Valmieras Ziņas

Nodod lauksaimniecībā izmantoto iepakojumu ZAAO bez maksas

Lasīšanas laiks: 2 min

2023. gada sezonā SIA “ZAAO” atgādina par iespēju izmantot pakalpojumu – nodot konkrēta veida lauksaimniecībā izmantoto iepakojumu, piesakot tā savākšanu no adreses bez maksas vai nogādājot to pašiem EKO laukumā vai RAAC “Daibe”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA ZAAO sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Kovala Sēne.

Pamazām tuvojoties pavasarim, gandrīz katra lauksaimnieka sētā ir sakrājušies izlietoti lauksaimniecībā izmantotu produktu iepakojumi. SIA “ZAAO” (turpmāk tekstā – ZAAO) aicina jau tagad pieteikt materiāla izvešanu, lai varētu plānot maršrutus un savākšana no saimniecības notiktu savlaicīgi.  Viss savāktais iepakojums tiks pāršķirots un sagatavots otrreizējai pārstrādei.

ZAAO darbības reģionā bez maksas iespējams nodot šādu lauksaimniecībā izmantoto iepakojumu (turpmāk tekstā – iepakojums):

  • plastmasas kannas (HDPE), kuras pirms nodošanas obligāti vismaz 3 reizes ir jāizskalo, tām jānoskrūvē korķi, jāievieto Big-Bag maisā vai citā tarā;
  • Big-Bag (PP) maisus, kuri jāattīra no pildījuma un jāievieto vienu otrā;
  • skābbarības ruļļu plēves, kuras jāatdala no barības vielām, jāatdala no sietiem un šņorēm, jāsaliek kaudzē;
  • pārklājamās plēves skābbarības bedrēm, kuras pirms nodošanas jāattīra no piemaisījumiem (riepām, dēļiem, salmiem) un jāsaliek kaudzē.

Pēc noteikta cenrāža ir iespēja nodot sietus un šņores, tos drīkst ievietot arī savā sadzīves atkritumu konteinerā.

Pieteikties iepakojuma bez maksas izvešanas pakalpojumam no adreses iespējams, zvanot darba dienās no plkst. 8.00 līdz 17.00 uz tālruņa numuru +371 29221847 vai rakstot uz e-pasta adresi zaao@zaao.lv.  

Atgādinām, ka iepakojuma savākšanas vietai ir jābūt viegli piebraucamai specializētajam transportam, maksimāli sausai, to nedrīkst ierīkot zem koku zariem vai elektrības vadiem, kā arī tai jābūt ne tālāk kā 2 m no plānotās specializētā transporta kraušanās vietas.

Big- Bag maisus, kannas līdz 5 m3 vienā reizē iespējams bez maksas nodot arī kādā no 21 ZAAO EKO laukuma, to adreses un darba laiki pieejami www.zaao.lv, sadaļā “EKO laukumi”.  Visa veida iepakojumu (gan bez maksas, gan par maksu) neierobežotā daudzumā, sašķirotu pa veidiem, var nodot RAAC “Daibe”, Stalbes pagastā, Cēsu novadā darba dienās un sestdienās no plkst. 8.00 līdz 17.00.

Aicinām izmantot ZAAO pakalpojumu un nodot iepakojumu atbildīgai apsaimniekošanai! Uzzini vairāk arī www.zaao.lv, sadaļā “Lauksaimniecības iepakojums”.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri