Valmieras Ziņas

Nakts uz sestdienu būs dzestra

Lasīšanas laiks: < 1 min

Naktī uz sestdienu Latvijā būs lielākoties skaidras debesis un daudzviet iestāsies bezvējš, tādēļ gaisa temperatūra strauji pazemināsies.

Sinoptiķi prognozē, ka temperatūra noslīdēs līdz +6..+11 grādiem, dažviet – galvenokārt tikai Rīgā – saglabāsies par kādu grādu siltāks gaiss.

No rīta un dienā, sākot ar Dienvidkurzemi, debesis aizklās mākoņi un vietām īslaicīgi līs. Sagaidāms, ka spēcīgāk līs vakarā Kurzemē un naktī uz svētdienu arī citviet valstī.

Pirmssvētku dienā gaidāms lēns vējš, Kurzemē pūtīs lēns līdz mērens austrumu vējš. Maksimālā gaisa temperatūra būs no +17..+20 grādiem Kurzemē līdz +24 grādiem dažviet valsts austrumu daļā.

Rīgā sestdien pamazām palielināsies mākoņu daudzums, nav gaidāmi būtiski nokrišņi. Pūtīs lēns vējš. Minimālā gaisa temperatūra naktī būs +13 grādi pilsētas centrā un ap +10 grādiem Pierīgā; dienā gaiss iesils līdz +21 grādam.

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri