Valmieras Ziņas

Valmierā “prasmīgi” meistari apzāģējuši kokam saknes, ierīkojot elektrības skaitītāju skapi

Trešdienas naktī piedzīvotajā negaisā arī Valmierā un tās apkārtnē tika nolauzti koki, taču ne vienmēr galvenais iemesls tam bijis dabas stihija, bet gan cilvēku neizdarība.

Portālā “Valmieras Ziņas” vērsās kāda valmieriete, kas dzīvo A.Upīša ielā. Stiprais vējš naktī bija nolauzis pusgadsimtu veco liepu, kas auga pie viņas mājas. Sirmgalve šo liepu pati stādījusi 1968.gadā.

Aplūkojot nogāzto koku, atklājies, ka tam ir apzāģētas saknes. Kā stāsta mājas īpašniece, visticamāk to ir paveikuši cilvēki, kur ielas rekonstrukcijas laikā pārvilka elektrības kabeļus, lai uzstādītu elektrības skaitītāju skapi.

Pagājušajā gadā sieviete vērsusies pašvaldībā ar lūgumu liepu nozāģēt, jo koks sācis nīkuļot, taču koku novērtētājs atzinis, ka to nevajag likvidēt. Šogad pavasarī koks atdzīvojies, tādēļ sirmgalvei šķitis, ka patiešām tas vēl ilgi zaļos. Taču negaiss atklājis patiesību, kas bijis pie vainas koka iznīkšanai.

Portāls “Valmieras Ziņas” turpinās noskaidrot lietas apstākļus, lai uzzinātu “prasmīgo” meistaru vārdus, kas izvēlējās vienkāršāko ceļu, rokot tranšeju kabeļiem un uzstādot elektrības skaitītāju skapi. Tāpat centīsimies uzzināt, kādēļ koku novērtētājs nav atļāvis šo bīstamo koku nozāģēt.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. SOS Bērnu ciemats Valmierā aicina atsaukties audžumammas vai pārus, kas vēlas uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem un kļūt par SOS ciemata vecākiem Jūsu pienākumi būtu: • Ikdienā būt par SOS mammu/tēti/vecākiem līdz 6 bērnu lielai ģimenei, pārceļoties uz dzīvi Valmieras SOS bērnu ciemata nodrošinātā mājā. • Aktīvi uzņemties rūpes par bērnu attīstību un individuālo vajadzību nodrošināšanu, sadarbojoties ar ciemata atbalsta komandu (psihologu, sociālo darbinieku, pedagogu un ciemata direktoru) un citiem iesaistītajiem profesionāļiem. • Vadīt ģimenes saimniecību, rūpējoties par ģimenes budžeta plānošanu un izlietojuma uzskaiti. No Jums mēs sagaidām: • Vēlmi un spēju uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem, kuri palikuši bez vecāku gādības, un pieņemt ikdienas izaicinājumus, kas saistīti ar šo darbu. • Atvērtu, iejūtīgu un dzīves gudru personību, kas gatava nepārtraukti attīstīt savas iemaņas, zināšanas un prasmes bērnu audzināšanā un aprūpē.   • Vismaz pabeigtu vidējo izglītību. Priekšroka pretendentiem/ēm ar augstāko izglītību pedagoģijā, sociālā darbā, medicīnā vai psiholoģijā. • Pieredzi ar dažāda vecuma bērniem. Pievienojoties mūsu komandai, Jūs iegūsiet: · Iespēju darīt savu sirdsdarbu un uzņemties rūpes par bērniem. Mēs nodrošināsim visu sadzīvei nepieciešamo (pilnībā aprīkota ģimenes māja, ģimenes budžets, u.tml.) kā arī ikdienas atbalstu no ārpusģimenes aprūpes speciālistu komandas (sociālā darbinieka, psihologa u.c. speciālistiem). · Auklītes atbalstu uz noteiktu stundu skaitu mēnesī. · Profesionālu apmācību, darbu uzsākot. · Labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444. Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli līdz 06.09.2019.uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. *Sazināsimies ar tiem kandidātiem, ar kuriem organizēsim tikšanās klātienē. Profesija: SOCIĀLAIS AUDZINĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-06 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Mūsu partneri