Valmieras Ziņas

Pašvaldība: Nokritušā koka sakņu apzāģēšanai nav saistības ar A. Upīša ielas rekonstrukciju

Jau informējām, ka šī gada 12.jūnija naktī piedzīvotajā vētrā Valmierā, A.Upīša ielā nolūza koks. Aplūkojot nogāzto koku, atklājās, ka tam ir apzāģētas saknes. Kā pastāstīja mājas īpašniece, visticamāk to ir paveikuši cilvēki, kur ielas rekonstrukcijas laikā pārvilka elektrības kabeļus, lai uzstādītu elektrības skaitītāju skapi. Pagājušajā gadā sieviete vērsusies pašvaldībā ar lūgumu liepu nozāģēt, jo koks sācis nīkuļot, taču koku novērtētājs atzinis, ka to nevajag likvidēt.

Portāls “Valmieras Ziņas” centās noskaidrot, kurš ir atbildīgs par neprasmīgi veikto elektrības skaitītāju kastes uzstādīšanu, apzāģējot koka saknes. Tāpat mēģinājām uzzināt, kādēļ bojātais un bīstamais koks nav laikus nozāģēts. 

Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa informēja:

“Kā liecina pirms 2014./2015.gadā notikušās ielas pārbūves uzņemtās fotogrāfijas, portāla “Valmieras Ziņas” uzņēmumos redzamā elektrības kaste un koks pie īpašuma Andreja Upīša ielā 41 atradās vēl pirms ielas pārbūves darbu veikšanas. Attēlos redzamajai elektrības kastei un tās izvietošanas laikā, iespējams, notikušajai koka sakņu apzāģēšanai nav saistības ar 2014./2015.gadā Valmieras pilsētas pašvaldības organizēto Andreja Upīša ielas posma pārbūvi. Pašvaldības rīcībā nav informācijas par elektrības kastes izvietošanas darbu veicēju.”

Pašvaldība speciāliste arī norādīja, ka atbilstoši Koku novērtēšanas komisijas nolikumam komisija koku stāvokļa novērtēšanu neveic, to dara sertificēti speciālisti. Taču Koku novērtēšanas komisijas uzdevums ir izskatīt iedzīvotāju vai uzņēmumu pieprasījumus par koku ciršanas atļaujas izsniegšanu vai kopšanas pasākumu saskaņošanu, izvērtējot iesniegumā minēto ciršanas vai koka zaru apzāģēšanas nepieciešamības pamatojuma atbilstību.
Valmieras Koku novērtēšanas komisija pārskatīja kopš 2014.gada, kad notika ielas pārbūve, pieņemtos lēmumus. Tika secināts, ka komisija nav saņēmusi nevienas iesaistītās puses iesniegumu ar lūgumu izsniegt koka ciršanas atļauju.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri