Valmieras Ziņas

Noslēdzies sabiedrības balsojums par Kocēnu novada iedzīvotāju iniciatīvas grupu projektu idejām

Lasīšanas laiks: < 1 min

Jau devīto gadu Kocēnu novada dome aicināja iedzīvotāju iniciatīvas grupas iesniegt projektu idejas, kuru īstenošanai iespējams saņemt finansējumu no pašvaldības līdz 700 eiro. Viena no projektu konkursa aktivitātēm ir sabiedrības balsojums, kas norisinājās līdz 3. jūnijam un kurā saņemtas 436 balsis. Sabiedrības balsojuma rezultātā pirmo trīs vietu ieguvējiem tiks piešķirti papildu punkti, ko ņems vērā vērtēšanas procesā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Vislielāko sabiedrības atbalstu balsojumā saņēmusi projekta ideja “Rotaļu laukums Bērzainē” (115 balsis, kas veido 26% no kopējā balsu skaita), 2. vietā ar 66 balsīm ierindojas biedrības “Dikļu brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība” projekts “Brīvprātīgo ugunsdzēsēju treniņa laukuma izveide un labiekārtošana”, 3. vietā biedrības “Budenbrokas muiža” projekts “Sakopta Budenbroku muiža 2” (65 balsis/ 15%).

Projektu konkursa nākamais posms ir projekta pieteikuma iesniegšana, kas visiem konkursa dalībniekiem ir jāveic līdz 2021. gada 25. jūnijam. Projekta dokumenta oriģināli iesniedzami klātienē Kocēnu novada pašvaldības administrācijā Kocēnos, nosūtot pa pastu Kocēnu novada pašvaldībai uz adresi Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 vai nosūtot kā elektroniski parakstītu dokumentu uz e-pasta adresi info@kocenunovads.lv ar norādi “Finansētu neformālo iedzīvotāju iniciatīvu projektu konkursam”.

Šī gada konkursā tika saņemti deviņi projektu pieteikumi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri