Valmieras Ziņas

No 8.decembra izmaiņas pilsētas maršrutu autobusu kustībā

SIA “VTU Valmiera” informē par izmaiņām Valmieras pilsētas maršrutu autobusu kustības sarakstos no 8.decembra.

Tās veiktas, pamatojoties uz iedzīvotāju ierosinājumiem, lai no Brīvības ielas skolēni varētu ērtāk nokļūt Valmieras Viestura vidusskolā un pēc mācību stundām atpakaļ mājās, kā arī pamatojoties uz izmaiņām AS “Pasažieru vilciens” kustības sarakstos.

 

Pietura Slēgts reiss Jauns reiss Slēgts reiss Jauns reiss Slēgts reiss Jauns reiss
Valmiermuiža1 12:50 13:05 13:45 13:55 14:28 14:45
Veikals 12:51 13:06 13:46 13:56 14:29 14:46
Valmiermuiža 12:52 13:07 13:47 13:57 14:30 14:47
Stādaudzētava 12:54 13:09 13:49 13:59 14:32 14:49
Viesturskola 12:55 13:10 13:50 14:00 14:33 14:50
Apgabaltiesa 12:57 13:12 13:52 14:02 14:35 14:52
Beverīnas iela 12:58 13:13 13:53 14:03 14:36 14:53
Brīvības iela 13:00 13:15 13:55 14:05 14:38 14:55
Beverīnas iela 13:01 13:16 13:56 14:06 14:39 14:56
Apgabaltiesa 13:02 13:17 13:57 14:07 14:41 14:58
Tirgus         14:42 14:59
Valleta         14:44 15:01
2.vidusskola 13:04 13:19 13:59 14:09    
G.Apiņa iela 13:06 13:21 14:01 14:11    
A.Upīša iela 13:08 13:23 14:03 14:13    
Kino 13:10 13:25 14:05 14:15    
Kultūras centrs 13:12 13:27 14:07 14:17    
Vidzemes Augstskola 13:13 13:28 14:08 14:18 14:45 15:02
Autoosta 13:14 13:29 14:09 14:19 14:46 15:03
Nākotnes iela 13:15 13:30 14:10 14:20 14:47 15:04
Brenguļu iela 13:16 13:31 14:11 14:21 14:48 15:05
Stacija 13:18 13:33 14:13 14:23 14:50 15:07
Reisa izpilde katru dienu katru dienu darba dienās darba dienās nekursē svētdienās nekursē svētdienās

 

Pietura Slēgts reiss Jauns reiss Slēgts reiss Jauns reiss
VSŠ     07:25 07:25
Misas     07:27 07:27
Ziedoņa iela     07:28 07:28
Brenguļu iela     07:30 07:30
Stacija 13:33 13:36 07:32 07:32
Brenguļu iela 13:35 13:38 07:34 07:34
Nākotnes iela 13:36 13:39 07:36 07:36
Autoosta 13:38 13:41 07:38 07:38
Centrs 13:41 13:44 07:41 07:41
G.Apiņa iela 13:43 13:46 07:43 07:43
2.vidusskola 13:45 13:48 07:45 07:45
Apgabaltiesa 13:47 13:50 07:47 07:47
Beverīnas iela 13:48 13:51   07:48
Brīvības iela 13:50 13:53   07:50
Beverīnas iela 13:51 13:54   07:51
Apgabaltiesa 13:52 13:55   07:52
Viesturskola 13:54 13:57 07:49 07:54
Stādaudzētava 13:55 13:58 07:50 07:55
b/d ”Burtiņš”     07:53 07:58
Valmiermuiža 13:56 13:59 07:55 08:00
Veikals 13:57 14:00 07:56 08:01
Valmiermuiža1 13:58 14:01 07:57 08:02
Reisa izpilde katru dienu katru dienu darba dienās darba dienās

 

Pietura Slēgts reiss Jauns reiss
Stacija 12:45 12:55
Brenguļu iela 12:47 12:57
Nākotnes iela 12:48 12:58
Autoosta 12:50 13:00
Valleta 12:52 13:02
Tirgus 12:54 13:04
Apgabaltiesa 12:55 13:05
Beverīnas iela 12:56 13:06
Brīvības iela 12:58 13:08
Beverīnas iela 12:59 13:09
Apgabaltiesa 13:00 13:10
Viesturskola 13:02 13:12
Stādaudzētava 13:03 13:13
Valmiermuiža 13:05 13:15
Veikals 13:06 13:16
Valmiermuiža1 13:07 13:17
Reisa izpilde nekursē svētdienās nekursē svētdienās
Pietura Slēgts reiss Jauns reiss
Valmiermuiža1 13:15 13:20
Veikals 13:16 13:21
Valmiermuiža 13:17 13:22
Stādaudzētava 13:19 13:24
Viesturskola 13:20 13:25
Apgabaltiesa 13:22 13:27
Beverīnas iela 13:23 13:28
Brīvības iela 13:25 13:30
Beverīnas iela 13:26 13:31
Apgabaltiesa 13:28 13:33
Tirgus 13:29 13:34
Valleta 13:31 13:36
Vidzemes Augstskola 13:32 13:37
Autoosta 13:33 13:38
Nākotnes iela 13:34 13:39
Brenguļu iela 13:35 13:40
Stacija 13:37 13:42
Reisa izpilde kursē sestdienās kursē sestdienās

 

 

Pietura Slēgts reiss Jauns reiss Slēgts reiss Jauns reiss
Stacija 13:19 13:00 13:20 13:00
Brenguļu iela 13:21 13:02 13:22 13:02
Nākotnes iela 13:22 13:03 13:23 13:03
Autoosta 13:24 13:05 13:24 13:05
Centrs 13:27 13:08 13:26 13:08
A.Upīša iela 13:29 13:10 13:28 13:10
Kino 13:31 13:12 13:30 13:12
Banka 13:32 13:13 13:31 13:13
Rīgas iela 50 13:33 13:14 13:32 13:14
Jāņparks 13:34 13:15 13:33 13:15
Ausekļa iela 13:35 13:16 13:34 13:16
Valmieras piens 13:36 13:17 13:35 13:17
Kocēnu kapi 13:37 13:18 13:36 13:18
Slimnīca 13:40 13:21 13:39 13:21
VTU 13:42 13:23 13:41 13:23
Pagr. uz Kocēniem 13:44 13:25 13:43 13:25
Veikals “Kocēni” 13:45 13:26 13:44 13:26
Kocēni 13:46 13:27 13:45 13:27
Reisa izpilde darba dienās darba dienās sestdienās

svētdienās

sestdienās

svētdienās

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Vidzemes slimnīca aicina savā komandā GRĀMATVEDI Galvenie amata pienākumi: grāmatvedības procesu un finanšu operāciju kārtošana atbilstoši LR likumdošanai un uzņēmuma standartiem; grāmatvedības pirmdokumentu apstrāde un kontēšana; debitoru uzskaite un kontrole; krājumu uzskaites veikšana, kontrole un analīze; pamatlīdzekļu un nemateriālo ieguldījumu uzskaites veikšana, kontrole un analīze; statistikas atskaišu sagatavošana, VID atskaišu sagatavošana; analītisko aprēķinu un atskaišu sagatavošana uzņēmuma vadībai; piedalīties Slimnīcas līdzekļu un bilances posteņu inventarizācijās un norakstīšanas procesos; · citu grāmatveža ikdienas pienākumu veikšana atbilstoši darba uzdevumiem. Prasības kandidātiem: augstākā izglītība grāmatvedības, ekonomikas vai finanšu jomā; darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 3 gadi; zināšanas LR normatīvajos aktos grāmatvedības jomā, zināšanas LR nodokļu likumdošanā; valsts valodas zināšanas atbilstoši Valodu likuma prasībām; labas datora lietošanas prasmes ar MS Office programmām; analītiska domāšana, precizitāte un augsta atbildības sajūta; prasme strādāt komandā un individuāli, labas komunikācijas prasmes; · pieredze darbā ar grāmatvedības programmu Horizon tiks uzskatīta par priekšrocību. Jaunā kolēģa ieguvumi: darba līgums uz nenoteiktu laiku; normālais darba laiks; atbildīgs, dinamisks un interesants darbs komandā; stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas (mēnešalga 1050 līdz 1210 EUR); papildus piemaksas un kompensācijas; darba devēja apmaksātas apmācības; veselības apdrošināšanas polise (pēc viena nostrādāta gada); stabila, droša un sakārtota darba vide; Darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201 Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli līdz 2020.gada 9.aprīlim uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: SIA„Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie Personāla vadības daļas vadītājas S.Kandeles pa tālr.: 29443898. Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, SIA“Vidzemes slimnīca” informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi; 2) Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir SIA“Vidzemes slimnīca”, kontaktinformācija: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201, tālrunis 29443898. Sīkāka informācija: https://vidzemesslimnica.lv/par-slimnicu/privatuma-politika/informacija-par-personala-atlases-funkcijas-nodrosinasanu/ Profesija: GRĀMATVEDIS (TREŠĀ LĪMEŅA KVALIFIKĀCIJA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-09 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” A.Upīša iela 10, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ, A.Upīša ielā. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Andreja Upīša iela 10, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Ierēdņa amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-30 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri