Valmieras Ziņas

No 2021.gada Rūjienas pasta nodaļa sāks darbu jaunās telpās

Lasīšanas laiks: < 1 min

No 2021.gada 4.janvāra Rūjienas pasta nodaļa sāks darbu jaunās telpās veikalā Top Brīvības ielā 8. Jaunās telpas atrodas netālu no līdzšinējās apkalpošanas vietas un ir komfortablākas gan apmeklētājiem, gan darbiniekiem, nodrošinot ērtu pieejamību klientiem ar kustību traucējumiem un jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiņiem. Nodaļas darbalaiks saglabāsies nemainīgs, informē Latvijas Pasts

No 4.janvāra Rūjienas pasta nodaļa strādās jaunās telpās veikalā Top Brīvības ielā 8, nodrošinot pasta pakalpojumu sniegšanu patīkamākā vidē ar atjauninātu preču sortimentu. Jaunās telpas ir ērti pieejamas visiem klientiem – arī apmeklētājiem ar kustību traucējumiem un jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiņiem.

Darbalaiks Rūjienas pasta nodaļai jaunajā adresē nemainīsies – pasta nodaļa strādās pirmdienās-piektdienās plkst.8 līdz 18.

Rūjienas iedzīvotāji par pasta nodaļas adreses izmaiņām tiks informēti ar paziņojumiem savās pastkastītēs, un šī informācija būs pieejama arī esošajās nodaļas telpās.

Latvijas Pasts aktīvi realizē klientu apkalpošanas uzlabošanas projektus pasta nodaļās, nodrošinot nodaļu telpu atjaunošanu atbilstoši klientu un darbinieku vajadzībām.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri