Valmieras Ziņas

Nodod lauksaimniecībā izmantoto iepakojumu ZAAO bez maksas

Lasīšanas laiks: 2 min

2023. gada sezonā SIA “ZAAO” atgādina par iespēju izmantot pakalpojumu – nodot konkrēta veida lauksaimniecībā izmantoto iepakojumu, piesakot tā savākšanu no adreses bez maksas vai nogādājot to pašiem EKO laukumā vai RAAC “Daibe”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA ZAAO sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Kovala Sēne.

Pamazām tuvojoties pavasarim, gandrīz katra lauksaimnieka sētā ir sakrājušies izlietoti lauksaimniecībā izmantotu produktu iepakojumi. SIA “ZAAO” (turpmāk tekstā – ZAAO) aicina jau tagad pieteikt materiāla izvešanu, lai varētu plānot maršrutus un savākšana no saimniecības notiktu savlaicīgi.  Viss savāktais iepakojums tiks pāršķirots un sagatavots otrreizējai pārstrādei.

ZAAO darbības reģionā bez maksas iespējams nodot šādu lauksaimniecībā izmantoto iepakojumu (turpmāk tekstā – iepakojums):

  • plastmasas kannas (HDPE), kuras pirms nodošanas obligāti vismaz 3 reizes ir jāizskalo, tām jānoskrūvē korķi, jāievieto Big-Bag maisā vai citā tarā;
  • Big-Bag (PP) maisus, kuri jāattīra no pildījuma un jāievieto vienu otrā;
  • skābbarības ruļļu plēves, kuras jāatdala no barības vielām, jāatdala no sietiem un šņorēm, jāsaliek kaudzē;
  • pārklājamās plēves skābbarības bedrēm, kuras pirms nodošanas jāattīra no piemaisījumiem (riepām, dēļiem, salmiem) un jāsaliek kaudzē.

Pēc noteikta cenrāža ir iespēja nodot sietus un šņores, tos drīkst ievietot arī savā sadzīves atkritumu konteinerā.

Pieteikties iepakojuma bez maksas izvešanas pakalpojumam no adreses iespējams, zvanot darba dienās no plkst. 8.00 līdz 17.00 uz tālruņa numuru +371 29221847 vai rakstot uz e-pasta adresi zaao@zaao.lv.  

Atgādinām, ka iepakojuma savākšanas vietai ir jābūt viegli piebraucamai specializētajam transportam, maksimāli sausai, to nedrīkst ierīkot zem koku zariem vai elektrības vadiem, kā arī tai jābūt ne tālāk kā 2 m no plānotās specializētā transporta kraušanās vietas.

Big- Bag maisus, kannas līdz 5 m3 vienā reizē iespējams bez maksas nodot arī kādā no 21 ZAAO EKO laukuma, to adreses un darba laiki pieejami www.zaao.lv, sadaļā “EKO laukumi”.  Visa veida iepakojumu (gan bez maksas, gan par maksu) neierobežotā daudzumā, sašķirotu pa veidiem, var nodot RAAC “Daibe”, Stalbes pagastā, Cēsu novadā darba dienās un sestdienās no plkst. 8.00 līdz 17.00.

Aicinām izmantot ZAAO pakalpojumu un nodot iepakojumu atbildīgai apsaimniekošanai! Uzzini vairāk arī www.zaao.lv, sadaļā “Lauksaimniecības iepakojums”.

SIA "BONO" Meža īpašumu, Cirsmu un Lauksaimniecības zemju  Pārdevēju BONO ir kokrūpniecības un mežsaimniecības nozares uzņēmums. Uzņēmuma darbības virzieni aptver kokmateriālu ieguvi, loģistiku, pirmapstrādi, tālākapstrādi, tirdzniecību un koka māju ražošanu. BONO ir kļuvis par pilnībā integrētu uzņēmumu grupu, kas tiecās izmantot vismodernākās tehnoloģijas un ražošanas metodes, lai koksne iegūtu augstāku pievienoto vērtību visos vērtību ķēdes posmos. GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: ▪ Veikt izejošos zvanus potenciālajiem klientiem, lai identificētu interesi par meža īpašuma/lauksaimniecības zemes pārdošanu vai meža izstrādi. ▪ Pārliecināt potenciālos klientus par izteiktā piedāvājuma priekšrocībām un vienoties par darījumu; ▪ Sadarboties ar citām uzņēmuma nodaļām-vērtēšanas/projektu vadības/juridisko nodaļu u.c. pēc nepieciešamības, lai veiksmīgi novērtētu īpašumus, nodotu informāciju par plānoto darījumu kolēģiem. ▪ Izpētīt un saprast uzņēmuma meža īpašumu; cirsmu un lauksaimniecības zemju pirkšanas piedāvājumus. GALVENĀS PRASĪBAS: ▪ Spēja efektīvi un laipni komunicēt, izmantojot tālruni; ▪ Iepriekšēja pieredze zvanu centrā, telemārketingā vai aktīvā pārdošanā pa telefonu B2C sektorā tiks uzskatīta par priekšrocību; ▪ Vēlme apgūt un izprast meža īpašumu; cirsmu un lauksaimniecības zemju biznesa nianses; ▪ Izturība un motivācija ikdienā strādāt ar lielu zvanu apjomu; ▪ Spēja strādāt komandā un sadarboties ar citiem departamentiem; ▪ Labas latviešu un vēlamas krievu valodas prasmes gan mutiski, gan rakstiski. MĒS PIEDĀVĀJAM: ▪ Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; ▪ Apmācības un iespēju attīstīties uzņēmumā; ▪ Iespēja strādāt no mūsdienīgas un ērtas darba vides Beātes iela 5; Valmiera; LV-4201. ▪ Konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 1800EUR bruto + kvartāla bonusu sistēma - balstīta uz sasniegto rezultātu; ▪ Draudzīgu darba vidi un atbalstošu kolektīvu; ▪ Apmaksātus telekomunikācijas pakalpojumus CV sūtīt uz e-pastu recruitment@bonotimber.com Profesija: PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Lauksaimniecība / Vide Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-21

Mēs, AS Brink’S Latvia, esam daļa no Amerikas Savienoto Valstu koncerna Brink’S, kas ir globāls līderis skaidras naudas pārvadājumu jomā. Šobrīd mēs aktīvi meklējam savā komandā inkasentu (-i) darbam Valmierā. Mēs lepojamies ar savu 120 cilvēku lielu un stabilu komandu Latvijā un 165 gadu pieredzi pasaulē. Mēs ar prieku sniedzam pakalpojumus vairāk kā 600 klientiem visā Latvijā. Mūsu vērtības ir Drošība, Fokuss uz klientiem, Ētika un godīgums, Darbinieku pieredze, Pastāvīgi uzlabojumi, Dažādība un komanda. Regulāri veikto personāla lojalitātes aptauju rezultāti rāda, ka mūsu darbinieki augstāk par visu vērtē savus kolēģus un darba saturu. Pievienojoties mums, TU iegūsi valstij nozīmīgu darbu starptautiskā, nozares lielākajā uzņēmumā, kā arī: - profesionālu kolēģu un zinoša vadītāja atbalstu - apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai - finansiālu atbalstu apsardzes sertifikāta iegūšanai un pagarināšanai - veselības apdrošināšanu ar pirmo darba dienu - atalgojumu 6.2-7.0 EUR bruto/h, vienmēr laikā - darba apģērbu ērtam darbam, dienesta ieroci un citu ekipējumu Mēs TEV uzticēsim materiālo vērtību inkasāciju, apsardzi un pārvadāšanu, nodrošinot izcilu servisu mūsu klientiem. Mēs sagaidām, ka Tev ir: apsardzes sertifikāts un nepieciešamie dokumenti ieroča nēsāšanas apliecības noformēšanai, B kategorijas autovadītāja apliecība, latviešu valodas prasme un augsta atbildības sajūta. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: hr.lv@brinks.com AS “Brink's Latvia” apstrādās Jūsu personas datus, kas iegūti atlases procesā, lai veiktu atlasi amatam, uz kuru pretendējat, un aizsargātu mūsu intereses strīdu rašanās gadījumā. Atkarībā no amata mēs varam kopīgot Jūsu personas datus ar citiem Brink’s uzņēmumiem, kas ir iesaistīti atlases procesā, un daži no uzņēmumiem var atrasties ārpus ES. Ja Jūs netiksiet pieņemts darbā, mēs iznīcināsim Jūsu datus tā kalendārā gada beigās, kas seko gadam, kurā pieteicāties darbam. Ja vēlaties iegūt plašāku informāciju par to, kā mēs apstrādājam Jūsu datus, lūdzam sazināties ar mums pirms pieteikšanās šim amatam. Ja vēlaties saņemt piedāvājumus dalībai citos konkursos, tostarp uz citiem amatiem, lūdzam norādīt to savā pieteikumā. Lūdzam ņemt vērā, ka šādos gadījumos Jūsu dati tiks kopīgoti Brink's grupas ietvaros (tostarp ārpus ES), kā arī Jūs varat saņemt piedāvājumus dalībai konkursos no citiem Brink's grupas uzņēmumiem. Pateicamies par atsaucību. Profesija: INKASENTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-31 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: hr.lv@brinks.com

Mūsu partneri