Valmieras Ziņas

Nedēļas nogalē Vidzemē pieķerti 10 dzērājšoferi; policija gadumijā veiks pastiprinātu kontroli uz ceļiem (1)

Aizvadītajās dienās pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies 10 transportlīdzekļu vadītāji – septiņi automašīnu vadītāji, viens traktora vadītājs un divi velosipēda vadītāji, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

27.decembra vakarā tika saņemta informācija, ka Kocēnu novadā, Bērzaines pagastā, Bērzainē, nenoskaidrots vadītājs, vadot automašīnu, ar savu braukšanas stilu apdraud satiksmi un citus satiksmes dalībniekus, iespējams, alkohola reibumā. Izbraucot policijas norīkojumam, minētais transportlīdzeklis tika apturēts uz autoceļa Dūķeri – Ķelpi 1. kilometrā. Pārbaudot vadītāju, policija konstatēja, ka vadītājs pie stūres sēdies reibumā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpā 2,64 promiles.

Līdz ar tuvojošajām svētku brīvdienām uz ceļiem visā Latvijā daudz biežāk, nekā citkārt, būs sastopamas policijas ekipāžas. Vēl līdz gada beigām Valsts policija turpina darbu pastiprinātā režīmā, veicot pārbaudes uz autoceļiem. Policija atgādina, ka pārkāpumi par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā klasificēti kā ļoti smagi, jo, braucot dzērumā, persona riskē ne tikai ar savu, bet arī citu cilvēku veselību un dzīvību.

29.decembrī pulksten 11:10, Madonas novadā, Aronas pagastā uz autoceļa Madona – Stiebriņi – Gravas – Bukas 7. kilometrā, sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis, vadot automašīnu “Volvo”, neizvēlējās atbilstošu braukšanas ātrumu, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā bojā gāja 1980.gadā dzimis automašīnas vadītājs un cieta pasažieris, kurš nogādāts medicīnas iestādē. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

27.decembrī Madonas novadā, Madonā, nenoskaidrots vadītājs, vadot automašīnu, uzbrauca gājējam un no notikuma vietas aizbrauca, neziņojot likuma noteiktā kārtībā. Jāpiebilst, ka cietušais nogādāts medicīnas iestādē. Policija skaidro notikušā negadījuma apstākļus.

Kopumā aizvadītajās dienās, laika posmā no 27.decembra līdz 30.decembrim,  Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē saņemta informācija par 152 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Pieņemts viens Valsts policijas lēmums par nošķiršanu. Reģistrēti 23 ceļu satiksmes negadījumi, kur trijos no gadījumiem ir trīs cietušas personas t.sk. viens bojā gājušais. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies 10 transportlīdzekļu vadītāji – septiņi automašīnu vadītāji, viens traktora vadītājs un divi velosipēda vadītāji. Noformēti 273 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 162 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    jums shis te nav apnicis? - 04.01.2020 Atbildēt

    cik zinu alko shepti makten sparigi rulle krievi, senchi gaja karinja, tagad tauta iet bahrinja, bahra berniem melnas mutes, jaiet zvejot zivis butes, milicitis atkal klat, jaiet licenzite apmaksat.

Amats: Pašvaldības policijas priekšnieks/ce(profesijas kods 1349 08) Darba vieta – Beverīnas novada pašvaldība Prasības pretendentiem Augstākā izglītība – priekšroka tiks dota personai ar juridisko izglītību; Pieredze attiecīgajā profesijā; Zināšanas par valsts pārvaldes un pašvaldības darbības principiem; Atbilstība likuma “Par policiju” 21.panta prasībām; Teicamas latviešu, krievu valodas zināšanas, vēlamas svešvalodas zināšanas; Labas iemaņas darbā ar datoru, labas komunikācijas prasmes; Augsta atbildības sajūta un precizitāte; B kategorijas autovadītāja apliecība; · Labas komunikācijas un sadarbības prasmes; · Labas analītiskās spējas, precizitāte un augsta atbildības sajūta. Galvenie darba pienākumi Nodrošināt pašvaldības izdoto saistošo noteikumu uzraudzību un kontroli; Savas kompetences ietvaros nodrošināt kārtību sabiedriskās vietās, lai garantētu personu un sabiedrības drošību, uzraudzīt masu pasākumus un atsevišķus objektus, nodrošinot tajos kārtību un sabiedrisko drošību; Veikt preventīvos pasākumus likumpārkāpumu novēršanā; Sniegt neatliekamo palīdzību personām, kuras cietušas likumpārkāpuma rezultātā, nelaimes gadījumos vai atrodas bezpalīdzības stāvoklī; Novērst un pārtraukt administratīvos pārkāpumus, noskaidrot vainīgos atbilstoši savai kompetencei sastādīt protokolus, izskatīt lietas par šiem pārkāpumiem vai arī nodot tās izskatīšanai pēc pakļautības. Iesniedzamie dokumenti · CV · Motivācijas vēstule Papildus informācija · Darba līgums uz noteiktu laiku. · Alga (bruto): EUR 634-822 · Darba laiks – 40 stundas nedēļā · Kontaktpersona: Jānis Fūrmanis, tālr.25748882, e-pasts: pasvaldiba@beverina.lv Pieteikšanās vakancei līdz 2020.gada 10.marta plkst.17.00 Profesija: PAŠVALDĪBAS POLICIJAS PAMATDARBĪBAS STRUKTŪRVIENĪBAS VADĪTĀJS /PRIEKŠNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Brenguļu pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Jurisprudence / Tieslietas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-10 Kontaktpersona: Pieteikuma vēstuli un CV uz e-pasta adresi: pasvaldiba@beverina.lv

Mūsu partneri