušās personas nāvi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.

Diennakts laikā Latvijā veikti 4324 Covid-19 testi, un pozitīvi no tiem bijuši 6,5%, kamēr vakar šis rādītājs bija 3,4%. Savukārt divu nedēļu kumulatīvais saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotāju ir 352,2. Latvijā līdz šim reģistrēto Covid-19 gadījumu skaits sasniedzis 103 867.

Aizvadītajā diennaktī mirušais Covid-19 pacients bija vecumā no 60 līdz 69 gadiem. Tik mazs Covid-19 pacientu mirušo skaits nav reģistrēts kopš novembra. Pēdējo reizi viens mirušais diennaktī bija 7.novembrī, bet neviens – 22.novembrī. Līdz šim kopumā 1923 cilvēki, kuri bija saslimuši ar Covid-19, miruši.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Attīstot savu darbību, aicinām pievienoties mūsu komandai PALĪGSTRĀDNIEKU. 1. Veikt būvobjektos nepieciešamos palīgdarbus, veikt vienkāršus zemes darbus, pārvieto celtniecības materiālus un palīgmateriālus celtniecības objektā, veikt materiālu izkraušanu un nokraušanu, palīdzēt uzstādīt un demontēt dažādas būvkonstrukcijas un būvizstrādājumus, sagatavot dažādas virsmas tālākai apdarei, novākt būvgružus, prast strādāt ar rokas un vienkāršiem elektriskiem instrumentiem; 2. Savlaicīga un precīza darba vadītāja rīkojumu izpilde; 3. Citi pienākumi pēc darba devēja norādījumiem; 4. Darba vietā ievērot darba kārtības, darba aizsardzības, drošības tehnikas noteikumus, darba higiēnas prasības un citu Latvijas Republikā pastāvošo normatīvo aktu prasības. Lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies tikai ar nākamajai atlases kārtai izvirzītajiem pretendentiem! Ja pretendents nesaņem atbildi līdz 2021.gada 16.jūnijam, tas nozīmē, ka 1.atlases kārta nav izturēta. Pieteikties, sūtot CV uz e-pasta adresi jolantaacc@gmail.com Profesija: PALĪGSTRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 7 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-16 Darba sākšanas datums: 2021-06-01 Kontaktpersona: Cv sūtīt uz e-pasta adresi; jolantaacc@gmail.com Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri