Valmieras Ziņas

Pārmaiņas Vidzemes slimnīcā – Sāk Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļas pārbūvi

Lasīšanas laiks: 2 min

Otrdien, 2.augustā, tuzsākta Vidzemes slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) un pacientu uzņemšanas nodaļas pārbūve. Šoreiz slimnīcas apmeklētājiem jārēķinās arī ar diezgan ievērojamām izmaiņām ierastajā apmeklēšanas kārtībā – uz laiku NMP un pacientu uzņemšanas nodaļa atradīsies citviet, bijušajās Vidzemes Rehabilitācijas centra telpās 1. stāvā B korpusā. 

Ieeja NMP un pacientu uzņemšanas nodaļā notiek pa poliklīnikas durvīm un tālāk sekojot tur izvietotajām norādēm. 

Sakarā ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļas pārbūvi, no pirmdienas, 22. augusta, darbdienās, plkst. 20.00-7.00, brīvdienās un svētku dienās, pacientu pievešana nodaļai notiek no A korpusa (stacionāra daļas) puses, piebraucot no Jumaras ielas vai Eduarda Lācera ielas. Pārējā laikā piekļuve NMP un pacientu uzņemšanas nodaļai iespējama, izmantojot arī poliklīnikas ieeju.

Ar šādām izmaiņām uzņemšanas nodaļas atrašanās vietā jārēķinās līdz gada beigām. Noslēdzoties pārbūves pirmajai kārtai uzņemšanas nodaļa atgriezīsies ierastajā vietā.

Visus remontdarbus plānots pabeigt līdz 2023. gada beigām.

Dienu pirms būvdarbu uzsākšanas uz būvsapulci bija ieradušās visas iesaistītās puses – gan Vidzemes slimnīcas pārstāvji, gan būvnieki.

Ņemot vērā faktu, ka dzīvojam laikā, kad mainīgā epidemioloģiskā situācija liek ievērot arvien jaunus noteikumus – gan pagaidu telpas, gan, protams, svaigi izremontētās slimnīcas telpas būs ieguvums gan apmeklētājiem, gan pašiem darbiniekiem.

“Nodaļas pārbūves mērķis ir paplašināt nodaļu atbilstoši pieaugošajai pacientu plūsmai un epidemioloģiskajām prasībām. Tāpēc būtiski tiks pilnveidota Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļas infrastruktūra – pacientu un personāla ērtībām paplašinātas un funkcionāli iekārtotas telpas, izbūvēti individuālie boksi un paplašināts traumpunkts”, komentē Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs.

Kā jau tas ir ar lielāko daļu būvdarbiem – to laikā iedzīvotājiem jārēķinās ar lielākām vai mazākām neērtībām. Svarīgākais šoreiz ir turēt acis vaļā un sekot norādēm, to darot būs iespējams nokļūt sev vēlamajā vietā. Galvenais vēlreiz atcerēties – ieeja uzņemšanas nodaļā pa poliklīnikas durvīm!

Pārbūves darbi un iekārtu iegāde Vidzemes slimnīcā tiek veikta Projekta Nr. 9.3.2.0/17/I/006 “Kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošana Vidzemes slimnīcā, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru” ietvaros.

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri