Valmieras Ziņas

Pašvaldība: Nokritušā koka sakņu apzāģēšanai nav saistības ar A. Upīša ielas rekonstrukciju

Jau informējām, ka šī gada 12.jūnija naktī piedzīvotajā vētrā Valmierā, A.Upīša ielā nolūza koks. Aplūkojot nogāzto koku, atklājās, ka tam ir apzāģētas saknes. Kā pastāstīja mājas īpašniece, visticamāk to ir paveikuši cilvēki, kur ielas rekonstrukcijas laikā pārvilka elektrības kabeļus, lai uzstādītu elektrības skaitītāju skapi. Pagājušajā gadā sieviete vērsusies pašvaldībā ar lūgumu liepu nozāģēt, jo koks sācis nīkuļot, taču koku novērtētājs atzinis, ka to nevajag likvidēt.

Portāls “Valmieras Ziņas” centās noskaidrot, kurš ir atbildīgs par neprasmīgi veikto elektrības skaitītāju kastes uzstādīšanu, apzāģējot koka saknes. Tāpat mēģinājām uzzināt, kādēļ bojātais un bīstamais koks nav laikus nozāģēts. 

Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa informēja:

“Kā liecina pirms 2014./2015.gadā notikušās ielas pārbūves uzņemtās fotogrāfijas, portāla “Valmieras Ziņas” uzņēmumos redzamā elektrības kaste un koks pie īpašuma Andreja Upīša ielā 41 atradās vēl pirms ielas pārbūves darbu veikšanas. Attēlos redzamajai elektrības kastei un tās izvietošanas laikā, iespējams, notikušajai koka sakņu apzāģēšanai nav saistības ar 2014./2015.gadā Valmieras pilsētas pašvaldības organizēto Andreja Upīša ielas posma pārbūvi. Pašvaldības rīcībā nav informācijas par elektrības kastes izvietošanas darbu veicēju.”

Pašvaldība speciāliste arī norādīja, ka atbilstoši Koku novērtēšanas komisijas nolikumam komisija koku stāvokļa novērtēšanu neveic, to dara sertificēti speciālisti. Taču Koku novērtēšanas komisijas uzdevums ir izskatīt iedzīvotāju vai uzņēmumu pieprasījumus par koku ciršanas atļaujas izsniegšanu vai kopšanas pasākumu saskaņošanu, izvērtējot iesniegumā minēto ciršanas vai koka zaru apzāģēšanas nepieciešamības pamatojuma atbilstību.
Valmieras Koku novērtēšanas komisija pārskatīja kopš 2014.gada, kad notika ielas pārbūve, pieņemtos lēmumus. Tika secināts, ka komisija nav saņēmusi nevienas iesaistītās puses iesniegumu ar lūgumu izsniegt koka ciršanas atļauju.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Gatavs lielām lietām! Veikals-noliktava DEPO Valmierā, Matīšu šosejā 6 aicina darbā PĀRDEVĒJU Pienākumi: · Pārdot preces un pakalpojumus · Rūpēties par klientiem · Izvietot preces un cenu zīmes · Uzturēt kārtību un tīrību nodaļā · Nepārtraukti uzlabot zināšanas par precēm Prasības: · Uz klientiem orientēta, pozitīva un atsaucīga personība · Labas latviešu un krievu valodas zināšanas · Vēlme mācīties un apgūt jaunas zināšanas Piedāvājam: · Dinamisku un interesantu darbu · Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas · Atalgojuma pieaugumu, pieaugot kvalifikācijai un darba stāžam · Izaugsmes iespējas Alga (BRUTO) no: 5 EUR/h. Piesakies! · Tālrunis informācijai 64250709 · Nāc uz veikalu un aizpildi pieteikuma anketu veikala Informācijas centrā · Vai sūti CV uz e-pastu cv@depo.lv, norādot amatu – “Pārdevējs būvmateriālu nodaļā Valmierā”. Datu aizsardzība Informējam - Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Datu pārzinis un darba devējs ir SIA DEPO DIY (Reģ. Nr. 50003719281), Noliktavu iela 7, Dreliņi, Stopiņu nov., LV-2130. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Matīšu šoseja 6, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15

Mūsu partneri