Valmieras Ziņas

Nedēļas nogalē Zilākalnā notiks sporta svētki suņu saimniekiem

Svētdien, 27. aprīlī, no plkst.9 Zilākalna pagasta sporta laukumā notiks sporta svētki suņu saimniekiem “Vidzemes suns – 2014”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes Attīstības nodaļas vadītāja Eva Eglīte.

Kā pastāstīja pasākuma organizatoru komandas pārstāve, Zilākalna pagasta pārvaldes vadītāja Anita Žogla, pasākums sāksies ap plkst.10, kad daļa suņu liks paklausības eksāmenu. Pēcāk notiks orientēšanās sacensības suņu saimniekiem kopā ar saviem mīluļiem pa Zilākalna pagasta skaistākajām.
Ap plkst.12 paredzētas jautrības stafetes un pārbaudījumi kā suņiem tā arī viņu saimniekiem, bet plkst.14 notik sacensības suņu paklausībā.

Pēc A.Žoglas teiktā, pēcāk paredzēts seminārs suņu saimniekiem par kucēnu un pieaugušu suņu mutes dobuma higēnu un riskiem, to neievērojot.

Sporta svētki suņu saimniekiem “Vidzemes suns” šogad notiks jau trešo reizi. Iepriekšējos divos gados pasākums esot iemantojis tik lielu popularitāti, ka tajā piedalījušies pat dalībnieki no Lietuvas, taču arī šogad vairāk nekā 20 suņu saimnieku pulku sastādīšot dalībnieki ne tikai no Valmieras, Rūjienas un tuvākajām vietām, bet arī Limbažiem, Talsiem un citām Latvijas pilsētām.

Pasākumā varot piedalīties ikviens suņa saimnieks kopā ar savu mīluli, kuram ir derīga vet.pase un suns ir izpotēts.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies! Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) uz noteiktu laiku pilnai darba likmei (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likme). Ja Tev ir vēlme: nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālajām spējām atbilstošu izglītības procesu, īstenojot pirmsskolas izglītības vadlīnijas; plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; sadarboties ar bērnu vecākiem, grupas un iestādes personālu, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; iesaistīties iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām( Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; prasme strādāt komandā; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām; mēs piedāvājam: atalgojumu 790.00 euro pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) un pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2021.gada 16.jūlijam personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai 64231434 Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-16

Mūsu partneri