Valmieras Ziņas

No 8.decembra izmaiņas pilsētas maršrutu autobusu kustībā

SIA “VTU Valmiera” informē par izmaiņām Valmieras pilsētas maršrutu autobusu kustības sarakstos no 8.decembra.

Tās veiktas, pamatojoties uz iedzīvotāju ierosinājumiem, lai no Brīvības ielas skolēni varētu ērtāk nokļūt Valmieras Viestura vidusskolā un pēc mācību stundām atpakaļ mājās, kā arī pamatojoties uz izmaiņām AS “Pasažieru vilciens” kustības sarakstos.

 

Pietura Slēgts reiss Jauns reiss Slēgts reiss Jauns reiss Slēgts reiss Jauns reiss
Valmiermuiža1 12:50 13:05 13:45 13:55 14:28 14:45
Veikals 12:51 13:06 13:46 13:56 14:29 14:46
Valmiermuiža 12:52 13:07 13:47 13:57 14:30 14:47
Stādaudzētava 12:54 13:09 13:49 13:59 14:32 14:49
Viesturskola 12:55 13:10 13:50 14:00 14:33 14:50
Apgabaltiesa 12:57 13:12 13:52 14:02 14:35 14:52
Beverīnas iela 12:58 13:13 13:53 14:03 14:36 14:53
Brīvības iela 13:00 13:15 13:55 14:05 14:38 14:55
Beverīnas iela 13:01 13:16 13:56 14:06 14:39 14:56
Apgabaltiesa 13:02 13:17 13:57 14:07 14:41 14:58
Tirgus         14:42 14:59
Valleta         14:44 15:01
2.vidusskola 13:04 13:19 13:59 14:09    
G.Apiņa iela 13:06 13:21 14:01 14:11    
A.Upīša iela 13:08 13:23 14:03 14:13    
Kino 13:10 13:25 14:05 14:15    
Kultūras centrs 13:12 13:27 14:07 14:17    
Vidzemes Augstskola 13:13 13:28 14:08 14:18 14:45 15:02
Autoosta 13:14 13:29 14:09 14:19 14:46 15:03
Nākotnes iela 13:15 13:30 14:10 14:20 14:47 15:04
Brenguļu iela 13:16 13:31 14:11 14:21 14:48 15:05
Stacija 13:18 13:33 14:13 14:23 14:50 15:07
Reisa izpilde katru dienu katru dienu darba dienās darba dienās nekursē svētdienās nekursē svētdienās

 

Pietura Slēgts reiss Jauns reiss Slēgts reiss Jauns reiss
VSŠ     07:25 07:25
Misas     07:27 07:27
Ziedoņa iela     07:28 07:28
Brenguļu iela     07:30 07:30
Stacija 13:33 13:36 07:32 07:32
Brenguļu iela 13:35 13:38 07:34 07:34
Nākotnes iela 13:36 13:39 07:36 07:36
Autoosta 13:38 13:41 07:38 07:38
Centrs 13:41 13:44 07:41 07:41
G.Apiņa iela 13:43 13:46 07:43 07:43
2.vidusskola 13:45 13:48 07:45 07:45
Apgabaltiesa 13:47 13:50 07:47 07:47
Beverīnas iela 13:48 13:51   07:48
Brīvības iela 13:50 13:53   07:50
Beverīnas iela 13:51 13:54   07:51
Apgabaltiesa 13:52 13:55   07:52
Viesturskola 13:54 13:57 07:49 07:54
Stādaudzētava 13:55 13:58 07:50 07:55
b/d ”Burtiņš”     07:53 07:58
Valmiermuiža 13:56 13:59 07:55 08:00
Veikals 13:57 14:00 07:56 08:01
Valmiermuiža1 13:58 14:01 07:57 08:02
Reisa izpilde katru dienu katru dienu darba dienās darba dienās

 

Pietura Slēgts reiss Jauns reiss
Stacija 12:45 12:55
Brenguļu iela 12:47 12:57
Nākotnes iela 12:48 12:58
Autoosta 12:50 13:00
Valleta 12:52 13:02
Tirgus 12:54 13:04
Apgabaltiesa 12:55 13:05
Beverīnas iela 12:56 13:06
Brīvības iela 12:58 13:08
Beverīnas iela 12:59 13:09
Apgabaltiesa 13:00 13:10
Viesturskola 13:02 13:12
Stādaudzētava 13:03 13:13
Valmiermuiža 13:05 13:15
Veikals 13:06 13:16
Valmiermuiža1 13:07 13:17
Reisa izpilde nekursē svētdienās nekursē svētdienās
Pietura Slēgts reiss Jauns reiss
Valmiermuiža1 13:15 13:20
Veikals 13:16 13:21
Valmiermuiža 13:17 13:22
Stādaudzētava 13:19 13:24
Viesturskola 13:20 13:25
Apgabaltiesa 13:22 13:27
Beverīnas iela 13:23 13:28
Brīvības iela 13:25 13:30
Beverīnas iela 13:26 13:31
Apgabaltiesa 13:28 13:33
Tirgus 13:29 13:34
Valleta 13:31 13:36
Vidzemes Augstskola 13:32 13:37
Autoosta 13:33 13:38
Nākotnes iela 13:34 13:39
Brenguļu iela 13:35 13:40
Stacija 13:37 13:42
Reisa izpilde kursē sestdienās kursē sestdienās

 

 

Pietura Slēgts reiss Jauns reiss Slēgts reiss Jauns reiss
Stacija 13:19 13:00 13:20 13:00
Brenguļu iela 13:21 13:02 13:22 13:02
Nākotnes iela 13:22 13:03 13:23 13:03
Autoosta 13:24 13:05 13:24 13:05
Centrs 13:27 13:08 13:26 13:08
A.Upīša iela 13:29 13:10 13:28 13:10
Kino 13:31 13:12 13:30 13:12
Banka 13:32 13:13 13:31 13:13
Rīgas iela 50 13:33 13:14 13:32 13:14
Jāņparks 13:34 13:15 13:33 13:15
Ausekļa iela 13:35 13:16 13:34 13:16
Valmieras piens 13:36 13:17 13:35 13:17
Kocēnu kapi 13:37 13:18 13:36 13:18
Slimnīca 13:40 13:21 13:39 13:21
VTU 13:42 13:23 13:41 13:23
Pagr. uz Kocēniem 13:44 13:25 13:43 13:25
Veikals “Kocēni” 13:45 13:26 13:44 13:26
Kocēni 13:46 13:27 13:45 13:27
Reisa izpilde darba dienās darba dienās sestdienās

svētdienās

sestdienās

svētdienās

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes 22.KĀJNIEKU BATALJONS VALMIERĀ piedāvā darbu SPECIĀLISTAM PERSONĀLSASTĀVA NODAĻĀ Darba pienākumi: · Veikt Zemessardzes (ZS) 22.KB personālsastāva personu lietu uzskaiti un lietvedību atbilstoši noteiktajai kārtībai; · Veikt ZS 22.KB profesionālā dienesta karavīru un zemessargu skaitlisko un kvalitatīvo uzskaiti; · Gatavot standarta dokumentāciju par personāla iecelšanu amatos, darba samaksu, kompensāciju noteikšanu, atvaļinājumu piešķiršanu, komandējumiem u.tml.; · Veikt dokumentāciju sagatavošanu zemessargu uzņemšanai Zemessardzē; · Veikt personas lietu kārtošanu; · Gatavot ikdienas, iknedēļas, ikmēneša atskaites un darba uzskaites tabeles; · Kontrolēt lietvedību, reģistrēt sarakstes dokumentus atbilstoši lietu nomenklatūrai; · Pārzināt un uzturēt kārtībā nodaļas arhīvu; Pamatprasības: Izglītība – vidējā profesionālā lietvedībā un/vai personāla vadībā, kvalifikācijas kursi lietvedības/personāla vadības zinībās; · Teicamas latviešu un vēlamas angļu valodas zināšanas; · Labas organizatoriskās prasmes; · Profesionālas prasmes darbā ar MS Office programmām; · Augsta atbildības izjūta, spēja strādāt individuāli un komandā; · Psiholoģiskā noturība; · Spēja un motivācija pilnveidot savas zināšanas un iemaņas; · Spēja uzņemties atbildību par savas profesionālās darbības rezultātiem. Piedāvājam: · Interesantu, dinamisku un daudzveidīgu darbu; · Labus darba apstākļus; · Veselības apdrošināšanu; · Bruto atalgojums, sākot no 745 eiro līdz 1093 eiro (atkarībā no izglītības un darba pieredzes), un sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam; · Par priekšrocību tiks izvirzīti kandidāti, kuri savu turpmāko karjeru vēlas saistīt ar profesionālo dienestu NBS, kuri jau ir zemessargi vai ir gatavi iestāties Zemessardzē. Darba vieta Valmierā. Lai pieteiktos, sūti CV uz e-pastu ilze.pundure@mil.lv līdz 07.02.2020. Tālrunis informācijai 27806073. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Profesija: LIETVEDIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-07 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pasta adresi: ilze.pundure@mil.lv

Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestāde “Vālodzīte” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā uz noteiktu laiku pirmsskolas izglītības skolotāju, viena amata vieta, darba vietas adrese: Smiltenes iela 10, Valmiera (pilna slodze (40 stundas nedēļā)) Ja Tev ir vēlme: · organizēt, atbalstīt pedagoģisko darbu, novērot bērnus un grupu ikdienas gaitās; · rūpēties par bērniem un grupas vidi; · pilnveidot Iestādes attīstošo vidi, materiālo un metodisko bāzi; · regulāri pilnveidot savu izglītību un profesionālo kvalifikāciju; · pildīt citus darba pienākumus, saskaņā ar amata aprakstu; un ja Tev ir: · izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr. 569); · pieredze darbā ar pirmsskolas vecuma bērniem; · valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; · vēlamās īpašības - mīlestība pret bērniem, rakstura noteiktība, spēja strādāt komandā un sadarboties; mēs piedāvājam: · atalgojums 750.00 euro pirms nodokļu nomaksas; · sociālās garantijas; · jauku un draudzīgu kolektīvu. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2020. gada 31.janvārim personīgi (adrese: Smiltenes iela 10, Valmiera) vai e-pastā: valodzite@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai: 29405471 Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Smiltenes iela 10, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-01-31 Kontaktpersona: CV, piet.vēst.un izgl.dok.kopiju iesniegt personīgi vai valodzite@valmiera.edu.lv, 29405471.

Mūsu partneri