Valmieras Ziņas

No 14. februāra izmaiņas autobusu kustības sarakstos

Lasīšanas laiks: < 1 min

SIA “VTU Valmiera” informē, ka no 14. februāra tiks veiktas izmaiņas autobusu kustības sarakstos.

  • maršruta Valmiera–Rīga reisam tiks mainīts atiešanas laiks no Valmieras autoostas no plkst.13.45 uz plkst.13.50 un braukšanas laiki starp pieturvietām (reisu izpilda katru dienu);
  • atklāts jauns maršruts Valka–Sēļi–Lugaži–Valka plkst.8.10 un plkst.15.40 no Valkas autoostas (reisus izpilda pirmdienās, otrdienās, trešdienās, piektdienās).
Valkas AO 08:10   Valkas AO 15:40
SEB banka 08:11   Kultūras nams 15:41
Stadions 08:12   Raiņa iela 15:42
Sēļi 08:19   Lugaži 15:49
Stadions 08:26   Zemgales iela 15:56
Zemgales iela 08:27   Stadions 15:57
Lugaži 08:34   Sēļi 16:04
Raiņa iela 08:41   Stadions 16:11
Beverīnas iela 08:42   SEB banka 16:12
Prokuratūra 08:43   Prokuratūra 16:13
Valkas AO 08:45   Valkas AO 16:15
Izpildes dienas 1235   Izpildes dienas 1235

 

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri