Valmieras Ziņas

No partijas “Valmierai un Vidzemei” 13.Saeimas vēlēšanās kandidēs Ričards Gailums (3)

Partija “Valmierai un Vidzemei” 13.Saeimas vēlēšanās, kas notiks 2018.gada 6.oktobrī, partiju apvienības  “Jaunā Vienotība” sarakstā virzīs Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieku Ričardu Gailumu, portālam “Valmieras Ziņas” pavēstīja “Valmierai un Vidzemei” valdes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

“Partiju apvienība ir izveidota un aktīvi darbojas, taču vēlēšanu saraksti vēl nav oficiāli apstiprināti. No mūsu partijas vienotajam sarakstam esam izvirzījuši  Ričardu Gailumu. Notikušas arī pārrunas ar partijas “Vienotība” biedriem, kuri ir gatavi kandidēt no Vidzemes un cīnīties par Valmieras un reģiona interesēm. Domāju, ka izdosies izveidot gana spēcīgu sarakstu Vidzemē, lai mums būtu spēcīga pārstāvniecība Saeimā,” norādīja J.Baiks.

Arī partiju apvienības priekšvēlēšanu programma pašlaik vēl top, taču “Valmierai un Vidzemei” ir svarīgi, lai tajā būtu iekļautas apņemšanās veicināt reģionālo attīstību. “Pašlaik visi procesi koncentrējas ap Rīgu, kur attīstība notiek pati par sevi. Diemžēl valsts diezgan maz rūpējas par atbalsta mehānismiem, kas ir nepieciešami reģioniem. Tieši pretēji, balstoties uz statistikas datiem par depopulāciju Latvijas reģionos, tiek veidotas jaunas prognozes, ka 2030.gadā dzīvība būs tikai Rīgā un tās apkārtnē. Ja valsts šādu prognozi popularizē plašai publikai, kā gan pašvaldības reģionos var strādāt, lai piesaistītu investorus. Mums ir svarīgi, lai tiktu veidots  plāns, kas nav zīmēts tikai tumšās krāsās, bet tiktu izvirzīts mērķis, lai reģionos būtu attīstības centri, lai cilvēki neturpinātu aizbraukt no valsts un sāktu atgriezties. Valmiera ir tam gatava, tikai ir nepieciešama palīdzība, piemēram, valsts mājokļu programma un citi atbalsta mehānismi. Nauda ir jātērē nevis semināros kafijas dzeršanai, bet jāiegulda vietās, kur ir redzama atdeve, kur tiek veidoti jauni uzņēmumi un darbavietas. Tāpat jārada apstākļi, lai jauni cilvēki veidotu savus uzņēmumus. Tas viss Valmierā jau notiek, bet Latvijā vajag daudz tādu pilsētu, lai valsts sasniegtu labklājību,” uzsvēra J.Baiks.

Jau vēstīts, ka 23.aprīlī politisko partiju “Vienotība”, “Kuldīgas novadam”, “Valmierai un Vidzemei” un “Tukuma pilsētai un novadam” apvienības kopsapulce nolēma 13.Saeimas vēlēšanās startēt ar kopīgu nosaukumu “Jaunā Vienotība”. Tāpat kopsapulce vienbalsīgi nolēma par apvienības Ministru prezidenta amata kandidātu apstiprināt Krišjāni Kariņu, partijas “Vienotība” domes priekšsēdētaju, Eiropas Parlamenta deputātu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Ramona - 22.05.2018 Atbildēt

  Ričards ir vairāk vajadzīgs Valmierai! Tur viņš pazudīs lielajā mašinērijā.Nevajag savus labos laist prom uz Rīgas tirgu…Es noteikti nebalsošu.

  Inese - 23.05.2018 Atbildēt

  Tieši otrādi – jo vairāk gudru un GODĪGU valmieriešu būs Rīgā – saeimā, ministrijās, jo labāk būs Valmieras iedzīvotājiem. Visa valsts naudas sadale notiek tur! Ričarda izvēle ir jāatbalsta!

   Jelena - 23.05.2018 Atbildēt

   Atbalstu, ka Ričards ir jāvirza uz saeimu, valmierieši būs tikai ieguvēji!

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri