Valmieras Ziņas

Nodod Valmierai dzimšanas dienā sportisku sveicienu!

Lasīšanas laiks: 3 min

Valmieras svētki nav iedomājami bez sportiskām norisēm, un arī šogad valmieriešus un pilsētas viesus 740. dzimšanas dienā sagaidīs tematiskas aktivitātes, ļaujot ikvienam sajust pilsētas sportisko garu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Monta Freivalde.

Visu dzimšanas dienas nedēļu, no 17. līdz 23. jūlijam, aicinām nodot sportisku sveicienu Valmierai svētkos, lai kopā varam lepoties ar cilvēkiem, kuri pilsētu un Valmieras novadu veido par sporta notikumu centru. Savā sportiskajā aktivitātē iekļauj skaitli 740 un padalies ar to sociālajos tīklos Facebook (@valmiera.valmierasnovads) vai Instagram (@valmierasnovads), atzīmējot Valmieras novadu. Tie var būt noieti 7400 soļi, noskrieti 7,40 km, nobraukti 74,0 km ar velosipēdu, veikti 74 pietupieni vai 740 m balansēti uz skrituļdēļa – jebkas skaitās! Nodod savu sveicienu foto vai video formātā un iedvesmo arī citus – padalīsimies ar to Valmieras novada sociālajos tīklos un oriģinālākā sveiciena autoru apbalvosim ar Valmieras dzimšanas dienas pārsteigumu.

Svētku sportiskās aktivitātes iesāksim jau trešdien, 19. jūlijā, ar simbolisku 740 pakāpienu izaugsmes ceļu, dodoties iepazīt pilsētu no pavisam cita skatu punkta. Soli pa solim, kā Valmiera augusi šos gadus, tā virzīsimies augšup arī mēs, pilsētvidē saskaitot 740 pakāpienus. Tiksimies plkst. 18.00 Ziloņu ielā, lai dotos ceļā kopā, taču maršrutu ikviens varēs veikt sev ērtā laikā arī individuāli, vadoties pēc īpaši veidotas maršruta kartes. Kopējais maršruta garums ap 12 km.

Sestdien, 22. jūlijā, no plkst. 10.00 jau otro gadu Valmieras pilsētas svētkos sporta un aktīvās atpūtas parkā “Mežs” notiks ātruma sacensības “Izbrauc Mežu”. Sacensību dalībnieki tiks vērtēti velosipēdu, skūteru, skrituļdēļu un skrituļslidu kategorijās. Šogad īpaši padomāts arī par mazākajiem Dip Dap braucējiem, kuriem būs jāveic “Mazā Meža” trase. Reģistrācija sacensību dienā no plkst. 9.30.

Savukārt Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” dārzā sestdien no plkst. 10.00 līdz 16.00 varēs piedalīties sportiskās aktivitātes ar florbola, basketbola un futbola elementiem sadarbībā ar Valmieras lielākajiem sporta klubiem “Valmiera FC”, FBK “Valmiera” un VALMIERA GLASS VIA – uzzini vairāk un izmēģini savus spēkus profesionāļu vadībā! Aktivitāšu dalībnieki sacentīsies par sporta klubu atribūtiku un sezonas abonementiem.

Ikdienā mierīgajā Dzirnavu ezeriņā gan sestdien, gan svētdien, 22. un 23. jūlijā,  ūdeni sakuls dažādi ūdens transporta līdzekļi. Biedrības “Ezerkrasts AZ” vadībā būs iespēja izmēģināt SUP dēļus, kaijakus, ūdens velosipēdus u.c. (maksas norise).

Svētku noslēgums svētdien nav iedomājams bez Valmieras dzimšanas dienas rogaininga – kad priecīgās emocijas sakāpinātas tik daudz, ir jāļaujas sportošanai. Rogainings dalībniekus aizvedīs kontrolpunktu meklējumos Valmierā un tās apkārtnē. Starts un finišs skrējējiem, nūjotājiem un velobraucējiem būs Jāņa Daliņa stadionā plkst. 11.00. Komandas 2–5 cilvēku sastāvā aicinām pieteikt līdz 19. jūlijam, pēc tam pieteikšanās būs ierobežota! Dalība rogainingā ir bez maksas.

Krāču kakta “Šķūnis” 23. jūlijā no plkst. 11.00 aicinās spēlēt galda tenisu, novusu, šautriņas, dažādas galda spēles, izmēģināt virtuālo realitāti, retro spēļu konsoles, kā arī
deju un rallija simulatoru (maksas norise).

Plašāku informāciju par visām svētku norisēm meklē tīmekļvietnē valmierasvin.lv.

Medaļa Tev par to, ka Valmieras sportiskais gars cieņā!

Svētku lieldraugs – AS “Valmieras stikla šķiedra”.

Pievienojies mūsu komandai! Trikātas pamatskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā sociālo pedagogu (0,380 likmes jeb 12 stundas nedēļā) uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese: “Gaismaskalns”, Trikāta, Trikātas pagasts, Valmieras novads. Ja Tev ir vēlme: • īstenot sociālpedagoģisko darbību Iestādē; • plānot un nodrošināt kvalitatīvu izglītības procesu atbilstoši normatīvo aktu prasībām; • organizēt savu un izglītojamo darbu atbilstoši izglītības Iestādes mērķim un uzdevumiem; • strādāt Atbalsta personāla komandā; • diagnosticēt izglītojamo socializācijas procesa veiksmes un problēmas, esošo sociālo risku ietekmi uz viņu pilnvērtīgu integrēšanos sabiedrībā un dzīves prasmju apguvē; • sadarboties ar pedagogiem, izglītības iestādes vadību, izglītojamiem un izglītojamo vecākiem mācību darbā, kā arī informēt par izglītojamā izaugsmi, sniegumu un nepieciešamo atbalstu mācīšanās uzlabošanai; un ja Tev ir: • izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • mācību un audzināšanas darba satura, korekcijas darba plānošanas un realizācijas pārzināšana; • izpratne par izglītojamo vecumposmu attīstības īpatnībām un saskarsmes psiholoģijas likumsakarībām; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: labas saskarsmes, komunikācijas prasmes un psiholoģiskā noturība; precizitāte un atbildīga attieksme pret darbu; atbildība un iniciatīva, teicamas komunikācijas prasmes un elastība; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • iespējas piedalīties Iestādes izaugsmes veicināšanā un profesionālās pilnveidošanās iespējas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • labus darba apstākļus, aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2023.gada 22.decembrim e-pastā: trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 26548247. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SOCIĀLAIS PEDAGOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Gaismaskalns, Trikāta, Trikātas pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-12-22

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība aicina darbā Dikļu kultūras centrā (turpmāk – Iestāde) saimniecības vadītāju uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • organizēt Iestādes saimniecisko darbu, Iestādei nepieciešamā inventāra un iekārtu saņemšanu un piegādi; • veikt uzdevumus, kas saistīti ar Iestādes pasākumu norisi (telpu un apkārtnes iekārtošanu, dažādu materiālu atvešanu/aizvešanu); • nodrošināt Iestādes valdījumā esošā kustamā un nekustamā īpašuma uzturēšanu tehniskā kārtībā; • apkopot informāciju par saimniecisko darbu un sīko remonta darbu nepieciešamību, veikt nelielus remontdarbus vai organizēt to izpildi; • sistemātiski sekot apkures sistēmas, ūdensvadu un sanitāro mezglu darbībai; un ja Tev ir: • vidējā vai vidējās pakāpes profesionālā izglītība; • pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • pamatiemaņas būvdarbu un remontdarbu plānošanā un veikšanā; • labas valsts valodas zināšanas; • B kategorijas vadītāja apliecība; • labas prasmes darbā ar datoru, MS Office programmām un citu biroja tehniku; • spēja patstāvīgi veikt darbu un uzņemties atbildību par noteikto uzdevumu izpildi; mēs piedāvājam: • nepilnu darba laiku 16 stundas nedēļā (0,4 slodze); • pamatalgu pārbaudes laikā 344 EUR (par 0,4 slodzi) pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 362 EUR (par 0,4 slodzi) pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu un sakārtotu darba vidi. Motivācijas vēstuli, CV un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv ar norādi „Saimniecības vadītājs/-a Dikļu kultūras centrā” līdz 2023.gada 19.decembrim. Tālrunis papildu informācijai 26486115 vai 27891656. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Straumes, Dikļi, Dikļu pag., Valmieras nov. Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-12-19

Mūsu partneri