Valmieras Ziņas

Nedēļas nogalē Valmieras Kultūras centrā notiks deju kopas “Pastalnieki” koncerts “Dejosim!”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Sestdien 15.martā plkst.17 Valmieras Kultūras centrā notiks deju kopas “Pastalnieki”koncerts “Dejosim!”, kurā kopumā piedalīsies seši deju kolektīvi un pūtēju orķestris “Signāls”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Justīne Deičmane.

Pēc viņas teiktā, deju koncerts “Ielūdz Pastalnieki” jau kļuvis par tradīciju – šogad tas norisināsies 13.reizi un ik gadu “Pastalnieku” koncertu papildinot arī citu kolektīvu priekšnesumi.

Šogad skatītāji varēs baudīt vidējās paaudzes deju kolektīva (VPDK) “Dzīpars” no Dobeles, VPDK “Jumis” no Priekuļiem, jauniešu deju kolektīva (JDK) “Zelta virpulis” no Priekuļiem, JDK “Sadancis” no Burtniekiem, VPDK “Gauja” no Valmieras un pašu “Pastalnieku” priekšnesumus. Tāpat pasākuma apmeklētājus priecēs arī pūtēju orķestris “Signāls”.

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri