Valmieras Ziņas

Notikusi balsošana par velosipēdistam draudzīgu darba devēju Valmierā

Lai izceltu pozitīvos piemērus – darba devējus, kam rūp savu darbinieku labklājība un veselīgs dzīvesveids, kā arī videi draudzīgu transportlīdzekļu izmantošana pilsētvidē – Valmieras pilsētas pašvaldība Eiropas mobilitātes nedēļas laikā aicināja Valmieras iedzīvotājus, darba ņēmējus balsot par velosipēdistam draudzīgajiem uzņēmumiem, darba devējiem Valmierā. Balsojuma laikā atzinīgu novērtējumu saņēma sešpadsmit uzņēmumi un iestādes no Valmieras un tuvākās apkārtnes.

Ļoti aktīvi un pateicīgi savu darba devēju novērtēja SIA “Wunder Latvia” darbinieki. Uzņēmums darbiniekiem ir nodrošinājis mūsdienu standartiem atbilstošas, unikāla dizaina velonovietnes, velosipēdu drošībai – veloslēdzenes. Darbiniekiem ir pieejama arī dušas telpa ar iespēju pārģērbties. Lai veicinātu aktīvu dzīvesveidu, uzņēmums apmaksā darbinieku dalību velobraucienos. Savukārt mobilajā lietotnē Endomondo nobrauktie un noskrietie kilometri tiek konvertēti noteiktas summas naudas vērtībā un ziedoti labdarībai. Uzņēmumam ir sadarbība ar atbalsta programmu bērnus uzņemošām ģimenēm “PLECS”, ar velotrenažierī nobrauktajiem kilometriem papildinot programmas labdarības kontu.

Daudzu uzņēmumu darbinieki īpaši novērtē, ka darba devējs tiem nodrošinājis drošas velonovietnes zem jumta. Tādējādi velosipēds tiek pasargāts no nelabvēlīgas laikapstākļu ietekmes. Šādu novērtējumu izteica SIA “Padtex Insulation”, AS “Valmieras stikla šķiedra” un SIA “Metāro” darbinieki. SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra” Valmieras biroja darbinieki uzsver, ka velosipēdistiem braucamrīku novietošanai tiek nodrošināta pat īpaša garāža. Savukārt AS “If P&C Insurance” Latvijas filiāles Valmieras klientu apkalpošanas centra darbinieki novērtē, ka, braucot uz darbu ar velosipēdu, uzņēmums nodrošina īpašu pārģērbšanās telpu.

Ir uzņēmumi, kuru darbinieki novērtē pietiekamu un plašu velonovietņu skaitu, sajūtu, ka uzņēmumam rūp ar velosipēdu braucošie darbinieki un viņu labsajūta. Šāds novērtējums saņemts par Valmieras tehnikuma, AS “Valmieras piens”, SIA “VALPRO” un Valmieras Valsts ģimnāzijas velonovietnēm.

Inovatīvu atbalsta pieeju savukārt bauda kafejnīcas “Tērbata” darbinieki. Gadījumā, ja nav iespējams paspēt uz darbu, laicīgai nokļūšanai galamērķī “Tērbata” aizdos savus velosipēdus.

SIA “Valmieras Namsaimnieks” un Valmieras pilsētas pašvaldības darbinieki savukārt novērtē velonovietņu esamību, kā arī dažādus darbiniekiem organizētus veloveicināšanas pasākumus. Valmieras pilsētas pašvaldības darbiniekiem darba darīšanu veikšanai kā transporta līdzeklis ir pieejams arī elektrovelosipēds.

Pozitīvs novērtējums saņemts arī par tuvākās apkārtnes darba devējiem, kas nodarbina Valmierā dzīvojošus darba ņēmējus. Labas atsauksmes par uzņēmumu rūpēm saņemtas no SIA “Valmiermuižas alus”, SIA “WoodHeart”, kā arī SIA “CIEDRA PRO” darbiniekiem.

Valmieras pilsētas pašvaldība lepojas ar aktīvajiem un velosipēdistiem draudzīgajiem uzņēmumiem, darba devējiem, kā arī izsaka pateicību aktīvajiem balsotājiem, kas sniedza informāciju par uzņēmumu labo veikumu veloveicināšanas jomā. Paldies arī apkārtējo novadu uzņēmumiem, kas aptaujā saņēma atzinīgu novērtējumu. Dzīvojam zaļi!

Foto: Velosipēdistam draudzīgs darba devējs SIA “Wunder Latvia”

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs aicina darbā Dabaszinību jomas skolotāju (dabaszinības un ģeogrāfija) pamatskolas klasēs izglītojamiem ar speciālām vajadzībām (darba vietas adrese: Leona Paegles iela 5/7, Valmiera) uz nenoteiktu laiku nepilnai darba likmei (10 stundas nedēļā). Ja Tev ir vēlme: īstenot Dabaszinību un Ģeogrāfijas programmas apguvi izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām  atbilstoši Valsts izglītības standartam; plānot un organizēt savu darbu atbilstoši iestādes mērķiem un uzdevumiem. un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra. mēs piedāvājam: atalgojumu 287 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas (par 10 stundām nedēļā), kā arī papildus piemaksu par darbu specifiskos apstākļos; sociālās garantijas; profesionālās kompetences pilnveides iespējas. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 23.oktobrim personīgi (adrese: Leona Paegles iela 5/7, Valmiera) vai e-pastā vgv@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 64207668, 29535243, 64222475. Iesniegtos personas datus Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Iestādes personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SPECIĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 5/7, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-23

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs aicina darbā speciālās izglītības skolotāju sākumskolas klasēs izglītojamiem ar speciālām vajadzībām (darba vietas adrese: Leona Paegles iela 5/7, Valmiera) uz nenoteiktu laiku nepilnai darba likmei (20 stundas nedēļā). Ja Tev ir vēlme: īstenot sākumskolas programmas apguvi izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām  atbilstoši Valsts izglītības standartam; plānot un organizēt savu darbu atbilstoši iestādes mērķiem un uzdevumiem; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu 575 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas (par 20 stundām nedēļā), tai skaitā papildus piemaksa par darbu specifiskos apstākļos; sociālās garantijas; profesionālās kompetences pilnveides iespējas. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 23.oktobrim personīgi (adrese: Leona Paegles iela 5/7, Valmiera) vai e-pastā vgv@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 64207668, 29535243, 64222475. Iesniegtos personas datus Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Iestādes personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SPECIĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 5/7, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-23

Mūsu partneri