Valmieras Ziņas

Par “Valmiera Glass ViA” galveno treneri kļūst ukraiņu speciālists Nikolajs Trubačovs, asistēs Gatis Kalniņš

“SyinotTip” Latvijas futbola Virslīgas komanda “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” vienojusies par sadarbības uzsākšanu ar pieredzējušo Ukrainas treneri Nikolaju Trubačovu, kurš sezonas turpinājumā vadīs Vidzemes komandu. Speciālistam darbā ar Valmieras futbolistiem asistēs Gatis Kalniņš, kurš paralēli turpinās gatavoties spēlēm arī futbolista statusā.

61 gadu vecais futbola treneris Nikolajs Trubačovs savas trenera gaitas futbolā uzsācis 1997. gadā, strādājot Ukrainā par jaunatnes treneri. Līdz 45 gadu vecumam Trubačovs bija aktīvs futbola tiesnesis, kas viņam tolaik liedza darbu ar profesionālām komandām.  Līdz 2008. gadam treneris strādājis Krievijas otrās līgas komandās “Zvyozda” un “Rusichi”, bet 2009. gadā N.Trubačovs uzsāka darbu Ukrainas otrās līgas komandā “Arsenal” kā fiziskās sagatavotības un vārtsargu treneris, bet sezonas gaitā speciālists tika paaugstināts par galveno treneri. Gadu treneris gan noslēdza citā Ukrainas otrās līgas komandā “Bukovina”. Nākamajās divās sezonās ukraiņu speciālists strādāja Krievijas otrās līgas komandās “Metallurg” un “Kaluga”, bet karjeras augstākais lidojums trenerim bijis no 2012. – 2013. gadam, kad N.Trucačovs ieņēma galvenā trenera posteni Krievijas Premjerlīgas komandā Permas “Amkar”. Šajā laikā “Amkar” ieguva desmito un 11. vietu Krievijas čempionātā. Līdz šim pēdējie pieraksti trenera Trubačova karjerā bijuši Kazahstānas 1. līgas komandā “Makhtaaral” un Lietuvas čempionāta vienībā “Kruoja”.

Uz “Valmiera Glass/ViA” komandtiltiņa būs arī komandas pieredzējušākais spēlētājs Gatis Kalniņš, kurš turpmāk pildīs otrā trenera pienākumus. 36 gadus vecais G.Kalniņš Latvijas futbola pazinējiem komentārus neprasa. Spēlētāja karjeru uzsācis 2000. gadā, Kalniņš aizvada 19 sezonu spēlētāja statusā, kuru laikā uzbrucējs ticis pie trīs valsts čempiontituliem. Paralēli futbolista karjerai Kalniņš pēdējās sezonās jau strādājis trenera arodā ar jauniešiem. Savukārt līdzšinējie “Valmiera Glass/ViA” treneri Gatis Ērglis un Normunds Zveinieks piekrituši turpināt darbu kluba struktūrā, trenējot Virslīgas dublieru komandu un jauniešus.

Ņemot vērā trenera Trubačova pieredzi tieši fiziskās sagatavotības lauciņā, viena no galvenajām prioritātēm būs tieši Valmieras komandas spēlētāju fiziskās kondīcijas uzlabošana, kas ļautu piemērot komandai atbilstošu spēles stilu. 3. jūnijā valmierieši uzsāks nedēļu garu treniņnometni Igaunijā.

30.maijā treneris N.Trubačovs iepazinās ar “Valmiera Glass/ViA” futbolistiem, komandai aizvadot pirmo treniņu jaunā galvenā trenera vadībā. Treneris futbolistiem pirmajā tikšanās reizē norādīja, ka nevienam pases datos neskatās un visiem ir iespēja cīnīties par vietu pamatsastāvā. Tuvākā Virslīgas spēle valmieriešiem gaidāma 16. jūnijā, kad izbraukumā vidzemnieki tiksies ar turnīra līdervienību RFS.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. SOS Bērnu ciemats Valmierā aicina atsaukties audžumammas vai pārus, kas vēlas uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem un kļūt par SOS ciemata vecākiem Jūsu pienākumi būtu: • Ikdienā būt par SOS mammu/tēti/vecākiem līdz 6 bērnu lielai ģimenei, pārceļoties uz dzīvi Valmieras SOS bērnu ciemata nodrošinātā mājā. • Aktīvi uzņemties rūpes par bērnu attīstību un individuālo vajadzību nodrošināšanu, sadarbojoties ar ciemata atbalsta komandu (psihologu, sociālo darbinieku, pedagogu un ciemata direktoru) un citiem iesaistītajiem profesionāļiem. • Vadīt ģimenes saimniecību, rūpējoties par ģimenes budžeta plānošanu un izlietojuma uzskaiti. No Jums mēs sagaidām: • Vēlmi un spēju uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem, kuri palikuši bez vecāku gādības, un pieņemt ikdienas izaicinājumus, kas saistīti ar šo darbu. • Atvērtu, iejūtīgu un dzīves gudru personību, kas gatava nepārtraukti attīstīt savas iemaņas, zināšanas un prasmes bērnu audzināšanā un aprūpē.   • Vismaz pabeigtu vidējo izglītību. Priekšroka pretendentiem/ēm ar augstāko izglītību pedagoģijā, sociālā darbā, medicīnā vai psiholoģijā. • Pieredzi ar dažāda vecuma bērniem. Pievienojoties mūsu komandai, Jūs iegūsiet: · Iespēju darīt savu sirdsdarbu un uzņemties rūpes par bērniem. Mēs nodrošināsim visu sadzīvei nepieciešamo (pilnībā aprīkota ģimenes māja, ģimenes budžets, u.tml.) kā arī ikdienas atbalstu no ārpusģimenes aprūpes speciālistu komandas (sociālā darbinieka, psihologa u.c. speciālistiem). · Auklītes atbalstu uz noteiktu stundu skaitu mēnesī. · Profesionālu apmācību, darbu uzsākot. · Labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444. Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli līdz 06.09.2019.uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. *Sazināsimies ar tiem kandidātiem, ar kuriem organizēsim tikšanās klātienē. Profesija: SOCIĀLAIS AUDZINĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-06 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Mūsu partneri