Valmieras Ziņas

Par jauno Beverīnas novada pašvaldības domes priekšsēdētāju ievēlēts Jānis Fūrmanis (2)

Otrdien, 17.decembrī, tika sasaukta Beverīnas novada pašvaldības domes ārkārtas sēde, kuras dienas kārtībā bija jautājums par domes priekšsēdētāja ievēlēšanu.

Kā jau tika informēts iepriekš, 28.novembrī savu pēdējo domes sēdi aizvadīja bijušais domes priekšsēdētājs Māris Zvirbulis, bet sēdes laikā netika ievēlēts jauns domes priekšsēdētājs, jo nevienam no kandidātiem nepietika vajadzīgais balsu skaits.

Domes ārkārtas sēdē priekšsēdētāja amatam kopumā tika izvirzītas 2 kandidatūras – Uldis Podnieks izvirzīja Jāni Fūrmani, savukārt deputāts Salvis Rambols izvirzīja Romānu Vaščenko. Klātesot 9 deputātiem, ar 7 balsīm „par” un 2 “pret”, par Beverīnas novada pašvaldības domes priekšsēdētāju tika ievēlēts Jānis Fūrmanis.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    eventijs - 17.12.2019 Atbildēt

    Beverīnas cirks!!!

    Edvīns - 18.12.2019 Atbildēt

    Burtniekus jums tāpat nepārspēt ha ha haaa

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā KAPSĒTAS PĀRZIŅA PALĪGU Galvenie darba pienākumi: veikt kapsētu teritoriju un tām pieguļošos teritoriju kopšanu atbilstoši sezonalitātei kopt un uzturēt kārtībā ievērojamu sabiedrisku un kultūras darbinieku kapavietas un mākslas pieminekļus. iemērīt un ierādīt kapavietas Prasības: fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu teicama saskarsmes kultūra vispārējā vidējā izglītība Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā veselības apdrošināšanu sociālās garantijas bruto darba alga no EUR 460.00 Pieteikties līdz 2020.gada 19.jūlijam, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 29327570, 27775532. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201. Profesija: KAPSĒTAS PĀRZIŅA PALĪGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-07-19 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: namsaimnieks@v-nami.lv

Mūsu partneri