Valmieras Ziņas

Pēc pozitīvu Covid-19 gadījumu apstiprināšanās “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” basketbolisti dodas karantīnā

Lasīšanas laiks: < 1 min

Basketbola klubs “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” informē, ka komandā ir fiksēti divi Covid-19 saslimšanas gadījumi, kā rezultātā visa komanda un komandas personāls devies desmit dienu karantīnā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja BK “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”.

Pozitīvs Covid-19 analīžu tests saņemts svētdien, 20. decembrī. Inficēšanās ar šo vīrusu apstiprināta vēl vienai personai arī pirmdien, 21. decembrī, un šodien visai komandai veikti Covid-19 testi. Kopš pirmā pozitīvā gadījuma apstiprināšanas, kā tas paredzēts Ministru kabineta noteikumos, visa komanda devusies desmit dienu karantīnā.

“”Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” basketbola komanda ar vislielāko atbildību attiecas pret Covid-19 situāciju, ievērojot Latvijas Republikā noteiktos ierobežojumus. Par spīti tam, vīruss pamanījies skart komandas pārstāvjus. Aicinām visu sabiedrību ar atbildību turpināt pildīt Covid-19 ierobežojošos pasākumus, nēsājot mutes dobuma un deguna aizsargmaskas, regulāri mazgājot un dezinficējot rokas, kā arī bez vajadzības neatstāt savu dzīves vietu un nepulcēties ar cilvēkiem, kas ir ārpus savas mājsaimniecības,” teikts komandas paziņojumā.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri