Valmieras Ziņas

Pārmaiņas Vidzemes slimnīcā – Sāk Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļas pārbūvi

Lasīšanas laiks: 2 min

Otrdien, 2.augustā, tuzsākta Vidzemes slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) un pacientu uzņemšanas nodaļas pārbūve. Šoreiz slimnīcas apmeklētājiem jārēķinās arī ar diezgan ievērojamām izmaiņām ierastajā apmeklēšanas kārtībā – uz laiku NMP un pacientu uzņemšanas nodaļa atradīsies citviet, bijušajās Vidzemes Rehabilitācijas centra telpās 1. stāvā B korpusā. 

Ieeja NMP un pacientu uzņemšanas nodaļā notiek pa poliklīnikas durvīm un tālāk sekojot tur izvietotajām norādēm. 

Sakarā ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļas pārbūvi, no pirmdienas, 22. augusta, darbdienās, plkst. 20.00-7.00, brīvdienās un svētku dienās, pacientu pievešana nodaļai notiek no A korpusa (stacionāra daļas) puses, piebraucot no Jumaras ielas vai Eduarda Lācera ielas. Pārējā laikā piekļuve NMP un pacientu uzņemšanas nodaļai iespējama, izmantojot arī poliklīnikas ieeju.

Ar šādām izmaiņām uzņemšanas nodaļas atrašanās vietā jārēķinās līdz gada beigām. Noslēdzoties pārbūves pirmajai kārtai uzņemšanas nodaļa atgriezīsies ierastajā vietā.

Visus remontdarbus plānots pabeigt līdz 2023. gada beigām.

Dienu pirms būvdarbu uzsākšanas uz būvsapulci bija ieradušās visas iesaistītās puses – gan Vidzemes slimnīcas pārstāvji, gan būvnieki.

Ņemot vērā faktu, ka dzīvojam laikā, kad mainīgā epidemioloģiskā situācija liek ievērot arvien jaunus noteikumus – gan pagaidu telpas, gan, protams, svaigi izremontētās slimnīcas telpas būs ieguvums gan apmeklētājiem, gan pašiem darbiniekiem.

“Nodaļas pārbūves mērķis ir paplašināt nodaļu atbilstoši pieaugošajai pacientu plūsmai un epidemioloģiskajām prasībām. Tāpēc būtiski tiks pilnveidota Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļas infrastruktūra – pacientu un personāla ērtībām paplašinātas un funkcionāli iekārtotas telpas, izbūvēti individuālie boksi un paplašināts traumpunkts”, komentē Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs.

Kā jau tas ir ar lielāko daļu būvdarbiem – to laikā iedzīvotājiem jārēķinās ar lielākām vai mazākām neērtībām. Svarīgākais šoreiz ir turēt acis vaļā un sekot norādēm, to darot būs iespējams nokļūt sev vēlamajā vietā. Galvenais vēlreiz atcerēties – ieeja uzņemšanas nodaļā pa poliklīnikas durvīm!

Pārbūves darbi un iekārtu iegāde Vidzemes slimnīcā tiek veikta Projekta Nr. 9.3.2.0/17/I/006 “Kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošana Vidzemes slimnīcā, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru” ietvaros.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri